Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

małpko gdzieś czytałam ,że na mdłości dobre są migdały może warto spróbować, ja mam tylko problemy z pozycją do spania, ale nie mogę doczekać się poduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczynki;) Ja dzisiaaj sie w miaare dobrze czulam rano wiec zapakowalam sie i pojechalam na badaanie krwi. Potem do kolezany na herbatke i niedawno wrocilam do domku. Odpoczne chwile i smigam na dwor bo nakupilam bratkow w week i musze je teraz powsadzac;) ogolnie czuje sie ok. Aby noce sa tragiczne bo nie dosyc ze nie moge spac to jeszcze te straszne mdlosci:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malpko nie stresuj sie na pewno wszystko bedzie dobrze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
O 21:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej, strasznie późno! Małpko - wszystko będzie dobrze, gdyby miało być inaczej to byś już coś zauważyła. A mdłości to tym bardziej dobry objaw :) na pewno nam napiszesz jutro rano, że wszystko dobrze a Ty szalejesz z radości. Ja się dziś wybrałam do biura podrzucić zwolnienie, potem na zakupy. Po jednym sklepie byłam wykończona, do tego co chwila chodziłam siku. Skończyło się na tym, że wylądowałam w drogerii a tam wydałam niebotyczną sumę na kosmetyki. Potem ledwie się doczłapałam do domu :) moje wyrzuty sumienia zabijam tym, że nie kupuję teraz ubrań więc mogę sobie odbić nieco... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malpkaN- Proszę Cię podaj mi jakieś dane kontaktowe na tego Pana od akupunktury w Chodzieży hompa@wp.pl Trzymam kciuki za wizytę. Na pewno wszystko będzie dobrze:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny.Dzisiaj mialam usg-34 tc,chlopcy waza 2300 i 2500.Za trzy tyg maja mi zaplanowac cesarke.Pani doktor zadowolona ze tacy duzi :) Troche wyluzowalam bo jak to doktorka powiedziala:jak chca to moga sie juz rodzic,ale sadze,ze chwilke jeszcze posiedza.Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki .Tere bardzo się cieszę ,faktycznie chłopcy ładnie rosną ,super kochana już nie długo będziesz tuliła ich w ramionach .A ja dziewczynki poczułam już pierwsze ruchy tak mi się wydaje przynajmniej .Małpko trzymam kciuki za wizytę, będzie dobrze zobaczysz .Dziewczynki ile dałyście za poduchę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tery moi chłopcy w 34 mieli 2600 i 2700 a 38 tygodniu po porodzie 3090 i 3180 53 cm i po 10 p agpar

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
hej Mapko jak po wizycie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moncia ja dałam 72zł. z przesyłką małpko jak tam? Tere super Ty to już bliżej niż dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia - ja kupowałam w smyku i dałam 165 bodajże (przesyłka była gratis bo brałam jeszcze kilka innych rzeczy). Super z tymi ******i! :D Ja nie mogę się już doczekać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska - jak się spało? Małpka - jak wizyta? Tere - macie już wybrane imiona? My powoli zaczynamy rozmawiać, ale ciężko jest na razie z jakimiś wyborami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Hej kochane. Po wizycie wszystko ok. Malenstwo ma ponad 4cm. 17mamy prenatalne. Po tych badaniach mam nadzieje odsapne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko to fajnie ,że OK , nie łudź się odsapniesz do następnej wizyty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna spało się dużo lepiej, ale muszę wyrzucić poduszkę z pod głowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko super cieszę się bardzo .Ja mam wizytę 16 tego kwietnia więc dzień przed tobą . Dokładnie małpko tak jak pisze Asinska ja też myślałam ,że odsapnę po genetycznych .Ale nie jest tak łatwo teraz czekam do momentu jak Natalka będzie na tyle rozwinięta i duża ,że będzie mogłam się urodzić ,wtedy chyba odsapnę . zy jak się czujesz ,dziewczynki wyskakujcie za krzaczków .Tere