Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Wirus Brodawczaka

Polecane posty

Gość gość

.... Postanowiłem założyć ten temat, ponieważ jestem lekko przerażony beztroską z jaką kobiety (jestem facetem, więc piszę o kobietach, choć dotyczy to tak samo facetów), podchodzą do ryzyka związanego z zakażeniem HPV. Przeprowadziłem taki mały "eksperyment" i na stronach z ogłoszeniami towarzyskimi pisałem do kobiet. Jeśli dostałem odpowiedź, w drugiej wiadomości zaznaczałem, że na spotkaniach sponsorowanych zależy mi tylko na zrobieniu dobrze przez kobietę rączką, ponieważ boję się właśnie zarażenia... i generalnie wszystkie jak leci były ś m i e r t e l n i e obruszone moim impertynenckim zachowaniem... a zarazić się jest przecież tak łatwo... www.medonet.pl/zdrowie-na-co-dzien,artykul,1638966,1,co-drugi-mezczyzna-zarazony-wirusem-brodawczaka-ludzkiego-hpv,index.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najgorsze, że bez badań, to tego sk*syna w ogóle może nie być widać. inna sprawa, że facet jest mało narażony na rakowy finał, w przeciwieństwie do kobity i będzie miał najwyżej brodaweczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety te brodaweczki z biegiem czasu złośliwieją stając się rakiem. Dziwne, że u kobiet złośliwieją szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tym sk***yssynem można się zarazić nie tylko przez anal, seks waginalny z kobietą będącą nosicielem brodawczaka, a nawet na basenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazon
Fajnie że gadasz sam do siebie. U mnie na mieście chodził taki kolo czyścił nawet klamki chusyeczką bo brzydziły go zarazki najgorsze jest to że tą chusteczkę chwała do kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja sie Zaszczepiłam i mam problem z glowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazon
mi urosła purchawka na wardze, kilka tygodni po lizaniu ciipki i duuupki. Boję się iść do wenerologa, bo to baba i mi wstyd jak sto ch*jii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jazon
ponoć jak się jom zoperuje to rzuca się raczysko. Wie ktoś coś na ten temat? A może jom zamrozić albo wypalić tak jak nadżerkę u kobiet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brodawczaka można złapac podczas badań u ginekologa,laryngologa,stomatologa.Dlatego zawsze powinno sie miec Osobę bliska podczas badania zabiegów nawet w szpitalu bo rękawiczki chronia Tylko lekarza nie Pacjenta.Ja czesto pisałam o obecnośc***artnera podczas badań zawsze przy całym badaniu nawet na fotelu.Dużo krytykowało te wpisy.Kobiety często wstydzą sie meża a obcego faceta czasmi zboczonego ginekologa nie to średniowiecze tylko w Polsce mozliwe!!Ginekolodzy gdy jesteś sama sobie pozwalają często za dużo!!!A mamy Prawo Pacjenta ust 2008 r art 21 ktore zapewnia obecność osoby bliskiej nawet w szpitalu podczas badań i zabiegów gdy wyprosza płaci placówka odzkodowanie PACJENTOWI bo on decyduje a nie niedouczony lub zboczony ginekolog.Do tego dodam że to w Polsce jest tylko takie zboczenie ginekologów ze podczas każdej wizyty muszą pchać łapy do pochwy.W cywilizowanych państwach raz się bada pochwę(oczywiscie w obcenościosoby bliskiej lub gdy brak musi być położna a nie sam na sam z pacjentom nie ma takiej obcji) i wpisuje się do kartoteki położenie jajowodów i reszty bo to się nie zmienia.Każde badanie ginekologiczne jest ryzykiem zakazeń nawet brodawczakiem bo rękawiczki chronią tylko lekarza a nie pacjenta!Ja chodze raz na trzy lata zaraz robię cytologię i mąż obceny patrzy by nic nie dotykał potem wkładał palce do pochwy.To samo mąż wspierał porody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×