Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość mininga

wynajem autokarów

Polecane posty

Gość Mateusz

Warto pamiętać o naprawach autokarów i ja polecam firmę z Bus - Service z Barczewa w woj  warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim. Firma oferuję kompleksowe naprawy i przeglądy autokarów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja często korzystam z usług firmy www.euroservice-kk.pl. Posiadają w swojej ofercie autokary w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym. Na pewno będą w stanie zaproponować Ci odpowiedni pojazd w dogodnym terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Andria

Jestem bardzo zadowolona ze współpracy w firmą transportową ComfortClass - autokary nowoczesne, eleganckie, bezpieczne, nie mam żadnych zastrzeżeń. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nanatruniklovska

Bezpieczne i wygodne autokary na wycieczki kolonijne w tym roku wynajęliśmy z firmy  www.autokary-katowice.com.pl jeszcze policja sprawdziła przed odjazdem wszystko było w porządku. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tommylee

Zwracajcie uwagę na opinię.. Grunt aby nie naciąć się na naciągaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kora

Kilkakrotnie wynajmowałam autokar w firmie www.transbyd.pl. Warto z nimi nawiązać współpracę. Mają autokary w świetnym stanie i super wyszkolonych, doświadczonych kierowców. Zawsze punktualni i terminowi. Bezpieczeństwo podróży gwarantowane. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michał

Ja również korzystam z usług firmy ELFA Szyby autobusowe24 z Sułoszowa i miałem okazję już wielokrotnie wymieniać u nich szyby autokarowe w mojej flocie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JUSTI

 wynajem autokarów - jaką firmę polecicie? ja słyszałam co nieco o <a href="http://www.autokarykrakow.eu">www.autokarykrakow.eu</a> ktoś zna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potrójny post nie wiem jak 😕 

 

Edytowano przez gra_shynka
potrójny post

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o przewozy autokarowe to sprawdzi się firma Kazek z Wrocławia www.kazek.com.pl/ My parę razy wynajmowaliśmy od nich autokar i zawsze dobrze się sprawdzali. Ich autokary są dobrze wyposażone, jedzie się w komfortowych warunkach plus kierowcy bezpiecznie jeżdżą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×