Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość Adelka Mała

Kriolipoliza w Lublinie?

Polecane posty

Gość Adelka Mała

Gdzie najlepiej zrobić sobie kriolipolizę w Lublinie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka_79
Podpinam się pod to pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amiczka
Hmm, moja znajoma zrobiła sobie na razie jeden zabieg w hotelu agit i naprawdę widać po niedlugim czasie efekty. CHyab i ja sie zdecyduje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marcy~
Też robiłam i jestem bardzo zadowolona :) już bez problemu patrzę na swoją figurę w lustrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę się bałam krilipolizy, ale miałam voucher do agitu, pomyślałam, że czemu mam nie wykorzystać. Pamiętajcie, aby się nie zrażać. Efekty widać dopiero po kilku tygodniach... to znaczy już po tuygodniu można zaobserwować zmiany, ale po dłuższym czasie dopiero można zobaczyć pełny efekt. Chyba teraz najlepiej jest poddać się temu zabiegowi, aby do lata trochę zeszło tych komórek tłuszczowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pojechałam do Warszawy na cooltecha - polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina_90
Zamierzam zrobić sobie kriolipolizę w Agicie na boczki i uda. No po prostu nie mogę ćwiczeniami wysmuklić nóg. Dlatego też ten pomysł. Trochę się boję, ale słyszałam, że w Agicie robią to naprawdę profesjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nina, jak już będziesz po, to daj znać jak efekty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina_90
Jestem po, póki co nie ma jeszcze efektów, bo efekt jest widoczny po nieco dłuższym czasie. Jak mi tłumaczyła Pani, która robiła mi zabieg, związane jest to z tym, że zamrożone komórki obumieraja i są wydalane wraz z procesami metabolicznymi z organizmu. Czuje się po zabiegu ok, zabieg przeprowadzony sprawnie przez sympatyczną Panią Ewę. Liczę, że już niedługo zobaczę pierwsze efekty :) Jestem pełna nadziei przed zbliżającym się latem :))) nie żałuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nina_90
Już prawie miesiąc od kriolipolizy wykonanej w Agicie i faktycznie 2 cm mniej!!! :) ale się cieszę, a do lata coraz bliżej, w weekend lecę po nowy strój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marteczka_709
To chyba i ja się wybiorę tam, skoro dobre efekty :) chodzę do Agitu na fitness, to i doprawię kriolipolizą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne... naprawdę wszyscy na tym forum tylko w Agicie byli?? No super promujecie swój hotel!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Paullla
Ja specjalnie z Lublina jeździłam na te zabiegi do Krakowa, do kliniki Vici. Koleżanka mi ją poleciła, a wiadomo, że z polecenia ma się większe zaufanie :) Nie zapłaciłam dużo bo znalazłam na ich stronie internetowej vouchery zniżkowe. Dziewczyny, warto - mi ubyło kilka cm w pasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chodzę do WellnessPRO Club na ul. Aroniową gdzie mają LipoRadioLogię - najnowocześniejsze urządzenie odchudzające i Kriolipolizę Vinci. Ja wprawdzię chodzę tam na dłonie i twarz, na razie nie wypróbowałam jeszcze takich zabiegów ale widzę jak dużo klientek korzysta z nich. Nawet nigdy nie sądziłam, że tak wiele kobiet korzysta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam na kriolipolizę i rf do Revitalskin na Spółdzielczości Pracy. Świetna atmosfera , miły i fachowy personel. Pani kosmetolog dobrała mi odpowiedni program zabiegów. Efekty są widoczne gołym okiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krolek
Ja bylam wlasnie w WellnessPro Club na Aroniowej na kriolipolizie i powiem wam ze jestem bardzo zadowolona efekty jeszcze nie az tak mocno widoczne bo to dopiero 2 zabieg, aczkolwiek sa ale. Jestem bardzo zadowolona z konsultacji przed zabiegiem pani kosmetyczka wyjasnila mi wszystkie watpliwosci i jak to wszystko dziala no i zalapalam sie na promocje 99 zl za przylozenie wiec juz wogole super. Dam znac jak z efektami .:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nie tylko ja korzystałam z kriolipolizy w Wellness Pro Club. Zanim zdecydowałam się na zabieg poszperałam trochę w necie i jako że opinie były bardzo pozytywne, zdecydowałam się na to miejsce. Jako że jestem osobą szczupłą i wysportowaną, nie oczekiwałam bardzo spektakularnych rezultatów - chciałam się tylko udoskonalić :) 3 zabiegi wystarczyły, by poprawić to, czego nie udało mi się poprawić za pomocą ćwiczeń i diety ;) Ciała jest dużo bardziej jędrne, bez oznak cellulitu ;) Wszystkim polecam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gretaso
kriolipolizę ma w ofercie Salon Jolique w Świdniku (10km od Lublina) serdecznie polecam. a W Warszawie Centrum Med-Estetica na ochocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niedawno robiłam kriolipo w Perl w Lublinie....zero efektów dużo pieniędzy utopione w błocie!!  nie warto !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moja koleżanka chodziła na zabiegi kriolipolizy w Pure Clinic w Lublinie. Już po pierwszym zabiegu było widać różnice, chociaż trzeba brać pod uwagę to, że najbardziej widoczne efekty są po około miesiącu od zabiegu. Koleżanka jest naprawdę zadowolona z wyglądu i kondycji swojego ciała, głównie ud i brzucha. Także warto! 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×