jakie macie imiona dla chłopaków ,która z was idzie następna na wizytę ? Pati kochana jak się czujesz napisz do nas jak możesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Malpko super mówiłam że wszystko będzie dobrze;) Ja dziś miałam pierwszą od nie pamiętam kiedy przespaną noc (a nie mam jeszcze poduchy;)) spaliśmy cała noc przy otwartym oknie i nie obudziłam się ani razu;) nawet nie wiecie jak mnie to cieszy;) Ja wizytę chyba mam najpożniej z nas wszystkich , bo dopiero 29 kwietnia. Już nie mogę się doczekać;) Mam pytanko do was. W którym tygodniu ciąży zaczęło widać wam brzuszki?? Bo nie wiem czy mój już zaczyna rosnąć czy to nadal powiększone jajniki po stymylacjii??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia Natalka to najlepsze imię, jakie tylko mogłaś wybrać, hihi;):) To same super babki;):) Ja dziś czuję się super;):) Jestem taka spokojna i szczęsliwa, ze wszystko jest dobrze. Teraz już nie może być źle.... Moja mama czuwa nade mną. ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik ja przytyłam przy stymulacji więc z tym brzuszkiem to ja mam cały czas he he bo mi się trochę po prostu przytyło ,ale mam obok mieszka sąsiadka bardzo szczupła i jest w 12 tygodniu i widać jej ładnie zaokrąglony brzuszek .To jest chyba indywidualna sprawa uzależniona od budowy .Małpko mi się również bardzo podoba to imię .Któraś z was już wie kto mieszka u Was w brzuszku .Myślałyście już może nad imionami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik - ja mam wagę na minusie cały czas w porównaniu z czasem sprzed ciąży a brzuszek widać już od ok 8 tygodnia. Chyba od 10 chodzę już w spodniach ciążowych. A znajoma jest w 5 miesiącu i ma niewiele większy niż mój teraz. Tu chyba nie ma żadnej reguły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna, a Ty w którym dokładnie tygodniu miałaś prenatalne??? U mnie brzuszek się już też zaokrąglił. ;):) a byłam płaska;):0 U nas z imionami jest problem duży, bo mojemu męzowi sie nie podoba nic, co wymyślę. Ale doszliśmy do porozumienia, że ja wybieram dla chłopca, on dla dziewczynki. Więc będzie Kamilek, albo Zuzia (choć ja pragnęłabym Jagódkę;):):) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpkaN
Niedobrzyzna to twój maluszek musi być wielki bąbel. bo ja teraz miałam jeden dzień wcześniej i lekarz mówił, że jest jeszcze troszkę za małe, żeby zrobić takie badanie... Chyba musi mieć 5cm minimum, nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczynki, co tam u Was? Ja się powoli przygotowuję do Świąt - robimy śniadanie dla całej rodzinki i od rana tkwię w wyborach co tu przygotować dobrego. Na szczęście część zrobi moja mama :) Poza tym przeglądam sukienki - nie wiem czy Wam mówiłam, że mamy 4 wesela w tym roku! Dajcie znać jak tam Wasze dzionki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki ,u nas leci ,wzięłam się za obiad zrobiłam kapuśniak i farsze do pierogów .Niedobrzyzna u mnie święta też są dość duże ,ja mieszkam w domu rodzinnym i wszyscy zjeżdżają się do nas ale ja uwielbiam czas świąt lubię jak są goście siedzimy i gadamy .Kochana ja mam 2 wesela ,ale idę chyba tylko na jedno ,bo jedno jest końcem lipca a 2 końcem sierpnia .Na to w sierpniu się nie wybieram ,bo będę przed samym porodem lub po porodzie .Natomiast końcem lipca miałam być starościną ,ale znaleźli kogoś innego bo ja raczej nie będę przez całe wesele .Idę jako gość o ile moja mała mi pozwoli bo to różnie bywa .Pogoda się popsuła pada sobie deszczyk .Dziewczynki jak wasze samopoczucie ,dokuczają wam zaparcia ,bo mi straszne .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na to ostatnie wesele też pewnie nie pójdę, bo jest tydzień przed moim TP. Mi też dokuczają zaparcia i do tego takie kolkowe bóle w jelitach wieczorami mi się zdarzają. To chyba przez to, że wszystko się tam przesuwa, takie same bóle miałam po laparoskopii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×