Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Andzik87
Ja tez sie w domu nudze ale co poradzic. Ciesze sie bo pytalam doktorka jakie sporty moge uprawiac i czy wogole moge i moge:) przy najblizszej okazji wybieram sie na zumbe moja kochana i jak uda mi sie kolezane namowic to na spacery bedziemy chodzic albo z kijkammi. Aby na basen nie moge chodzic bo mam problemy z infekcjami. Ciesz sie ze moge troche wiecej ruchu wprowadzic bo boje sie ze za bardzo sie upase w ciazy a chciaalabym tego uniknac zeby po porodzie nie miec problemow z zuceniem zbednych kilogramow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Andzik87 ja nie wiem jak wytrzymam 3 tyg. Po dwóch dniach mam dosyć leżenia. Straszna nuda! Przed transferem kilka miesięcy chodziłam na aerobik z myślą o ciąży. W trakcie też chcę uprawiać jakiś sport o ile będę mogła, bo też nie chce za bardzo przytyć :) Ile czasu musisz teraz siedzieć w domku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, super wiadomości :) bardzo się cieszę :) Gabi - przywykniesz do siedzenie w domu. Ja nie pracuję od połowy grudnia, i też bywało ciężko a nawet bardzo ciężko psychicznie, ale już jako tako się przyzwyczaiłam i ustaliłam swój rytm dnia bez pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ja tez siedzę w domu od grudnia i nawet nie wiem kiedy to zleciało w przyszłym tygodniu będzie już połowa za mną Dziś wyczytałam żeby zjeść coś słodkiego i położyć się na lewym boku i jak się poczuje takie jakby muskanie to maluch buszuje spróbuje popołudniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już też się przyzwyczaiłam i czas mi leci;)) dziewczyny kiedy kupiłyście pierwszy jakiś ciuszek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małpka, pytasz o cieszek dla dzidziusia? Ja jeszcze nie mam nic, tylko skarpetki od koleżanki jej synka, które dostałam na szczęście na początku ciąży. Śpię z nimi pod poduszka :) Dopóki nie znam płci to pewnie nic nie kupię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Małpka ja nic nie mam. Jestem dopiero w 6 tc. Jeszcze za wcześnie :) Powiedźcie, jakie macie domowe sposoby na mdłości. Złapało mnie dziś :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi no to się wkoncu doczekalas mdlosci:) mi pomagalo podjeść cos slonego,paluszki, albo krakersy, najbardziej mnie mdli, jak mam pusty zolodek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
to jest okropne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gabi ja od początku ciąży jestem na l4 i tak zostanie do końca.( tzn od początku marca jak byłam po pierwszej wizycie) miałam przestymulowane jajniki po stymulacji i lekarz nie chciał ryzykować wiec dostałam l4. A potem szefowa stwierdziła że już mam do końca ciąży w domu zostać. Więc nie będę się z nią kłócić ;)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
U mnie już 13 tc.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja byłam dziś po kwiatki na balkon i kupiłam takie zarąbiste białe ala adidaski po prostu nie mogłam się oprzeć są superowe, ale to jedyny zakup ciągle nie wiem co będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
A u mnie już 10 tc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
Ja dzis kupilam pierwsze pary spioszkow :)) nie,moglam wytrzymać :) ja nie chce wiedzieć,co będzie, wiec wszystko kupuje w neutralnych kolorach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my nadal nie wiemy mimo podglądania, bo dzidziuś siedział na piętach i się nie dał podejrzeć. Ale pomierzony: 11,26 cm i niecałe 200 g wagi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna który u ciebie już tydzień ? Widzę dziewczynki ,że zaczynacie kupować powolutku ciuszki ,ja jeszcze nic nie kupuję . I za wiele nie będę kupowała u mnie w najbliższym otoczeniu były ostatnio 3 dziewczynki i bardzo dużo ciuszków i wyprawki czeka na mnie .Więc kupię to co będzie mi brakowało .Dziwczynki oglądałyście już wózki ,łóżeczka ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moncia, u mnie skończony 16. Z zakupami planuje zaczekać do lipca/sierpnia. Co do wózka to mam dwa typy, które chce zobaczyć, ale wybór tez zostawiam na wakacje a może nawet na Wrzesień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To tak jak ja wózek kupię gdzieś w na początku sierpnia ,tak samo łóżeczko .Ja zdecydowałam się na x landera 3 w 1.Duża twoja dzidzia ja też jestem ciekawa ile mała urosła 14 zobaczę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Do robienia zakupow u mnie to jeszcze daleka droga. Jeszcze o tym nie mysle. Najwazniejsze by dzidzia zdrowo rozwijala sie i rosla. Chwalcie sie co kupilyscie, bo jestem zielona w tym temacie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie po tych rozmiarach dzidzi to myślę, że może być jednak chłopiec :) No i chyba wybraliśmy już imiona: dla chłopca Tymek a dla dziewczynki Laura (chociaż tutaj wciąż się wahamy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna piękne imiona Laura bardzo mi się podoba i Tymek tak samo ostatnio dużo chłopców jest tak nazywanych .Ładne imiona no i ładna waga maluszka może faktycznie będzie chłopczyk ,moja mała w 20 tygodniu miała 345 gram .Ja wczoraj zauważyłam pierwsze zewnętrzne ruchy .Mała sobie delikatnie chyba kopała bo było widać na brzuc****ak się delikatnie unosi skóra. .Asińska z tym słodkim to jest prawda zjedz coś słodkiego lub wypij coś słodkiego lub kwaśnego reakcja jest taka sama, połóż się na boku lub na plecach u mnie na początku lepiej czuć było na plecach jak się położyłam .Po pewnym czasie będzie miało swoje pory do do ruszania moja jest aktywna wieczorem około 21-23 i rano od 4-6 to ją czuję wyraźnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczynki fajnie macie ze juz powoli myslicie o wyprawce ja jak narazie sie wstrzymuje. Jeszcze mam czas a wogole boje sie zeby nie zapeszyc i dlatego nic nie kupuje. Co do wozka nie bedzie problemu bo jeden bedziemy mieli po siostrze mojej jak by byla dziewczynka a jak chlopak to po chrzesniaku meza. Wiec o wozek sie nie martwie. Z reszta moze tez nie bedzie problemu:). Prwdopodobnie aby lozeczko bedziemy musieli kupic, przewijk i moze pare ciuszkow. Ale nie mrtwie sie tym jeszcze. Jeszcze mam duzo czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wczoraj poczułam jakieś takie bąbelkowanie w brzuszku. Zastanawiam się czy to dzidzia i obserwuję czy się będzie powtarzać. Już się nie mogę doczekać aż maluch zacznie się ze mną komunikować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobrzyzna najprawdopodobniej tak wiele dziewczyn jak czytałam na różnych forach pisało ,że czuło od 16 tygodnia .A jeszcze jak jesteś szczupłą osobą to masz jeszcze większe szanse ,że będziesz czuła wcześnie ruchy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik ja też będę kupowała tylko to co nie dostanę po maluchach od znajomych i rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×