Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość Stefania 31
Może powtorzcie to usg, a jesli będziesz nie pewna to może ten test z krwi. Wtedy będziesz wiedzieć na pewno, a tak jak piszesz psychika siada i nie możesz się cieszyć ciąża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Dziewczyny mam pytanie Czy i jak czujecie to rozciąganie macicy? Chyba się przejdę jutro do lekarza, bo od paru dni (ale nie codziennie) ) mam takie dziwne uczucie rozpierania a wieczorem brzuch robi mi się ciezki. Chyba panikuje. W poniedziałek zaczynam 14 tydz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
głowa mnie boli i to bardzo. Drażnią mnie dziś zapachy. Czy Was też głowa boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Gabi , mnie czasem też głowa boli, tzn częściej niż przed ciaza. X Dziewczyny wypowiedzcie się proszę na temat tego rozciagania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Stefania ja się nie wypowiem, bo jestem w 10tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ból głowy zdarzył mi się raz, ale za to był dość mocny. Przeszło samo (nie brałam żadnych leków). Stefania - mnie też męczyły bóle brzucha, może niekoniecznie brzuch mi się robił ciężki, ale czułam, że się rozciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Niedobrzyna dzięki za pomoc. Czy możesz właśnie dokładniej opisac co to za bole i jak czulas to rozciaganie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie tak jak pisze niedobrzyzna mnie bolały przy tym też pachwiny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, pachwiny też, ale u mnie dołączyły nieco później. W najgorszym momencie miałam wrażenie jakbym dostawała skurczy mięśni w pachwinach (podobnie jak skurcz w łydce). Miałam też bóle kłujące. Jeszcze z bóli to mnie męczyły bóle brzucha jak zjadłam coś ciężkostrawnego, ale to były typowe bóle jelitowe do kompletu z zaparciami. Ostatnio wciągam musli z jabłkiem i śliwką na śniadanie i moje problemy z przewodem pokarmowym odpukać się na razie skończyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
hej Dziewczyny ja też mam problem z bólem głowy, od 15 tyg praktycznie codziennie boli mnie głowa ! Macie jakieś babcine sposoby na ból głowy ?nie miałam mdłości ani wymiotów, i czy jest możliwe, żebym miała alergie w ciąży? bo bardzo kąciki i oczu mnie bolą dziwnie swędzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Patuska ty jestes ten rocznik ktory masz w nicku wpisany? Ja tez jestem 1987. Na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Andzik tak jestem ten rocznik :) jestem po udanym in vitro a termin mam na 2 listopada :) bardzo ciekawy termin :) Andzik na kiedy ty masz termin ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Patuska ale numer ja mam termin na 3 listopada:) idziemy leb w leb:) znasz juz plec? W ktorej klinice sie leczyliscie? Za ktorym raazem wam sie udalo? Ja mam wizyte w piatek i mam nadzieje ze poznamy plec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Andzik to super :) ja będę mieć chłopca, leczyłam się w macierzyństwie w Krakowie, udało nam się za pierwszym razem :) mam nie drożne jajowody. a jak u Ciebie było ? x Dziewczyny jaką książkę polecacie aby się dokształcić jak zajmować się maluchami itd ? czego używacie na rozstępy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Patuśka ja tez jestem z Macierzyństwa, tyle,że 10 lat starsza, a u kogo się leczycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Asinka ja najpierw leczyłam się u dr Szlachcica a potem u dr Wyroby i już u niego zostałam:) Asinka a ty w którym tygodniu jesteś ? u którego lekarza się leczysz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja najpierw długo u dr. Mirockiego ,a teraz u dr.Szlachcica, u mnie 23tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Patuśka1987
Asinka to już daleko jesteś :) dziewczynka tak ? jakie imię ? ja się zastanawiam nad Marcelem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak dziewczynka.. Oliwia albo Maja, ale na razie bardzo nie napieram na M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Patuska Ja leczylam sie w Gamecie w Łodzi. Nam tez uaadlo sie za pierwszym razem:) mnie nie pekaly pecherzyki a do tego ma bardzo niska rezerwe jajnikowa. Czujesz juz ruchy? Ja juz nie moge sie ich doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Z tego co pamietam to chyba Moncia jest blisko nas z terminem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Super temperaturka się zrobiła po tym deszczu. Jest czym oddychać :) Dziewczyny, mam pytanie. Męża złapała dziś grypa żołądkową, boję się, aby mnie nie dopadło. Powinnam się obawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Hej dziewczyny, dzięki za opisy tych boli. Też mam podobnie, ale mimo wszystko byłam u mojej ginekolog bo czasami mam też brązowe plamienia. Na szczęście jest nie jest źle, mam malego krwiaka i dlatego te plamienia. X

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Gabi grypa nie jest taka niebezpieczna ale uwazaj. Trzeba chyba dbac o higienę tzn. osobne reczniki i czeste mycie rak , nie uzywaj tych samych sztućców, nie wiem moze te rady sa glupie :) X Mi na ból glowy najbardziej pomaga taka maść z apteki z mieta i eukaliptusam. Może pamietacie takie masci co się na skronie masuje i tak przyjemnie chlodno :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
dzięki Stefania. Nie są głupie. Też tak myślałam, ale chciałam się upewnić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stefania 31
Właśnie sprawdzilam dokładne skład tej masci i np. eukaliptus nie jest zalecanu w ciąży. Maść idzie w odstawke :( Jedynie zimny i mokry ręczniki na glowe mi pozostał. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Stefania mi czasem pomaga masaz skroni, robie palcami ruchy okrezne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewas123
Niedobrzyna Ty juz po drugich prenatalnych super, że wszystko ok. Chłopczyk u Ciebie a ja się dowiem co u mnie pod koniec tygodnia, najważniejsze by było zdrowe....nie mam przeczucia co do płci.... Małpko a co u Ciebie? Pozdrawiam wszystkie dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewas, dawno Cie nie było, super, że się odezwałaś :) daj znać po badaniach :) Małpko, no właśnie gdzie Ty się schowałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×