Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hojooo

alimenty wnosze o podwyższenie

Polecane posty

Gość gość
johooo nie odpowiedziałaś na pytanie ile masz dzieci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hojooo
nie każdy zasuwa przy maszynie 8 godzin :) niektórzy pracują na komputerze i są dla siebie szefami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hojooo
troje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może i powinno, ale nie ma usmiech.gif to nie są choroby wrodzone A gdzie jest napisane ze orzeczenia są dla dzieci z wrodzonymi chorobami.......Nie starasz się to nie ma proste.Dwa wyjścia albo nie jest tak chore jak piszesz ale o to nie dbasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hojooo
nie dbam o to :) zadowolony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hojooo
i co teraz ? :) załatwisz mi i dostanę 28 zł dodatki pielęgnacyjnego - toż to szok tak dużo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie 28 a 153 czyli prawie połowę twoich kosztów i prawo do rocznego odliczenia z dochodu ponad 2 tys zł.Jak masz za mało na dziecko to dlaczego nie starasz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hojooo
Zasiłek pielęgnacyjny przyznaje się w celu częściowego pokrycia wydatków wynikających z konieczności zapewnienia osobie niepełnosprawnej opieki i pomocy innej osoby w związku z niezdolnością do samodzielnej egzystencji". Niepełnosprawność – długotrwały stan występowania pewnych ograniczeń w prawidłowym funkcjonowaniu człowieka. Ograniczenia te spowodowane są na skutek obniżenia sprawności funkcji fizycznych, psychicznych bądź umysłowych. Jest to także uszkodzenie, czyli utrata lub wada psychiczna, fizjologiczna, anatomiczna struktury organizmu. Utrata ta może być całkowita, częściowa, trwała lub okresowa, wrodzona lub nabyta, ustabilizowana lub progresywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hojooo
Moje dziecko nie jest osoba niepełnosprawną :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hojooo
Nie mam za mało na dziecko , tylko ojciec za mało płaci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w polowie jestescie nie ktore same sobie winne bo nie potraficie dogadac sie z druga strona albo utrudniacie specjalnie aby sie zemscic ! znam kilka takich przypadkow ze serio nie moge pojac co takim Kobietom po zlosliwosci skoro na koncu zostaja z niczym !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hojooo
złośliwy to jest eks który uważa , ze za pieniadze mozna kupic wszystko :) gdybym była złośliwa to siedział by juz za kratkami a ja z jego majatkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli tak uwaza to nalezy korzystac z tego skoro i tak z nim juz nie bedziesz nalezy sie dogadywac tak aby Tobie i dziecku bylo dobrze i nalezy zawsze pamietac o kompromisach bo bez tego daleko sie nie zajedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hojoo a ja mam wrażenie że zemsta aż z ciebie kipi.Ty nie potrzebujesz pieniędzy tylko tego by udowodnić że masz rację.Ot i tyle ,co byś tu nie wciskała dokładnie o to chodzi. Wiem coś na temat utrzymania dzieci bo swoje wychowuje sama od blisko 18 lat,ojca też całe życie nie interesował,ale wiesz co mam go w d***e to on ma czego żałować nie ja. Mój student ma alimenty niższe od twoich dzieci nastoletnich o 150zł. I wcale nie bedzie tobie tak łatwo dostać łatwiutko dużo więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hojooo
to masz złe wrażenie :) pisałam o tym , że to on jest złośliwy a ja mogłabym byc wiele razy złośliwa ale tego nie robię i nie chcę robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hojooo
wniosłam o 1200 zł na dziecko , a ile dostaną zalezy w dużej mierze od humoru sędziego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a raczej od cyklu sędziny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×