Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość małgośka1222

ważne ! proszę o pomoc

Polecane posty

Gość małgośka1222

Witam serdecznie. Zacznę od tego, że od 20 listopada do 30 stycznia brałam tabletki antykoncepcyjne , ze względu na stwierdzoną cyste. Dnia 2 lutego dostałam krwawienie z odstawienia, trwało zaledwie 3 dni. Dnia 8 lutego kochałam się z narzeczonym bez zabezpieczenia, skończył we mnie. 9-10 lutego miałam objawy identyczne jak przy owulacji. Test ciążowy zrobiłam 15 lutego jednak nic nie wykazał. 17 lutego mialam wizyte u ginekologa, pani ginekolog stwierdziła, że cysty już nie mam, powiedziała też, że mam powiekszoną macice, i , że powinnam dostac niebawem okres. Patrzac na moje wcześniejsze cykle , które były nieregularne tj cykl trwał u mnie 21-24 dni okres powinnam dostać najpoźniej dziś.dodam, że Okropnie bolą mnie piersi. Czy ktoras z was miała takie doswidczenia, że po tak krótkim czasie przyjmowania tabletek od razu zaszła w ciąże , czy też okres się nie pojawił a wcale nie byłyście w ciązy? Bardzo proszę o odpowiedz. Kiedy zrobić nastepny test , aby mieć pewnosc, i w ktorym tyg ciaży widoczny bedzie juz pecherzyk. Pozsrawiam i dziekuję z góry za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakim cudem test miał ci wyjść tydzien po stosunku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małgośka1222
nie wiem, po prostu zrobiłam, myślałam, że moze cokolwiek pokaże. Nie ukrywam, że chcielibyśmy mieć już dziecko, dlatego tak niecierpliwie czekam na jakis objaw, który potwierdzi tą radosną dla mnie nowine :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×