Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Gość motylek_87
bratek77, widzę, że masz w stopce info o niedoczynności tarczycy. Czy możesz powiedzieć na jakim poziomie miałaś TSH na początku ciąży? Brałaś/bierzesz jakieś leki? My wyszło TSH2,5 a ft4 w graniach 15 i właśnie jutro mam nadzieję, że uda mi sie dostać do endo, bo to dopiero/już 5 tydzień ciąży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka987
Tsh powinno być w ciąży poniżej 2. Ale ważny jest jeszcze wynik ft4. Część bratek77, małpka N, asinska pamiętacie mnie z forum objawy ciąży po in vitro? Pozdrawiam gorąco ☺

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny! Motylek moja niedoczynność była wykryta z 6 lat temu trafiłam do endokrynologa , miałam chyba wtedy około 6 dostałam eutyrox najpierw 25, było za mało potem 50, w sumie wyszło że brałam przez 4 dni 75 i 3 dni 50, moja endo mówiła żeby zajść w ciążę musi być poniżej 2 i tak się trzymam, jak zaszłam w ciążę lekarz zwiększył mi dawkę do 75 każdego dnia, teraz kontroluję od czasu do czasu i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki tu spokój na na na na..... :) a ja po wizycie wszystko ok, maluch rośnie jak na drożdzach, ma już 3 kg, wyrośnie na dużego chłopa, za tatusiem hihihihi a co u Was dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Bratek duzy dzidzius. ciesz esie ze wszystko w porzadku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Bratek spory chlopczyk a na kiedy masz termin porodu? U nas ok moja mala wypelnia caly moj czas dzis ma spioszka wiec w nocy moze byc ciezko hyhy ale coz mam co chcialam ale jedno spojrzenie na jej buzke wynagradza wszystko :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wciąż nie wierzę, że już wkrótce nie będziemy sami :) termin mam na 28 lutego, ale lekarz twierdzi, że nie doczekamy chyba tego terminu, za 2 tygodnie się wyjaśni, maluch duży się zapowiada więc może mnie czekać cc, dwa razy w tyg będę chodzić na ktg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Bratek, To spory maluszek, jak dziewczyny piszą ważne ze zdrowy :). U nas zaczęły się kolki a to przy dwójce masakra ale szybko się okazało ze taki preparat z laktaza działa na nich zbawiennie i przeszlo :). Mleko juz dobrane wiec tez ok. i za liczyliśmy pierwsze spacerki dzięki mojej mamie bo z dwójką nie jestem wstanie sama wyjść w każdym razie jeszcze dźwigać nie powinnam. Jutro minie nam pierwszy miesiąc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kaśka super, że z malcami wszystko ok:) jestem pełna podziwu podwójne szczęście,ale i podwójne obowiązki. Ja pakuję torbę do szpitala i sama już nie wiem co brać. Może coś doradzicie z doświadczenia, czy pod pajacyk to jeszcze maluszkowi zakłada się w szpitalu body? muszę chyba do szpitala zadzwonić i się dowiedzieć co szpital zapewnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, U nas obowiązkowo było body, do tego pajacyk i czapeczka. Co prawda moi trochę jak wcześniaki kiepsko trzymali temperaturę. A i jeszcze kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Hej co tam ? My cieszymy się sobą w pelni. Mój Babel ma 7.5kg. Jest grubiutenka i najcudowniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
witajcie bratek u nas pod pajacyk była koszulka i do tego czapeczka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej nam minął miesiąc mamy po 3200 i 3500 każdy po kilogram nabrał :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Bratek duży maluszek, fajnie ze wszystko w porządku. Pod pajacyk zakłada się body, skarpeteczki, niedrapki i czapeczka. Jeśli szpital nie ma wyprawki na swojej stronie to zadzwoń. Duzi panowie Ci rosną. Super Kaska już miesiąc?? Ale ten czas szybko leci. Tylko patrzeć jak zaczną biegać i będzie trzeba mieć oczy dookoła głowy :) małpka N duża Zuzieńka A co u nas? Córeczka wazy 5250g, ślicznie pokazuje dziąsełka, w dzień śpi tylko 3-4h. Ma już 7 tyg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Pomylilam sie. Dodalam małej kilogram ;) wazy 4520g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Wczoraj przeszłam najgorsze badanie jakie sobie wyobrażam a mianowicie hsg. Jeśli chodzi o wynik właśnie takiego sie spodziewałam. Prawy jajowód usunięty w listopadzie wraz z ciążą poza maciczną (drugą z kolei) lewy natomiast nie drożny. Jesteśmy z mężem zdecydowani na in vitro. Czy ktoś korzystał z usług Gamety w Gdyni? Jak długo to trwa od pierwszej wizyty do transferu??? Za którym razem się udało? Bardzo potrzebuję Waszych doświadczeń. Dziękuję ,pozdrawiam i Gratuluję tym ,którzy są szczęśliwymi rodzicami, mam nadzieję ,że i nam się uda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niedobrzyzna
