Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Gabi___
tere79 lada dzień będziesz tulić swoje maleństwa :) super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska - ja planuję zrobić mniej więcej tak samo - na następnej wizycie spróbować podejrzeć płeć i się umówić na usg. Ja chodzę co 4 tygodnie, więc akurat tak mi wypadnie. A jak maluch się nie pokaże za tydzień, to jakoś będę musiała znieść ten kolejny miesiąc :/ A myślałaś o usg 3D? Czy na to badanie też jest jakiś termin, czy można je sobie dowolnie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna najładniejszy obraz z 3 d wychodzi od 22 tygodnia tak mi lekarz mówił my się wybieramy w 24 tygodniu tak mam połówkowe i wtedy będę robiła .Co do ruchów to faktycznie to zależy od od każdej kobiety ja poczułam w 20 tygodniu a ponoć jak jest się drobnej budowy to czuje się szybciej .Mi lekarz mówił że czasami i w 21 i 22 dopiero są wyraźniejsze .Tere faktycznie jak na bliźniaki to do długo nie wychodzą he he ,ale to super będą więksi .Dziewczyny czy miałyście robione już posiewy co ile Wasi lekarze pobierają wam posiewy .Ja po 24 tygodniu będę robiła glukozę już się zastanawiam jak ja ją wypiję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Moncia. A Ty kiedy masz połówkowe? Ja miałam posiewy robione tuż przed ciążą, na razie nie zlecił mi ich ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna ja na połówkowe idę 14 maja w 24 tygodniu jak byłam teraz to Natalka była jeszcze malutka i powiedział ,że połówkowe zrobimy na następnej wizycie i od razu 3 d ,bo mój lekarz ma .Sprawdził mi tylko serduszko i powiedział ,że jest ok. reszta przeglądu he he na następnej wizycie .Co do posiewów to ja tak samo miałam robione przed samą ciążą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo no to już niedługo :) ja też bym chciała na połówkowym zrobić od razu 3D :) U mnie wypadnie pewnie przełom maja i czerwca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie mało co było widać usg połówkowe mam zrobić 4D przed wizyta 19 maja umówię się między 14-16 bo to robi inny lekarz, posiewy tez przed ciążą a teraz na razie nie karzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
co porabiacie dziewczyny w ten piękny weekend ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
U nas też pada. Leżymy przed TV zamiast gdzieś wyjść. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My też siedzimy w domu, bo leje, pies jest niepocieszony :( ale dziś jedziemy do moich rodziców na obiad, więc się wyrwiemy na trochę z miasta. W piątek za to byłam na urodzinowej imprezce mojej przyjaciółki i nawet wytrzymałam do północy, ale plecy dawały mi popalić jak nigdy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Dziewczyny czy mialyscie niewielkie plamienia. Jestem w 6tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Dziewczyny czy mialyscie niewielkie plamienia. Jestem w 6tc. Boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Skonsultowalam sie z lekarzem. Biore 3x1 lutinus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi ja plamiłam dość mocno w 6 tc. Byłam w szpitalu 4 dni na szczęście wszystko dobrze się skończyło. Czasami występują takie plamienia bo macica się jeszcze oczyszcza. Radzę ci skontaktować się z lekarzem lub pojechać do szpitala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Moja pani dr powiedziała, abym wzięła apap, no spę i leżała. Jakby plamienie się nasiliło to mam jechać do szpitala. Dziś rano obudziłam się z bólem głowy, nie brałam tabletki, bo myślałam, że przejdzie. Teraz pozostaje mi czekanie i obserwowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez mialam plamienie koloru brazowego, brałam duphaston i lezalam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny żadne plamienie nie jest w ciazy normalne.Kazde będzie tez z innego powodu, i to ze u jednej nie oznaczało niczego złego, nie oznacza wcale,ze u innej tak będzie.krwawienie w ciazy jest NIEBEZPIECZNE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Dziewczyny czy mialyscie niewielkie plamienia. Jestem w 6tc. Boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Przez pomykle wyslalam te wiadomosc. Nie wiem jak to sie stalo. Pisze z tel

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Dziewczyny czy mialyscie niewielkie plamienia. Jestem w 6tc. Boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Niedobrzyzna plamienie ustało wczoraj wieczorem. Teraz od czasu do czasu pokaże się brązowy mini mini upław. Mam leżeć. Czasem poczuję jajniki, ale nie jak na miesiączkę. Mam nadzieję, że wszystko jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Leż, leż i to tak naprawdę leż. Dyspensa jedynie do łazienki. Dobrze, że się uspokoiło. Mam nadzieję, że nawet te upławy znikną i będzie wszystko dobrze. Przypomnij mi, bo nie pamiętam, czy na ostatnim usg widziałaś już serduszko? I kiedy masz kolejną wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Leż kochana cały czas, a jak coś będzie, szybko do szpitala. Niedobrzyzna jak się czujesz? Kiedy masz wizytę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Niedobrzyzna, małpka N dzieki kochane. Od wczoraj cały czas leżę, chodzę tylko do łazienki. Jestem w stałym kontakcie ze swoim lekarzem. Kazała mi leżeć! Jakby coś się działo biegusiem do szpitala. Pierwsze usg miałam w 17 dpt. Było widać malutki pęcherzyk ciążowy :) Następną planową wizytę mam jutro. Strasznie się denerwuję. Dziś 30dpt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×