Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wsciekla_orchidea

170 cm 60 kg Zapraszam!

Polecane posty

Gość wsciekla_orchidea

Ktos chetny do wspolnego odchudzania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia0
hej mam identyczny wzrost i wage chce schudnac od 3-5 kg tylko nie wiem czy mz czy jakas dietke zrobic. a ty o robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie ma dalej nikogo ja zaczne od poniedzialku na 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beautydoll
Hello :))) wchodzę w to!! damy radę, piękne słoneczko już zawitało trzeba być przygotowanym na zrzucenie zimowych ciuszków ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie wybieram się po butelkę wody niegazowanej i z nią spędzam swój wieczór ;-) a co u was dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok to działamy razem, moim celem jest na 53-55. Moja dieta to MŻ, troche dzis za duzo zjadlam na obiad, ale tak to jest jak się nie jada co 3/4 godziny. o godzine 20 zjem grejfruta. ide spac kolo 1/2 wiec mysle ze ta 20 to nie jest pozno. no i mam zamiar biegac.(bieznia) wazycie sie codzinnie, ja tak :D bede tu pisac o moich efektach ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wazne zeby wlasnie nie jesc 4 godziny przed snem:) moja dieta to rowniez MŻ ;-) wypijam 1,5l wody dziennie do tego herbatki ziołowe ja ważę się codziennie rano.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co ja tez na początku nie mogłam się przemóc do picia wody, ale znalazłam na nią sposób...wyciskałam sobie cytrynkę i była pyszniutka ;-) teraz piję raz z cytryną raz bez i już sobie nie wyobrażam życia bez butelki wody:) jak już będzie cieplutko to bede pic 3 l dziennie. a co do ćwiczeń, to u mnie to wygląda tak, że ja studiuję dziennie, do tego pracuję w sklepie odzieżowym( ciężka fizyczna praca, chociaż ludzie myślą, że to tylko poprawianie wieszaków i ubieranie manekinów) no i do tego wszędzie przemieszczam się na nóżkach. 4 razy w miesiącu jeżdżę konno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 172 i 70 kg,cel to wiosna 65kg waze sie i mierze co tydzien,jem co 3 h, słodycze mnie gubia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość- kiedys nie wyobrazalm sobie dnia bez slodyczy, ale moglam sobie pozwolic bo baaardzo duzo sportu uprawialam, teraz juz praktycznie nie jem wcale i nawet mnie do nich nie ciagnie. Jak oduczyłam się jedzenie sodyczy? na sniadanie jem musli z jogurtem, taka dawka cukru wystarcza mi na caly dzien:) pozniej juz jem bardziej na kwaśno/słono. Jesli mimo wszystko mam ochote na slodkie to jem owoce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja od pazdzier.do grudnia ograniczyłam jedzenie schudłam 7 kg,ale byłam i jestem szczesliwa wtedy zamieniłam na owoce,gorzka czekolade ale znow sprobowałam:( to jest nałog, oprocz silnej woli nic nie pomoze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak patrze na Twoj pasek dobrze rozumiem w stycz 72kg a 01.03 tylko 63kg? jak to mozliwe jak diete stosowałas? wow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beautydoll zaczynałam z tą sama wagą w tym samym czasie dzis waże 67 kg postanowiłam zw na koniec stycznia ma byc 6 z przodu no i była teraz 2 kg mniej do maja chcę aby było 65 i niech tak zostanie:) kiedys wazylam 60 ba nawet 55 kg i wygladałam strasznie ale to kwestia budowy wiec gratuluje Tobie sukcesu i trzymam kciuki za dalsze zrzucone kilogramy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dobrze rozumiem w 01 -72kg/ a w marcu 63? wow jak to mozliwe? jaka diete stosowałas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :)) ja Tobie tez gratuluje :-) jestem taka szczesliwa, bo znowu noszę rozmiar 36 i w koncu nosze stare spodnie, ktore lezaly w szafie i czekaly az się wezmę za siebie!!! ale