Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zadowolenie z seksu w związkach...

Polecane posty

Gość gość

Nie należę do osób które ze wszystkimi i zawsze rozmawiają seksie ale w śród moich znajomych jest kilku kolesi z ktorymi gdzieś tam najczęściej po alkocholu i w cztery oczy ten temat się pojawił. Z tych rozmów wynika często że mężczyźni czesto nie są zadowoleni z częstotliwości i formy seksu jaki mają w swoich zwiazkach. Jak zatem jest w waszych związkach? Czy jesteście ustatysfakcjonowani/ne z formy waszego seksu jaki macie w waszych zwiazkach? Ja jesli nie to co waszym zdaniem jest tego przyczyną?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Człowiek nigdy nie będzie w pełni zadowolony, zawsze wymyśli sobie jakiś nowy cel który chciałby osiągnąć, a gdy już go osiągnie, to szybko się tym znudzi i wymyśla dalej... seksu to też dotyczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matu juz nie na parkingu
...autorku, pytanie dość retoryczne, na takim forum każdemu czegoś w tym aspekcie brakuje, inaczej by tu po prostu nie przesiadywał :) ...nawet jak ma z******ty sex to pewnie ma go za mało... skoro tu zagląda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od 5 lat jestem w stalym związku. Gdy poznałem swoją obecną narzeczoną byla to zgrabna laseczka. Pod czas tych pięciu lat zauważyłem że dziewczyna ma problemy z utrzymaniem wagi w ryzach i to nie bynajmniej z powkdu nadmiernego pochłaniania jedzenia czy słodyczy. Na poczatku naszego zwiazku seks był czesty i satysfakcjonujący. Na chwilę obecną moja nazeczona nie jest już szczupłą laską z przed 5 lat... Seks to u nas gatunek na wymarciu że tak powiem. Jak kolwiek banalnie by to nie zabrzmiało to kocham ją za to jaką jest osobą ale kompletnie nie pociąga mnie ona seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×