Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Danka12224

Baby Shower

Polecane posty

Gość Danka12224

Co sądzicie o zwyczaju baby shower? moja koleżanka jest w 6 miesiącu i zastanawiam się czy jej czegoś takiego nie zrobić. Wpadłam na pomysł tutaj - http://dailystyle.pl/baby-shower-prezenty-zabawy-konkursy/ . napiszcie jak macie jakies inne propozycje, czasu jest niewiele ;) Dziękuję!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zwykłe naciąganie biednych Polaków, dajcie spokój, wystarczy chrzest , komunia i inne cuda wianki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mysle ze to glupota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie podobają mi się te wszystkie naciągane imprezy. Jak mi ktoś na imprezie dla dorosłych wyjeżdza z kalamburami i czy innymi infantylnymi zabawami to czuję się zażenowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy głupie, to nie wiem, ale uważam że bardzo sympatyczne. Natomiast jestem zdania, że baby shower powinny organizować koleżanki przyszłej mamy, a nie mama - po to właśnie, by uniknąć złośliwości że na modę amerykańską próbuje wysępić jeszcze dodatkowe prezenty dla dziecka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja kalambury uwielbiam :D i wydaje mi się, że jest ogromna różnica, gdy gra się w kalambury z dorosłymi niż z dziećmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie by było głupio w takiej szopce brać udział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy Wy potraficie czytac? Dziewczyna napisala ze jej kolezanka jest w ciazy i chce dla niej zorganjzowac babyshower! Gdzie tu naciaganie znajomych przez przyszla mame :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
fajne baby shower tak to zawsze jest no przecie no tak :) www.youtube.com/watch?v=hTVVMwrJ-rk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem to bardzo miły zwyczaj. Ostatnio znajomej organizowałam takie "przyjęcie" :) Była bardzo szczęśliwa i dostała fajne, przydatne prezenty. Warto coś takiego zrobić moim zdaniem i ustalić między sobą co kto kupi. Tu np. można znaleźć ciekawe rzeczy dla mamy i maleństwa : babybaam.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej, pomysł aby robić baby shower wydaje się bardzo fajny. Kiedyś myślałam, że należy poczekać do narodzin dziecka ale po urodzeniu swoich dzieci zmieniłam zdanie - przez 3 miesiące nie miałam czasu ani ochoty spotykać się ze znajomymi. Co innego jak się jeszcze jest w ciąży i ma się dużo czasu (jeżeli to pierwsza ciąża) Taka impreza tez ma wiele plusów ponieważ można powiedzieć znajomym czego nam jeszcze brakuje do wyprawki, albo po prostu dostać coś na co nie wydałoby się pieniędzy mając inne poważne wydatki. Nie wydaje mi się czy to naciąganie znajomych? Sama dorzucałam się do prezentów wielokrotnie i sama fajne prezenty również od swoich koleżanek dostałam jak np. karty do zdjęć ;) których nie kupiłabym raczej a uważam teraz że są super pomysłem. moje są z www.hoohoocreations.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie ostatnio byłam u koleżanki na takiej imprezie. Nie miałyśmy za bardzo pomysłu na prezent ale w końcu postanowiłyśmy złożyć się i kupić kokon niemowlęcy! Zamówiłam ze Sleepee bo u mnie to sprawdzona firma. Koleżance też przypadła do gustu, staranne wykonanie, ładny design i co ważniejsze polska marka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karmelowas
Baby Shower to fajna sprawa, bo można sobie skompletować dzięki temu wyprawkę dla maluszka, chociaż po części. Dobrym pomysłem, jeżeli chodzi o prezent może okazać się wózek dla dziecka. Można się złożyć w kilka osób. Zobaczcie sobie ofertę http://www.adamex.pl mają spory wybór, bogatą kolorystykę, sporo udogodnień, co sezon wprowadzają jakieś nowości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 111monia111
Mi koleżanki zrobiły baby shower w połowie ósmego miesiąca :) były w 100 % pewne, że to będzie dziewczynka więc pokupowały mi mnóstwo różowiutkich rzeczy :) począwszy od ubranek i zabawek po rożek i kokon ze sleepee. Nie wiem skąd wiedziały ale akurat je chciałam zamówić bo wpadły mi w oko jakiś czas temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie to wiesniacki amerykanski zwyczaj. Smiac mi sie chce z tych pseudo celebrytów i ich baby shower.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, że warto zorganizować! Myślę, że koleżanka będzie zachwycona taką imprezą 🙂 Można się do niej specjalnie przygotować i znaleźć też super prezent dla maluszka 🙂  Mojej koleżance mega spodobała się poduszka ortopedyczna dla niemowlaka, którą kupiła w sklepie babymama.pl 🙂 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×