Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Polecane posty

My już zameldowane na oddziale, na ktg wyszły skurcze takie do 94, hmm... a ja myślałam ,że to Kokoszki tak się wyginają :) Czekamy na jutrzejszy poranek i cc. Jak będę w stanie to odezwę się do Was. trzymajcie kciuki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
MamaOla powodzenia jutro:-) trzymam za was mocno kciuki. I czekam na wieci:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpkaN
Gość a dlaczego krzywdę. W dzień ograniczam wiec tylko do drzemki popija mleko a tak je wsYstko piec posiłków dziennie. Mleko dostaje na noc i rano a w nocy jak mówiłam przebdzs sie żeby się przytulic. Pediatra powiedziała ze to normalne. Wiec czym krzywdę? Pozdrawiam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurra!!! Działa interneto w szpitalu i mogę popisać z laptopa, bo z tel coś nie idzie. No więc witamy się już w szerszym gronie na tym świecie Jestem prze szczęśliwa. Zameldowałam się w środę w szpitalu, planowana cesarka w czwartek rano ale o 00.30 poczułam mocny skurcz i ogromne parcie na pęcherz, nim doszłam do łazienki odeszły mi wody i ogarnął strach, że to JUŻ!!! Szybko na stół i o 1.25 przyszła na świat Hanna 2200g a o 1.27 Zofia 2700g. Od początku Kokoszki oddychaj same Pierwsza doba po cc tragiczna ale z każdym dniem co raz lepiej, od wczoraj mam Kokoszki cały cza przy sobie , bo zaczęłam wstawać i chodzić. Po pierwszym cięciu szybciej doszłam do siebie i mogłam zajmować się Izabelą (dziwię się, że niektóre kobiety wybieraja cc na życzenie) Niestety Kokoszki maja niedobory wapnia i magnezu, dziś były na ostatniej mam nadzieję kroplówce, jutro pobiorą krew i zrobią usg przez ciemiączkowo i jesli wszystko będzie git jutro wychodzimy do domu, więc proszę trzymajcie za nas kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska_83
Gratulacje :) I powodzenia w domku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
MamaOla piękne waga dziewczynek. Oby wyniki były dobre i wypuścili was do domu. Ja jestem po wizycie. Dziś 18+5 tc. Dzidzia rosnie wszystko jest w porządku. I co najważniejsze. Będzie dziewczynka:-). I jest nadzieje na poród naturalny. Ale wszystko jest uzależnione od wagi niuni. Czas pokaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Andzik a czemu "masz szanse" na porod naturalny jesli moge zapytac. Moze juz raz mialas cesarke? Nie wiem czy to prawda, ze jak raz juz sie mialo cc to naturalnie juz sie raczej nie urodzi Msma Ola super. Jak sobie radzicie? Ja z moim synysiem nie mam za bardzo czasu a z dwojka to ja nie wiem jak bym dała rade hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Gościu tak pierwsze miałam cięcie. . I nie jest powiedziane ze musi być drugie cięcie. To nasi polscy lekarze w większości idą na łatwiznę i tną nawet jak nie wskazań. Ale to temat do innej dyskusji. Ja w każdym bądź razie chce spróbować VBAC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Co tu taka cisza? Jak się macie dziewczyny? MamaOla jak sobie radzisz z kokoszkami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z Kokoszkami radzę sobie świetnie, karmimy się piersią ale wspomagamy też mm. Moim zdaniem albo mojego meczka jest za mało na dwa Łakomczuszki albo jest mniej wartościowe, bo Kokoszki z chęcią wisiały by na cycuszkach non stop, a ja mam jeszcze starszą córkę, której też muszę poświęcić czas... W nocy jedzą tylko mm, bo ja matka spać też muszę ;) tyle, że odciągam na rano. czasami mam już dość tego karmienia :( Ale ogolnie jest WSPANIALE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Super ze sobie radzicie. Szacunek za karmienie piersią dwojki;-) oby tak dalej:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sisi_75
MamaOla gratuluje narodzin dziewczynek. Dzielnie sobie radzisz :-) Karmienie piersią jest ciężkie, nawet przy jednej córeczce, przy dwójce pewnie ciężej. Nie ma co sie katować, karmić piersią ile się da, a mm tez dla ludzi i trzeba sobie nim pomagać. Co do cesarki to ja się mega cieszę że nie musiałam rodzić naturalnie, wszystko mnie zawsze bardzo boli, to bólu przy porodzie nawet nie chce sobie wyobrażać. Dzidzia cała i nie podduszona sie urodziła bo bardzo sie tym stresowałam, żeby jej przy porodzie nic sie nie stało, a ja po 2 tyg. doszłam całkiem do siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kawa34
MamaOla Gratuluję córeczek, buziaki dla Hani i Zosi. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anet2016
