Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

martyna357

Czy to normalna misiaczka?

Polecane posty

Przed mosiaczka mialam duze napiecie duzo stresu nawed nie jadlam przed kilka dni ile powinnam. Rowniez zaczely mnie bolec piersi 1.5 tygodnia przed miesiaczka co mi sie to zdaza bardzo rzadko poniewaz mam obfite miesiaczki i w tedy mnie nie bola piersi. Dadam ze w zeszlym miesiacu tez mialam bolace piersi przed miesiaczka. Kiedy dostalam miesiaczke byla data 2-3 dni przed spodziewana. Pierwszy dzien byl obfity duzo lecialo, ciemna krew, bol straszny. Drugi dzien byl slabszy lecialo mniej lecz krew byla juz jasna, wogole nic nie robil siedzialam w domu. Dzien trzeci byl obfity rowniez poniewaz wiecej sie ruszalam krew byla jasna i ciemna. Dzien czwarty byl slaby lecialo ale bardzo malo.Bol piersi ustapil lecz w 3 dniu bolalo mnie podbrzusze z prawej, lewej i posrodku bol byl taki promieniujacy bardziej to sie zdazalo po prawiej stronie, zawsze sie to zdazalo rowniez jak wstawalam i szlam gdzies lecz czasami te bolalo jak siedzialam. Normalna miesiaczka czy moze cos innego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A co to jest
A co to takiego "misiaczka" albo "mosiaczka", to coś od misia? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My kobiety roznie reagujemy w trakcie cyklu miesiaczkowego. Ja np mam czczasmi bole glowy:( Jezeli bedzie sie to powtarzalo powinnas koniecznie pojsc do lekarza. Pewnie nic sie takiego nie dzieje, ale upewnic sie warto .Goraco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wadomo ze mialam namysli MIESIACZKE pisze na telefonie wiec dlatego + przepraszam za bledy ortograficzne lecz nie mieszkam w polsce zeby pisac idealnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co to jest-to pochodzi od krokodyla. to ty tego nie wiedziales ? Dziewczyna szuka porady ,a ty glupie komentarze wstawiasz. Goraco pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie sie martwie ze to moze byc ciaza lecz mi sie nie wydaje zeby mi tyle lecialo lecz ten bol mnie troche przestraszyl bo tyle czytal :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciaza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×