Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

Jestem przed pierwszą wizytą w klinice, czy któraś z Was mogłaby mi wytłumaczyć na czym polega krótki protokół i długi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gabi___
Rzeczywiście cisza na forum :) Nasza córeczka kończy dziś już 2 miesiące. Jak ten czas szybko leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, No cisza, nie wiem jak wy ale ja nie mam na nic czasu jedynie jak odbijam któregoś z chłopaków to przeglądam internet na komórce. No u nas tez przeziębienie tyle ze odpukać tylko ja (pomykam po domu w masce ). Chłopaki jutro skończą 6 tygodni. Oj jak dużo i mało jednocześnie :) Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gabi masz rację se leci :) Andzik to szybkiego powrotu do zdrówka, pewnie miałaś stres jak mały tez złapał Bratek ja też miałam dwie torby ;) Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po cholerę chodzisz w masce jak oddychacie tym samym powietrzem?Kaska Kaśka rozumu to ci nie przybyło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Moja mala dzis konczy 5 tygodni i jest bardzo absorbujaca dokuczaja jej kolki i wzdecia jak macie na to jakies dobre sposoby to piszcie bo ciezko mi patrzec jak dziecko tak placze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu Z całym szacunkiem, podstawa zakażeń wirusowych jest droga kropelkowa czyli drobiny śliny czy wydzieliny z nosa wydychanane przez chorego a stanowiące nośnik wirusa, maseczka ogranicza znacznie to zjawisko. Dwa podstawa to częste mycie rąk szczególnie po opróżnianie nosa czy kaszlnieciu, maseczka dodatkowo ogranicza takie przenisienie wirusa na rękach. wiec stosowanie maseczki nie jest głupotą a środkiem zapobiegawczym. Kaśka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Goscimilutka Moi są na mm bo jeśli karmisz piersią to pewnie cześć rad się nie sprawdzi. u mnie tylko jeden ma kolki. Metoda prób i błędów dobraliśmy mu mleko, dodajemy delicol (krople z enzymów laktaza) czasem doraźnie espumisan popołudniami. I powolne karmienie tak żeby się nie należał powietrza robimy przerwę na odbijanie co 30-40 ml. A tak to suszarka sprawdza się bardzo fajnie jak juz ma atak, masowanie brzuszka i okład z ciepłej pieluchy. To oczywiście nie likwiduje kolki w 100% ale ogranicza i przynosi ulgę. Ponieważ coś tam ściągam laktatorem i im dodaje wiec pilnuje tez żeby nie szaleć z jedzeniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Cześć dziewczyny , byłam dziś na wizycie i ktg, szyjka 2,5 cm, skurcze raptem 3 na 50 min, w poniedziałek kolejne ktg i prawdopodobnie do szpitala na obserwacje, w poniedziałek też usg jeśli okaże się że synuś duży to ustalimy datę cięcia, a rodzina i znajomi to zamęczą mnie tymi tel hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Bratek ja urodzilam przez cc 10 dni po terminie i w pewnym momecie przestalam odbierac telefon i odpisywac na wiadomosci sama nie moglam sie juz coreczki doczekac i irytowalo mnie ze ciagle ktos pytal. Cesarki sie nie boj u mnie szynbko poszlo znieczulenie mialam polowkowe wiec bylam swiadoma mojego cudu pierwsza ucalowalam dzidzie pozniej bardzo szybko doszlam do siebie fizzycznie a psychicznie pelnia szczescia sa juz pierwsze usmiechy i odglosy cudne wieczorne kolki nam dokuczaja wtedy mi strasznie zal mojego malenstwa i z checia ten jej bol wzielabym na siebie szkoda ze tak sie nie da.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ wszystkim!:) spokój na forum mamusie bawią swoje maleństwa. gośćmilutka długo czekałaś na swój poród, mnie najbardziej teściowa denerwuje dzwoni co drugi dzień i pyta się jak się czuję i najczęściej twierdzi że nie mówię prawdy. Dziś jadę na usg zobaczymy jak mój malec podrósł, mój lekarz twierdzi, że jak duży będzie duży to nie będzie długo czekał, zobaczymy co powie do terminu mam jeszcze 12 dni. Z dwa miesiące temu twierdził, że w połowie lutego urodzę, ale Kubusiowi dobrze u mamy w brzuchu. Choć już chyba ma ciasno, nie fika już tak mocno, co znów mnie martwi. Ale ogólnie jestem spokojna, choć sny mnie prześladują:).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
To trzymamy bratek kciuki żeby szybko kuz poszlo. My z malutka jesteśmy w sobie zakochane. Kocham stan w którym jestem :)) mala smieje sir juz w glos. Jest cudownie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Cześć kobietki jestem w szpitalu na obserwacji ale narazie nic szczególnego się nie dzieje nie wiem kiedy zaplanuja mi cesarke nie ma mojego lekarza a inni nie chcą się wcinac odpoczywam i relaksuje się buziaki pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Bratek to trzymam kciuki za szybkie i jak najmniej bolesne rozwiazanie;) powodzenia i czekamy na dobre wiesci;) xxx My wczoraj mielismy szczepienie i Leoś wazy 8kg i mierzy 65cm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bratek powodzenia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Bartek zaglądam tu codziennie daj znać jak sytuacja. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bratek co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bratek77
Witajcie kobietki! 20 lutego 2015 o godz. 9.40 przyszedł na świat nasz synek Jakub 3760 i 54 cm, 10 pkt wg Apgar, jesteśmy już w domku od wczoraj, miałam cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sylvia85 ja robiłam w 29 tygodniu bo tak zlecił lekarz Ale to chyba trochę późno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bratek wielkie gratulacje! Zdrówka dla Kubisia i szybkiego powrotu do formy po cc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sylvia ja poprzednim razem glukozę ok 24tyg, z tego co pamiętam zwykle lekarze zalecają między 21 a26tyg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1981
Witam. Mam pytanie: czy któraś z Was leczy się w Gamecie w Rzgowie? Jestem po 2 procedurach prywatnie i chciałabym teraz spróbować, może uda mi się zakwalifikować na rządowe. I tu kolejne pytania: jak długo się czeka się na kwalifikacje, jak przebiega rozmowa kwalifikacyjna? Domyślam się, że w każdej klinice inaczej, ale jakbyście coś napisały :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
Bartek Ogromne gratulacje,buziaki dla Kubusia. Sylvia Ja miałam badanie poziomu glukozy w 27tygodniu. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lila 78
Bratek, ogromne gratuluję :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Bratek moje gratulacje. Wracaj do zdrowia a Jakub niech sie zdrowo chowa;* xxx Gosciu ja podchodzilam do inf w rzgowie. w sumie czekalismy miesciac. Potem długi protokół i za pierwszym razem strzal w 10;) Mój Leon ma juz 4 miesiace;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za odpowiedź. Ja mam 21tc wiec jeszcze chwilę mam na to badanie. Z tym ze wizyta dopiero 18 marca. Bratek Ogromne gratulacje. Zdrowka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość goscmilutka1
Bratek ogromne gratulacje niech maly zdrowo rosnie a wam duzo radosci z rodzicielstwa!!!! A my konczymy juz 7 tygodni szczepienie mamy juz za soba jutro idziemy do ortopedy, mala jest slodka i bardzo kontaktowa uwielbiam ja :-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×