Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Nie masz racji gościu niestety, albo masz po prostu małe doświadczenie. Ja mam bardzo dobrego, sprawdzonego i zaufanego lekarza - i to nie jest tylko moje zdanie, u którego cennik jak na Warszawę nie jest wygórowany. To dzięki niemu jest jak na razie tak dobrze jak jest i tak mam nadzieję, że tak pozostanie. Poprzednio miałam lekarza, u którego zostawiliśmy mnóstwo pieniędzy i mogę o nim powiedzieć tylko i wyłącznie same złe rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewas123
Gabi - witamy! Niedobrzyna, mi też jakby teraz zaczoł czas szybciej biec...niż na początku. Małpko dzisiaj masz wizytę - trzymam kciuki, zobaczysz jak fajnie maluszek wygląda na prenatalnym USG...:) niezapomniany widok.... Miłego dzionka dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko czekamy na relację z wizyty ,niedobrzyzna fajnie ,że detektor ci się sprawdza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Niedobrzyzna tak jestesmy z Warszawy, Ty tez? Fajnie. Dzieki za polecenie swojego lekarza. Chodze do tej samej pani dr, ktora prowadzila nas pidczas in vitro. Ona pracuje w klinice i jednoczesnie jest polozna. Jestesmy z niej zadowoleni i jak narazie nie zamierzany jej zmieniac. Prowadzi nas od samego poczatku. Nie zastanawialam sie jeszcze nad szpitalem, bo dzis mija 19dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki ja w Krakowie też płacę 140 zł z usg, a co do cen i lekarzy to zgadzam się z Niedobrzyzną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wizytę dopiero o 21, więc nie wiem czy się dziś wpisu doczekacie, ale jutro z samego rana wszystko napiszę;) Ja płacę w Poznaniu za wizytę 200zł. ciekawe, czy dziś za prenatalne będzie więcej?;/ Kochane, a to badanie już przez brzuszek będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko to zależy czy twój maluch będzie chciał pokazać się w całej okazałości ja miałam tak i tak .Ale za pewne będziesz miała i dopochwowo bo będzie ci sprawdzał szyjkę mi tak przynajmniej lekarz robi co miesiąc .Jeżeli chodzi o ceny to zależy też chyba od miejsca zamieszkania .Ja mieszkam w mniejszym mieści ,chodzę do lekarza jednego z lepszych w mieści u nas ceny wahają się od 100 do 140 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ale kasują was ci wasi lekarze masakra;) ja za wizytę z usg płace 100zl a chodzę do najlepszego lekarza w mojej okolicy. Za ostatnia wizytę nic nie skasował a za przedostatnia 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpka ja za samo usg płaciłam 250 zł ale wiem, że dużo lekarzy bierze więcej (ok. 300 nawet do 400 zł). Zależy czy to będzie "pełne" prenatalne z wyliczaniem prawdopodobieństwa i oceną różnych organów itd. czy tylko lekarz Ci zrobi usg i sprawdzi kość nosową i przezierność karkową (wiem, że część tak robi i odhacza to usg jako prenatalne). Ja miałam robione przez brzuch i u specjalisty od tego usg a nie u mojego gina. A mój mi robi usg takie i takie, bo też sprawdza szyjkę. Gabi, tak ja też jestem z Warszawy. W której klinice jesteście? Ja mam lekarza, który pracuje na Solcu i tam się wybieram w październiku. Leżałam tam w zeszłym roku więc znam już położne i lekarzy i na nikogo nie mogę powiedzieć złego słowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna niestety w kwestii poloznej nie pomoge a kurs juz skonczylam.Jestem za granica,choc w ciaze zaszlam dzieki polskiej klinice.Tutaj poprostu idziesz do szptala i rodzisz. do gosia o lekarzach nie zgadzam sie ,ze cena swiadczy o lekarzu.Gdy mialam zagrozona ciaze i nie moglam jezdzic do Krakowa,chodzilam do zastepcy ordynatora (150 zl wiz).Byl strasznie pewy siebie,badan nie zlecal zadnych.Przed wyjazdem pojechalam do mojej kliniki (110 zl) i doktor byl bardzo zdziwiony naco dodal,ze bedzie troche wstyd jak wyjade bez zadnych badan.Klinike tez wybralam najmniejsza i najmniej znana.Uwazam,ze wielu lekarzy jedzie na swojej dobrej opinii i przestaje sie starac,podobnie jest z klinikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Niedobrzyzna w którym miesiącu jesteś? Już nie jesteśmy w klinice. Leczyliśmy się w Invimedzie. A Ty?? Jak na razie to chodzimy do prywatnego gabinetu. Nie mam pojęcia, jaki i kiedy wybrać szpital. Ale dzisiaj po pracy mnie zmogło, zmęczona położyłam się na chwilę i zasnęłam na 2,5h. :) Nigdy nie zdarzyło mi się, abym zasnęła w dzień. Od kiedy zaczynają się mdłości?