Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość lorealkaM

kto ze mną na szybką dietke w celu zrzutu 10kg

Polecane posty

Gość lorealkaM

Tak jak w temacie, zazwyczaj po zimie mam pare kilo więcej i jak już dochodze do 70kg to dopiero włącza sie hamulec i w ok 2 miechy sie mocno pilnuje i na wiosnę, lato wyglądam calkiem calkiem. Juz własnie zaczelam, chociaz przyznam sie ze to juz trzeci raz w tym roku zaczynam i nie moge cos utrzymac sie w ryzach. Moze tym razem. Wczoraj dzionek na samych jogurtach z otrebami, po poludniu szybki marsz Dzis jajecznica, 2 wafle ryzowe, kotlety wołowe z kiszona kapustą, po marszu piers z kuraka w samym jajku na odrobinie oleju i korniszon i jogurt z bananem i otrebami Jutro znow same jogurty I tak jogurt praktycznie co drugi dzien, bedzie tez dzien na samych jablkach-wtedy kiedy nie bede nic cwiczyc i maszerowac-chyba w niedziele dzien jablkowy zrobie. Waga pomalu idzie w doł, po dniu jogurtowym jest zawsze ok kilo mniej. Jak ktoś chetny to fajnie by bylo - bo mozna naprawde w szybkim czasie sie zmotywowac do wspólnego gubienia kiloskow - a ze może nie zdrowo - czy ja wiem, nie tykam w czasie odchudzania slodyczy, bardzo malo pieczywa wtedy - jedynie rano cos z grahamek czy razowego, do tlustego tez sie nie zblizam, maseł margaryn nie uzywam, zamieniam na serek naturalny - najgorzej jest mi zacząc - juz robilam przymiarke 1 stycznia, 1 lutego, teraz nie czekam na 1marca bo znów może byc skucha, zaczelam wczoraj bo do wiosny malo czasu wiec spinam pośladki i do diety i do jakiegos ruchu Zapraszam chetne do wyscigu o ladna figure na wiosne, lato

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×