Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

no to super Stefanio lepiej sobie leż co najwyżej na leżaczku na balkonie albo przed domem pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Takie mam plany :) Zobaczymy co będzie na środowej wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Dzis takiego powera dostalam, ze jak wstalam o 6 to mieszkanko ogarnelam z grubsza. Wiadomo ciezsze rzeczy zostawilam mezowi. U nas od rana padal deszcz, dopiero teraz slonce zaczyna przebijac siie przez chmury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
co tu taka cisza dziewczyny? U nas znowu wieje, leje i grzmi. Dawno nie było takiej pogody :) :) Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda dziś dobijająca :( dobrze, że w drugiej części dnia się trochę poprawiło. Ja dzisiaj zaliczyłam dentystę a później wybraliśmy się na obiad ze znajomymi :) na szczęście dobre samopoczucie mi dopisuje, choć rano obudziłam się z koszmarnym bólem głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
U mnie pogoda od dluzszego juz czasu taka tragiczna, ze aż czlowiekowi,źle sie robi :(( przez nią i przez siedzenie w domu lapie takie doly ze szkoda gadac. Dzis skonczylam 17pelnych tygodni :))) nie wiem czy to to, ale od dwóch dni tak co jakiś czas czuje w brzuc****akby taka fale przechodzaca raz na jakie czas. Ciekawe kiedy poczuje pierwsze prawdziwe kopniaczki :)) czekam na to z każdym dniem. Buziaki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpka, właśnie miałam pisać co u Ciebie, bo się nie odzywałaś ostatnio. Myślę, że kopniaczki to już kwestia czasu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Małpko u mnie leci 16 tydzień i też już nie mogę się doczekać pierwszych ruchów dziecka i tego kiedy się dowiem kto siedzi w brzuszku;) Miłej niedzieli wam życzę dziewczyny. Ja wyprawiam męża w podróż i jak się ogarnę to jadę do mamusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć u mnie rano było pięknie ,a teraz się chmurzy, nasz mała coraz częściej daje znać o sobie ,ale jak się nie wierci to ja się stresuję, tak źle , a tak nie dobrze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
u nas w końcu nie pada, nawet słońce świeci. Jestem w 9tc. Czuje się dobrze. Dziewczyny czy jadłyście już pierwsze truskawki? Ja nie umiałam sobie odmówić :) Musiałam. Nie wiem czy dobrze zrobiłam, bo te pierwsze są mocno pryskane :( Niedługo zaczną się czereśnie, które uwielbiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi - zjedzenie kilka tych truskawek nie powinno zaszkodzic, takze bez obaw.. asinska- ja mam tak samo jak Ty z tymi ******* malenstwa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malpka N
Ja tez wcinam truskawki i to kilogramami :)) a czego sie kochana boisz. Teraz wszystko pryskane. Jak nie bylo pomidorów jeszcze takich tradycyjnych to kupowalam paczkami kojtajlowe bo taki mialam apetyt. Dzis chyba rzadko kto odzywia sie zdrowo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
dzięki dziewczyny. Uspokoiłyście mnie. W takim razie lecę zrobić sobie truskawki ze śmietaną i cukrem, już mi ślinka leci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
malpka w sumie masz rację. Teraz wszystko pryskają i chemią faszerują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki w ten piękny słoneczny dzionek .Ja również uwielbiam truskawki jeszcze trochę i u mnie się zaczną na działce już nie mogę się doczekać .Ja była 3 dni na oddziale bolał mnie brzuch i twardniał .Miałam klucia w dole brzucha i w ból w okolicach nerek .Okazało się że to kolka nerkowa lub jelitowa.Jeden plus pobrali mi posiewy i moja szyjka ma wymiar 32 milimetry więc się nie skróciła więcej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kochane U mnie też Słoneczko. Oby temepratura ładnie szła w górę. Moncia kochana, to dobrze, że znalazieono przyczynę bólu i wszystko jest ok;) I super, że szyjka sie nie skraca. moja na ostatniej wizycie maiła 43mm. Ale od wewnątrz jest lejkowata delikatnie i przez to też mam ciągle stresa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też dziś pogoda piękna :) Zabieram się małymi kroczkami za przygotowywania pokoiku dla maleństwa i zamierzam dziś zacząć opróżniać szafę. Chciałabym w czerwcu pomalować i położyć tapetę (na razie pokój jest biały) a od lipca zacząć kompletować wyprawkę. No ale to zależy też od płci, zobaczymy jaka będzie współpraca w tym tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
U mnie też słoneczko pięknie świeci. Aż chce się wyjść na podwórko :) Coś mnie plecy bolą, chyba krzywo spałam. Moncia dobrze, że jest już ok i szyjka się nie skraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki za oknem słoneczko , a ja jadę na wizytę dam znać jak wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Asinska rączki zacisnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wszystko ok mała się wierci i na następną wizytę mam zrobić test obciążeniowy glukozą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asinska super, że z mala wszystko ok :) ja robiłam ten test przed ciążą ;) nie jest przyjemnie ale też nie tak źle jak straszą, zwłaszcza jak juz nie ma mdłości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Asinska super ze wszystko jest w porzadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmoncia81
Asinska ją mam zrobić na następną wizytę puli co cukier mam dobry mierze na bierzaco bo mama sobie mierzy więc korzystam i ją he he he.Super że mała jest zdrowa .Niedobrzyzna kiedy idziesz do lekarza też mam przeczucie że będzie u was dziewczynka ciekawa jestem czy dobrze mi się wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćmoncia81
Sorki pisze z telefonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×