Bratek ja miałam komplety body+pajac. Skarpetek i niedrapek Młody nie nosił wcale, czapeczka tylko na chwilę po kapieli, tylko w szpitalu, w domu nie zakładamy w ogóle. Do tego rożek/kocyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Dzięki dziewczyn y pakuję torbę i jestem przerażona jej wielkością, wy też miałyście takie duże, muszę zrobić weryfikację

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Bratek ja miałam dwie torby, jedną dla córeczki, drugą dla mnie. Tak naprawdę w szpitalu nie zużyłam większości ubranek, a szpital ma długą listę rzeczy do zabrania. W sumie po 2 dobach wyszliśmy. Kciuki zaciśnięte za szybki i łagodny poród. Jak będziesz mogła napisz MammaOla pierwsza wizyta ws ivf IX/X 2013, ivf XII.2013 imsi 6600, podane dwa zarodki - nieudane, III.2014 - drugie podejście imsi 6600, podane dwa zarodki, XII.2014 - powitaliśmy naszą kochaną córeczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Witajcie ja tez mialam dwie torby w szpitalu jedna moja i jedna malej ja zakladalam niuni body i pajacyk po kapieli czapeczke skarpetki i niedrapki byly nam niepotrzebne bardzo przydal nam sie tzw rozek lepiej bylo mala w nim nosic ona tez lubiala byc otulona ten rozek lubimy do dzis a mamy juz skonczone 4 tygodnie i powoli zaczynamy z niego wyrastac :-) W domu mecza nas kolki tak okoko 21 jest troche placzu pomaga noszenie na rekach w pozycju brzuch do brzuszka wtedy masujemy brzusio no i cieple oklady z pieluszek . W ciagu dnia mala cierpiala na wzdecia okropnie do tevo stopnia ze karmienie piersia stalo sie koszmarem bo byl krzyk nerwy i odrywanie sie od piersi ja sama przezywalam stres jak byl czas karmienia bo dziecko wtedy szalalo a przy piersi powinno sie utulic meczylysmy sie tak grubo ponad tydzien ale zadzwonilam do poradni laktacyjnej i mi poradzono zeby dac delicol i espumissan to bezpieczne kropelki ktore sie wydalaja w calosci z organizmu podalam te krople i od wczoraj mam inne dziecko spokojnie ssie cyca ba a nawet przutulona po karmieniu zasypia wieczorna kolka byla ale akurat na to nie ma zlotego srodka. Ale sie rozpisalam ale to moze kiedys pomoc mlodej mamie ktora bedzie miala takie klopoty jak my ja kozystam z porad formuowhch mam :-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gabi bardzo Ci dziękuję za odpowiedź!!! :) Czyli mniej więcej dwa miesiące od wizyty do transferu. Wizytę mamy umówioną na 24 lutego. Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
MammaOla to zależy jakim protokołem idziesz. Pierwszym razem szlam dłuższym, bo miałam torbielkę. Za drugim podejściem poszło szybciej - miesiąc. Po nieudanym transferze, nie mając zarodków trzeba czekać aż 3 miesiące. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
MammaOla to zależy jakim protokołem idziesz. Pierwszym razem szlam dłuższym, bo miałam torbielkę. Za drugim podejściem poszło szybciej - miesiąc. Po nieudanym transferze, nie mając zarodków trzeba czekać aż 3 miesiące. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
MammaOla to zależy jakim protokołem idziesz. Pierwszym razem szlam dłuższym, bo miałam torbielkę. Za drugim podejściem poszło szybciej - miesiąc. Po nieudanym transferze, nie mając zarodków trzeba czekać aż 3 miesiące. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asinska
ja też miałam 2 torby, wyszłyśmy w 3 dobie także mała w szpitalu była kąpana tylko, a niedrapki się przydały bo córcia mała długie pazurki i strasznie się drapała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny za rady, ja wymyśliłam jedną dużą torbę, chciałam żeby mi było wygodniej do szpitala mamy daleko, jeśli wcześniej pójdę mojego m mogę nie mieć pod ręką, a na porodówkę się schodzi piętro niżej, oj jakoś damy radę :) Kochane wszelkie rady się przydadzą tym bardziej że dla mnie to wszystko nowość'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bratek, w którym szpitalu będziesz rodzić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Co tu tak pusto?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
No ucichło cos tu ostatnio;) my walczylismy z choraba która dopadla cała nasza rodzinke włacznie z małym;) na szczescie juz powoli z tego wychodzimy;) a co u was nowego dziewczyny jak dzieciaczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×