Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Ewelina 27

czy wierzyć?

Polecane posty

Gość Ewelina 27

pytanie kieruje głownie do panów, gdyż oni najlepiej znają się na męskiej psychice :-) mianowicie po wielu zgrzytach, kłótniach, problemach trwajacyh około pół roku, mój partner z którym byłam ponad 3 lata i planowalismy w najbliższej przyszłości ślub, stwierdził ze mnie nie już nie kocha. wczesniej nie wykazywał żadnych zmian w swym zachowaniu, nawet 2 dni przez zerwaniem zapewniał że kocha mnie bardzo mocno może nawet bardziej niż kiedykolwiek. dodatkowo gdy chciałam o związek walczyć stwierdził że już nigdy nie chce być ze mną, ze nie ma nikogo ani nikt mu się nie spodobał ale on w ogóle nie chce być w związku i żebym dala spokój bo nawet już mu się nie podobam jako kobiet,a nie kręcę, go nie pociągam, jestem jak siostra dla niego... to także mnie zdziwiło gdyż dwa dni wcześnie kochaliśmy się i on był zachwycony, zachwycał się moim wyglądem dzień przed zerwaniem i moimi kształtami. nie wiem co o tym wszystkim myśleć, czy to możliwe by kłamał iz go nie pociągam tylko po to bym dała sobie spokój i nie naciskała? Czy to w ogóle możliwe żeby ktoś przestał sie podobać mimo iz wcześniej był dla nas piękny? bardzo dbam o siebie, i nic w mym wyglądzie nie zmieniło się na gorsze. Dodam że milczy od 2 miesięcy, a kiedy ja się odzywam odpowiada mi jak osoba obca, jak urzędnik jakiś. Niektórzy mówią bym zerwała całkiem kontakt na pare miesięcy i może wtedy zatęskni, ale nie wiem po tych słowach czy to możliwe, dodatkowo on sam mówi ze bardzo mu teraz dobrze samemu. Bardzo cierpię gdyż kocham go nadal, ale nie wiem czy są jakieś szanse...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×