Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Spodziectwo czy kto to przechodził?

Polecane posty

Gość gość

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś czas temu był taki temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćautorka
jest to u chłopców ujście cewki w innym miejscu nić na szczycie siusiaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszukaj w archiwum, jedna mama jakiś czas się o to pytała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakiś czas temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzięki, tylko pewnie juz tu nie siedzi skoro tematu nie ma ale poszukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pamiętam, że temat był założony z miesiąc temu także nie tak dawno, może akurat uda Ci się z nią porozmawiać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nic nie przejdzie i biegiem do lekarza póki dziecko małe i nie rozumie Znam taki przypadek to sie leczy operacyjnie. Przecież z twojego syna urośnie mężczyzna i jak on będzie funkcjonował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wszystko wiem. Prywatna konsultacja juz była i wstępny termin operacji. Chciałam poprostu pogadac z kimś kto ma z tym doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój brat miał spodziectwo, ale obecnie ma już 26 lat:) teraz pewnie nie ma porównania. Jestem starszą siostrą, więc dobrze wszystko pamiętam. Pierwszą operację miał w 5 roku życia. Przez ten okres musiał mieć zachowaną szczególną higienę. Mama podmywała go nawet po każdym oddaniu moczu. Po roku od tego zabiegu miał drugi (wtedy chyba wyjmowali tą sztuczną rurkę, która miała za zadanie "przerobienie" cewki moczowej w odpowiednie miejsce, dokładnie nie wiem, bo miałam 10 lat i aż tak się nie zagłębiałam w szczegóły). No i już. Oczywiście wszystko okupione było ogromnymi łzami, bo leżał w szpitalu po tygodniu, a wtedy nie było możliwości żeby mama nocowała w szpitalu, a odwiedziny trwały tylko 3 godziny dziennie. Ponieważ miał dość dużą wadę i pewnie wizualnie nie wyglądało to za dobrze (nie widziałam), gdy miał 16 lat poszedł na jakiś zabieg kosmetyczny, ale chodziło tylko o estetyczny wygląd. Obecnie za rok się żeni, na nic nie narzeka i jest zdania, że ma wszystko idealnie;) Tak jak pisałam, to było 20 lat temu. W dzisiejszych czasach pewnie nawet nie trzeba czekać do 5 r.ż. Nie można tego zaniedbać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no dzisiaj zabiegi robią juz 6msc dzieciom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mojego syna w przedszkolu był taki chłopiec śmieli się, że sika po ścianach. W tej chwili jest dorosłym mężczyzną i wszystko w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×