Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wsciekla_orchidea

170 cm 60 kg Zapraszam!

Polecane posty

Gość janetkaaa31
ja tez chcialam glodowke bo mi waga stala,ale jakos dziwnie bo...2 tygodnie na poczatku diety.jednak nie zrobilam i pozniej 4 dni mi lecialo po 0,5kg.takze cierpliwosci!teraz naczytalam sie o tych glodowkach jak spowalniaja metabolizm na trwale i bym sie bala.u mnie tez stoi,ale wole powolutku poczekac.i tak momentami sie obawiam ze za malo jem a wtedy organizm pali miesnie i jest nastawiony na gromadzenie tluszczu ,co zostaje po diecie.poza tym im wiecej miesni tym lepszy metabolizm,a po diecie glodowkowej mozna wygladac chudo ale obwislo.ale oczywiscie decyzja nalezy do Ciebie:)wiem ze to tylko 3 dni ale zal metabolizmu...POZDRO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh masz rację Janetka :-) często zaczynam popadać w skrajności, jesli chodzi o diete ;-(, dobrze, ze jestem na tym topiku i jest ktoś kto ściągnie na zimię ;-) a może dziś jogging ;>>? do 18 w pracy>>>napiszę później czy się udało ;-) jak wasz dzień:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janetkaaa31
cos malo dziewczyny piszecie.doll jak sie nie obrazisz to ile masz wiosenek?dobrze ze lubisz jogging,bo ja tylko cwiczenia w domu,biegac nienawidze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 23 lata ;-) ja natomiast, nie znoszę ćwiczyć w domu ;-P mam potrzebę przebywania na powietrzu, niestety z joggingu nici, bo mądra zapomniałam wziąć adidasów z pracy ;-( ale za to 30 minut pospacerowalam ;-) na obiad niestety pizzerka, bo nie mialam czasu ani nic sobie przygotowac do pracy ani nic zdrowszego zjesc, ale za to weiczor juz tylko woda, a na jutro przygotuję sobie coś zdrowego dzisaj wieczorkiem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janetkaaa31
ja dzis sie zle czuje,dlatego zrobilam sobie dzien owocowy.uzupelnie witaminy,a poza tym mam mdlosci i nic innego mi nie przejdzie;)tylko na sniadanie zjadlam pare lyzek owsianki,na obiad mialam zjesc dwa powarancze,ale dalam rade tylko jednego...na kolacje chyba jabluszka i duzo pije.cos dziewczyny poznikalyscie?odzywajcie sie!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż...Ja postanowiłam, że dziś koniec z odchudzaniem :-) gdy zaczęłam moim celem było 65kg, jest 62, także jestem z siebie straaasznie dumna, czuję się cudownie :-) oczywiście apetyt rośnie w miarę jedzenia i chciałam chudnąć dalej, ale wszyscy moi bliscy zabraniają mi się już odchudzać, mówią, że jestem chudzinką i dziś przyznałam im rację... Ale zostaję z wami dziewczyny, teraz najważniejsze będzie utrzymanie wagi i zdrowe odżywianie, oczywiście moje postanowienie joggingowe pozostaje ;-) dziś wieczorem zaczynam. W niedzielę jazda konna, zaraz do pracy, także dużo ruchu będzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestesmy(znow bez logowania) gratulacje,super teraz utrzymaj wage wbrew pozorom to nie takie łatwe ja po schudnieciu nabrałam 2kg,ale najgorsze ze w biodrach 3 cm:( jestem przed okresem wychodze z siebie jestem zła na cały świat, objadam sie pysznymi orzechami w czekoladzie brrr:( ale walcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny, przepraszam,że nie pisalam, nie wiem, co się ze mną działo, przez cały tydzien grzeszylam! :( nawet nie chce wchodzić na wagę, ale wracam do Was (od teraz). Mimo ze grzeszylam i jadlam na potęgę :( to zaczelam cwiczyc z Mel B posladki, polecam! gdyby nie zakwasy, to zrobilabym drugi trening ( podobaja mi sie te cwiczenia) zamierzam cwiczyc codziennie. :)) Czy ktos tu jeszcze jest? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj kiepsko nie ma nikogo u mnie jest dobrze waga 68,6kg co 2 dzien jezdze po 16km ale tak rekreacyjnie ok 1h, zapisuje co jem osatnio znow słodkosci ale nogi jakby były mniej flakowate mam nadzieje ze nie tylko w moich oczach hehhe:) milego wekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×