Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zapraszam lubiacych ostry se.ks

Polecane posty

Gość gość

lubie ostry seks, w roznych miejscach, chcialabym sie dowiedziec co lubicie, jakie pozcje, jakie pieszczoty, co wasi partnerowie lubia najbardziej. milo tez jak faceci sie wypowiedza co ich bardzo kreci i sprawia najwieksza przyjemnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podaj maila popiszemy na priv co lubimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co tu sie wstydzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scyzor
mogę cię zerżnąć, zru​chać w dup​sko w paszczę i nochala, w wszystkie twoje otwory, będziesz miała ostro rozpier​doloną piz​dę, taki ostry sex jest marzeniem moim i twoim :P Będę cię walił jak su​kę na koniec zrobię ci kloca do paszczy, ojjj będzie ostro :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
toraczej bylo malo seksowne, chyba ci czegos brakuje... albo meskiego towrzystwa albo jestes jeszcze prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię pozycję, w które dają duże pole dla wyobraźnie. Np., kiedy nie widzę jej twarzy, a słyszę tylko pojękiwania. Wtedy wyobrażam sobie te jej słodkie grymasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość scyzor
jakie mało sexowne? chcesz ostro to będzie ostro, zru​cham cie jak stare kur​wisko i to ostro !!!! :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakie pieszczoty factom sprawiaja najwieksza przyjemnosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ssanie jąder, pissing, lodzik z jednoczesnym palcem w tyłku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mijsca publiczne? mam taka ochote np latem zrobic to w kinie :) czy to by faceta nie odstrazylo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kino pełne ludzi mnie by bardzo podkręciło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie tez, kreci mnie cholernie jak facet przejmuje inicjatywe, jak gryzie, ciaga mnie za wlosy, daje mocne klapsy, ale tez bym chciala to zrobic np w przymiezalni, w publicznej toalecie, w jakies malej ciasnej uliczce i w konfesjonale :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Konfesjonał będzie raczej trudny do realizacji, ale pozostałe są naprawdę realne. A lubisz być tak mocno przyciskana do ściany ciałem faceta - właśnie w tej ciemnej uliczce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość 234
Ja cudowny sex przeżyłem w saunie. W saunie parowej aromatycznej. Przyszliśmy na obiekt z samego rana kiedy było kilka osób. Akurat wszyscy poszli na zapowiedziany seans do dużej sauny. A my z Anną chcieliśmy być sami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w ogole lubie mocno przyciskana i sciskana przez faceta. im mocniej tym lepiej, lubie tez jak sie mnie dusi przez chwilke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
konfesjonal glownie z tego wzgledu mi sie podoba bo wiem ze nie bede potrafila sie przymknac zeby nie jeczec a wkosciele wiadomo jak idzie mocno echo i wlasnie chcialabym sie przekonac czy dalabym rade

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz aż taki donośny głos?:) Ja uwielbiam krzyczące i DRAPIĄCE kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem czy donosny, ale nie umiem sie przymknac, drapac tez lubie i zawsze mam co wbic w cialo.tak samo lubie tez jak mnie sie drapie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie najbardziej lubisz być drapana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak w ogole? czy podczas seksu? podczas stosnku to po plecach ale tak naprawde bardzo mocno,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja mam niemal identyczne upodobania:) Ale niestety na razie mogę sobie tylko o dziewczynie o takich skłonnościach pomarzyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malo jest takich? czy ja jestem nie normalna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że dużo jest takich, tylko mało o tym otwarcie mówi... Jesteś jak najbardziej normalna i rozwijaj to w sobie. A jaką bardziej konkretną fantazję chciałabyś zrealizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te ktore wymienilam to sa takie ktore bym chciala najbardziej, pierwsze w szczegolnosci? hmmm nie wiem , to chyba by tez zalezalo od okolicznosci,, ale mam duzo takich fantazji, w ogole malo kreci mnie seks w lozku, znaczy kreci acz kolwiek uwazam ze na to bede miala czas jak bede starsza nieco. cholernie strasznie bym chciala byc zwiazana (moze byc w lozku akurat) czy skuta kajdankami, i zeby facet mnie bardzo dlugo piescil ze nie moglabym juz wytrzymac i musialabym go blagac zeby mnie w koncu zerżnał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyobraź sobie taką sytuację nie w łóżku, ale na starym krześle, gdy ręce masz skute za oparciem - wtedy nie możesz absolutnie nic zrobić. A on zdziera z Ciebie bluzkę, Ty masz z zimna gęsią skórkę, a on powoli ociera się o Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAmAH
w końcu jakiś temat dla mnie ;) często lubię ostry seks , mój partner na początku nie wiem czy nie lubił, czy nie miał, ale kochał się ze mną delikatnie z czasem zauważył, że lubię ostrzej i teraz zdarza się, że mnie konkretnie wyj***e ale jeszcze nie tak jak mam w moich fantazjach jednak myślę że przyjdzie i na to czas ;) ps ja mam 30 on 31 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
30 lat to najlepszy okres, żeby te fantazje realizować;) Ja zacząłem wcześniej i nie zawsze to wyglądało tak jak powinno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAmAH
wszystko w swoim czasie nie będę go wszakże zmuszała ;) musi sam poczuć że nadszedł ten czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to naprawdę aż tak wyrafinowane fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HAmAH
różnorakie :) on jeszcze nie jest na nie gotowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×