Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

o co mu chodzi??????

Polecane posty

Gość gość

mam znajomego w pracy ktory non stop robi dziwne podchody. szuka za kazdym razem okazji zeby mnie dotknac, przypadkowo ociera sie, sugeruje rozne rzeczy, ostatnio podstepem wyciagna ode mnie nr tel, non stop sie na mnie patrzy...mam wrazenie ze moze mu sie podobam sa dni gdzie naprawde daje mi to do zrozumienia ale przez zarty a sa dni kiedy jest na maksa obojetny. kompletnie jestem ta sytuacja zdezorientowana:( co o tym sadzicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tobie o co chodzi? żalisz się, chwalisz? chcesz mu d******y to daj, nie chcesz, to go spław.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak masz w taki sposob sie wypowiadac to lepiej daruj sobie, bo nic soba nie reprezentujesz no chyba ze wlasna glupote!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomaranczlala
Przez "pracę" masz na myśli wspólny projekt na plastykę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na 99% kolega z pracy chce Cie przeleciec. Nie wiem co w tym takiego trudnego do zrozumienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wolę jasne sytuację a nie takie podchody..myślicie ze powinnam.zapytać wprost czy zegos oczekuje ode mnie ze widzę że do czegoś dąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też uważam,że chodzi tylko o seks....a dziwne zachowanie wynika z tego,że faceci nie umieją mówić wprost....chce seksu,ale nie chce związku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe o co moze mu chodzic :( strasznie tajemnicze i intrygujące , może chce wydać Cię ufo ?? A moze sam jest kosmita i chce nawiązac kontakt ?? babo , czemu Ty jestes taka tepa , albo taką udajesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojej, czy to takie trudne. Dziewczyna chcialaby mu sie podobac i zeby facet myslal o niej powaznie a my tutaj sciagamy ja na ziemie tlumaczac ze facet chce ja tylko przeleciec. Ale tak niestety jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×