Witam wszystkie mamusie jestem studentką piątego roku psychologii piszę pracę magisterską o lęku, stylami radzenia sobie ze stresem a wsparciem społecznym u kobiet w ciąży prawidłowej/zagrożonej. Zwracam się z ogromną prośbą o wypełnienie ankiety jest ona całkowicie anonimowa i służy wyłącznie celom badawczym. Bardzo dziękuje za każde wypełnienie i życze wszystkim mamusią dużo zdrowia! http://www.ankietka.pl/ankieta/214942/lek-style-radzenia-ze-stresem-a-otrzymywane-wsparcie-spoleczne-u-kobiet-w-ciazy-prawidlowejzagrozonej.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny:-) jestem po usg polowkowym:-) z małą jest wszystko w porządku i ładnie rośnie. 22 tc skonczony. Teraz juz bliżej jak dalej;-) brzuch boli mniej od czasu jak biorę magnez .a jak u was kobitki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzik Gratuluje:) a czy moglabys napisac jaki bierzesz magnez? I czy moglybyscie polecic jakies omega3 i 6 ktore mozna brac w ciazy? Bo z ryb nie wolno wiec zostaje tylko z lnu chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małpka N
Andzik ale to zleciało. Masakra. Kogoś ciążę ni leca szybko. A co tam u dzieciaczkow. Moja misia to wulkan energii. Nie idzie za nia nadążyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Małpka Leon to samo. Na wszystko chce wchodzić. Musze mieć oczy w koło głowy bo inaczej juz gdzieś wlazi; -) no druga ciąża zdecydowanie szybciej leci tym bardziej jak siema roczniaka w domu; -) Zosia jeśli chodzi o magnez to biorę Lsctomag B6. Tak mi gin kazał. I oprócz magnezu i duphastonu nic więcej nie biore.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Lactomag miało byc;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama Ola, moge zapytac jak Twoje dziewczynki i jak dajesz radę? Chyba ktos Wam pomaga bo pracy sporo:-) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulotek
Hej hej dziewczyny. Korzystałyście z invitro z kd ? Moje jajeczka już przestały pracować i zapisałam się do Invimedu. Cięzka decyzja, ale już podjęta tylko dziwi mnie to, że tam nie trzeba czekać na komórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andzik87
Hej dziewczyny ale tu cisza juz tyle czasu. Ja juz na ostatnich nogach. Jeszcze dwa tyg do terminu i będę miała corcie ze soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka29
dziewczyny ratujcie doradzcie prosze jestem 13 dpt 2 zarodkow ale z tego co zaobserwowalam zagniezdrzenie bylo kolo 10 dpt bo dopiero tego dnia byla na tescie sikanym prawie nie widoczna kreska moja beta to 45 czy to za malo czy nie dajcie znac bo zwarjuje mieszkam pozagranicami kraju i tu nie mozna tak sobie swobodnie jak w pl isc na badanie krwi trzeba miec skierowanie od lekarza wiec moja wizyta u gin dopiero 15 czerwca dajcie znac co myslicie o tym wyniku moze ktos tez taka mial?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Foczka to ze ba teście były dwie kreski nie oznacza ze było zagnieżdżenie! Po prostu beta urosła i test ja wykrył. Troszkę niska Twoja beta,ale musisz sprawdzić przyrost bo jeden wynik kompletnie nic nie mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Foczka29
Ok jutro idę na betę dam znac dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość foczka29
dziewczyny zrobilam bete 13dpt wyszlo 285a teraz to juz 23 dpt i jest 6530 co o tym sadzicie ?jak to jest po tym in vitro ta ciaza jest jeszcze zagrozona?jest inna?co moze sie jeszcze stac?kiedy mozna mowic juz jestem w ciazy kiedy jest to bezpieczny miesiac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) nie przypuszczałam, nigdy że do was dołączę, jestem po 3 punkcji, a 4 transferze i się udało,jestem w 8 tygodniu i 5 dni w ciąży,i na etapie wymiotów raz dziennie, tylko mnie martwi bo biorę encorton rano bo tak kazał lekarz tylko że po jakiś 45 minutach wszystko zwracam czy któraś miała taki problem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaG
Mamy półtoraroczną córeczkę z ivf i na jesieni chcemy podejść ponownie. Mamy zamrożone 2 zarodki. Powiedźcie dziewczyny jak wygląda transfer takich zarodków i ile wcześniej trzeba udać się do kliniki? Czy brałyście jakieś leki/zastrzyki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidwinka
Foczka ja tez poza granicami,czy czasem Nie uk?? U mnie to raczej sprawnie wszystko poszlo!! Wogole witam wszystkie forumowiczki, odpisze troche o sobie ... Oboje mamy 36 l,starania od dwoch Lat , nieplodnosc idiopatyczna, 23/07- transfer dwoch trzydniowycg embrionow w uk 5/08 test pozytyw I beta 450.6 , reszte nic niewiem , dzis 18 /08 I pierwszy usg 26/08 tak to Tu wyglada, Nie robia bety a ha cierpliwie czekam na usg gdzie juZ bede w 7 tyg I dwa dni czyli uslyszymy serce:)))) Krotki protokol I bardzo dobrze go przeszlam pracujac po 12h na dzuen (5 dni w tyg) wiec sporo,tutaj mowia ze trza wracac daj pracy a Nie zyc stresem myslac tylko o tescie ...... Czy jest jakas nowa kobietki jak ja?? Na forum lub wkoncu ktos cis popisze? Czy forum juZ wygaslo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnetaG
Witaj Lidwinko. Wychodzi na to, ze forum umilklo na dobre :( Szkoda. Podczas pierwszej ciazy bylo pomocne i liczylam ze tak tez bedzie w trakcie drugiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×