Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Używacie papierowych ręczników

Polecane posty

Gość gość

Koleżanka zwróciła mi uwagę, że szastam pieniędzmi kupując ręczniki papierowe. Oczywiście mam w poważaniu jej zdanie, bo to nie mój problem, ze jej nie stać, ale zaczęłam się zastanawiać, czy dużo osób nie wyobraża sobie sprzatania bez tych ręczników. U mnie to mus 0 nie używam ścierek z tkaniny, wyłącznie z papieru. Uważam to za bardziej higieniczne i mniej pracochłonne rozwiązanie. A wy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo mam jak Ty ;) ręczniki papierowe ida u mnie jak woda. Sciereczek, szmatek nie używam wcale i do niczego (tylko gąbki do łazienki czy do kuchni). wszystko mówie chusteczkami nawilżanymi z biedronki (genialne!!!! nawet okna nimi myje i w zyciu tak czystych nie miałam. No i trwa to duzo krócej- polecam) i do sucha ręcznikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fascynujące:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do sprzątania kupuję mokre ściereczki z lidla, myjąc łazienkę używam ręczniki papierowe-leżą tam cały czas, w kuchni też zawsze mam rolkę ręczników papierowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naja kochana to w biedronce też są takie chusteczki ? Nie wiedziałam. Ale dobrze wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używam tylko papierowych, te szmaciane są dla mnie niehigieniczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, używam :) Są o wiele bardziej komfortowe i oczywiście bardziej higieniczne niż szmaciane ścierki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja tez nagminnie uzywam recznikow papierowych ( kupuje te wielkie rolki przemyslowe :-D ) i chusteczek nawilzanych. tez nie mam w domu ani jednej scierki tylko gabke i szczotke do mycia naczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też używam papierowych, zwykłych z tkaniny nawet nie mam w domu.. no chyba że takie do przecierania blatów, ale one takie gąbczaste są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam używam ścierek z tkaniny, ale w sumie jak tak was słucham, to chętnie bym się przerzuciła na papierowe. Koszt duży to nie jest, a więcej miejsca w szafce, jakbym się pozbyła ścierek. Straszne chamstwo tak zwrócić komuś uwagę, jak kogoś stać to sobie kupuje :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie idzie dużo ręczników papierowych. Używam też takich ścierek w rolce (wygląda jak ręczniki papierowe). Mówię że to jednorazówki bo bardzo często je zmieniam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja uzywam scierek z tkaniny bo faktycznie reczniki papierowe sa bardzo drogie i jak dla mnie to wyrzucanie kasyw bloto. A taka scierke po sprzatniu moge wyprac .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Było miło
Ja używam ręczniki jednorazowe, ale ściereczki z mikrofibry też korzystam.Zwykłych ściereczek nie mam.Wszystkie wyrzuciłam.Dozorca sobie wziął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też uważam, że zakup ręczników papierowych świadczy o naszym higienicznym podejściu do życia i czystości. Od bardzo dawna zaopatruję się w ręczniki z oferty http://duncan-papier.pl/ , dzięki czemu dom jak i otoczenie staram się zachowywać w zupełnym porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×