jeszcze troszkę tłuszczyku mi na boczkach zostało i biodrach, także muszę się go pozdbyć:) też nie chcę być za chuda, bo lubię moje okrągłe uda i pupkę:) zobaczymy po drodze jak z tą wagą będzie, może zatrzymam się na 60;-). razem coś czuję, że góry przeniesiemy:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co chudłam w oczach! ale to byłam baardzoo zdeterminowana. ZERO WĘGLOWODANÓW! zero mąki, zero chleba zero slodyczym zero napoi!! Głownie pilam wode z cytryną, jadlam jogurty, musli (kocham), wafle ryżowe, warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz po bieganiu...oj kondycja slaba. ale dalam radę. zaczelam od 20 minut. popilam troche wody, zobaczymy, jaka jutro waga, musze sie wazyc codziennie, bo motywuje mnie to w pewien sposob. Rowniez mam szersze biodra, lubie swoja figurke,ale przydaloby sie ja ujedrnic. Nie moge się doczekac az kupie sobie rurki 36 i do tego body (zwykle, chodzi o to aby bluzka byla w spodniach) do tego ladny paseczek i jestem laska ;D teraz ciagle chodzilam w dluzszych bluzkach, tuniczkach...znudzilo mi się. P.S. Dziewczyny, kupilam ostatnio rekawice Kessa do peelingu firmy Alepia. Rewelacja! skora mieciutka, caly czas sie miziam i rzestac nie moge :D po zimie taki peeling jak znalazl :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiejsze ważenie wywołało u mnie wieeeli uśmiech na buzi ;-))) 62,4kg :))) właśnie jem na śniadanko musli z bananem i jogurtem, popijam herbartką (nie słodzę). Zaraz zbieram się na wycieczkę w tak piękną pogodę :-) troszkę km zrobię ;) też chcę ujędrnić uda, mam taką szczotkę drewnianą do masażu, no i czas przywieźć sobie z rodzinnego domku rower ;-)) buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czy u Was też jest taka piękna wiosenka ??;-) u mnie w górach słońce jest dziś cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pogoda przesliczna ! :) Ale niestety, mam tyle dzisiaj do zrobienia (wszystko zostawiam zawsze na niedziele, a tak to leniuchuje caly weekend :/),że nie wiem,czy bede miala czas wyjsc gdzies :) Moje poranne wazenie troche mnie zasmuciło. Od juz 3 dni moja waga stoi - 59,5 i za nic nie chce ruszyć, mimo ze ograniczam się caly czas :) Dzisiaj przyjaciolka wyciaga mnie na festiwal pizzy w Pizza Hut,akurat jest do jutra. Ale nie dam się! Ja rowniez zaraz przygotuję sobie wodę, zauwazylam,że kiedy malo piję, to nie chudnę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie jest tak samo! jeśli nie piję wody to waga stoi. U mnie całą pracę robi woda, baaardzo przyśpiesza metabolizm, przeczyszcza wszystkie złogi z jelit! Polecam ;-))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pijecie jakies specjalne wody> tzn alkaiczne czy zwykle mineralne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ta znowu z reklama- wypad stad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej laseczki dzis mój dzien wazenia,mierzenia no mogłoby byc lepiej,ale najwazniejsze ze stoje w miejscu:) ja wstałam z wilczym apetytem:( zjadłam banana.2 kostki gorzkiej 2h potem 2 parowki,zielona herb.(nie słodze)+3 Vasa na obiad mam pomidorówke ale taka lekko na kolacje planuje sałatke z tunczykiem lub serkiem jejku zebym tylko wytrwała pogoda cudna rowerek,spacerek musi byc:) jest: CEL:wiosna,lato,jesien,zima waga 69,5 65kg biodra 102:( 97(koniecznie)!!!!95 marzenie uda 59 55 bedzie dobrze skora-tłuszcz! kolana 40 36 byłoby pieknie ujedrnienie ciała,pozbycie sie tłuszczu wewnetrzna strona ud,kolana,biodra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pij***ardzo duzo min 2.3 L codziennie wody +2 kawy - rozne przewaznie niegazowane czasem zwykła z Lidla czasem muszyne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to ja tez pije cisowianke lekko gazowana lub niegazowana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×