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ja jestem w 15 tc czyli 4 miesiąc. Ja też byłam w Invimedzie, ale po pierwszym podejściu uciekam stamtąd gdzie pieprz rośnie. Całe przygotowania, badania, leki, opiekę itp. prowadził mój gin, do którego trafiłam po zeszłorocznej porażce z ivf. Do Invimedu wróciliśmy tylko po śnieżynkę, z resztą lekarz z kliniki nawet nie był zainteresowany wynikami moich badań. Ja się nie zastanawiałam nad szpitalem, idę po prostu tam gdzie mój lekarz, a że już znam oddział to jest to dla mnie dodatkowy plus :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi spokojnie!Rozumiem Twoja radość i szczęście,ale ciaza nie trwa tydzień i na wszystko trzeba poczekać.Nie jesteś na etapie wyboru szpitala i położnej,to jeszcze daleko przed Tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpkaN
Melduje ze badania wyszly ok :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpko cieszę się bardzo ,co do położnej to dzwoniła wczoraj do mnie że trzeba było by przyjść już na pierwsze spotkanie więc po świętach się wybiorę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Gosc. Jeszcze nie wybieram, bo do wyboru szpitala jeszcze daleka droga. Zapytalam Was, bo nie mam bladego pojecia kiedy co sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Gosc. Jeszcze nie wybieram, bo do wyboru szpitala jeszcze daleka droga. Zapytalam Was, bo nie mam bladego pojecia kiedy co sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Niedobrzyzna ja jestem zadowolona z Invimedu. Zmieniłam tylko lekarza, bo ten pierwszy nie spodobał mi się. malpkaN super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane z okazji nadchodzący Świąt Życzę Wam wszystkiego najlepszego ,smacznego Święconego ,-pogodnych Świąt .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Ja również dopisuję się do życzeń Monci i wszystkiego najlepszego dziewczynki moje;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Dziewczyny szczęśliwych, radosnych i spokojnych Świąt Wielkiej Nocy, smacznego jajeczka i mokrego Dyngusa. Następne święta będą w liczniejszym gronie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczynki jak wam swieta mijaja? Mnie spokojnie:) i musze sie popchwalic ze dzis jest ostatnie dzien 12tc ale sie ciesze i juz nie moge sie doczekac wizyty u lekarza. Juz powoli zaczyna brzuszek widac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Hej dziewczyny. Chciałam się zapytać, od którego tyg spodnie były dla was za ciasne? Ja właśnie zaczynam 9 tyg i nie mogę się dopiac, zwlaszcza jak siedze. Po świętach ide na kontrolę do lekarza, jak będzie ok to chyba musze kupic jakies spodnie. Nie wiem czy to nie za wczesnie. Fakt ze u mnie jest dwójka ale czy to na początku ma znaczenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Po raz pierwszy na święta nie robiłam porządków w domu :) Ledwo co wstałam od stołu, nie żałowałam sobie :) Jutro powtórka z rozrywki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki ,Stefanio u ciebie szybciej będzie wszystko rosło ,więc nie ma się co dziwić że spodnie będą za ciasne ,kup sobie typowe ciążówki super sprawa wygodne i rosną razem z tobą .Ja jestem bardzo zadowolona ,super sprawdzają się leginsy i tuniki -bardzo wygodne .Gabi ja też sobie pofolgowałam kochane ile przytyłyście od początku ciąży .Smacznego i miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×