Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

KINDERGELD...

Polecane posty

Gość gość

Witam.Mam pytanie odnoscie dokumentów do Kindergeld...chodzi o zaswiadczenie dotyczace skladu rodziny,gdzie musze sie uda z potwierdzeniem tego??Maz ma inny zameldunek ,ja inny....Dla poswiadczenia męża musze isc do Urzedu Miasta ,a mojego do Urzedu Gminy hmmmm i nie wiem własnie co zrobic??Gdzie sie udac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********laj do roboty polska naciagaczko. google.de jest wiesz? jak jestes za leniwa nauczyc sie niemieckego i sama sie dowiedziec to wypad do Polandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie jestem zadna naciagaczka...maz pracuje -nalezy mu sie,wiec czemu jestem nacigaczka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ci sie gowno nalezy darmozjadzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kto powiedzila z,e ja tu nie pracuje??? Nie znasz mnie ,ani mojej sytuacji ,wiec nie wypowiadaj... a Twoje posty świadcza wyłacznie o Twojej inteligencji:D prostaczko myjąca kible :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
darmozjad na pewno uslyszal jak robia darmozjady w UK siedza w PL ale ciagna socjal z UK i chce robic to samo w DE a jest tak durna ze na polskich stronach szuka info o swiadczeniach dla darmozjadow w DE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co wy się tak o tych Niemców martwicie,żeby im kasy nie zabrakło??? za to co zrobili w 1939 powinni Polaków do końca świata utrzymywać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gorzej. Ona w PL siedzi a kindergeld z DE sciagnac chce. Bo mezulek w DE pracuje. kur/wa ze wy wstydu nie znacie szmaciska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe co Wy byscie zrobily jakbyscie miłąy taką mozliwośc??Nie wierzę w to ,że nie pobierałybyście świadczenia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że by pobierały - co nie przeszkadza cię opluć i wyzywać! - to ulubione zajęcie polskich dziewczyn - zgnoić i sponiewierać inną dzeiwczyne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiec tak, maz sklada wszystko w niemczech. ty czekasz na info co potrzebujesz doslac. maz sklada wniosek w niemczech, wypelnia go, po jakims czasie dostanie info,co trzeba dac. ile maz pracuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No wlasnie kazdy niby takiego swietego udaje ze niby nie bierze albo ze by nie wzial a prawda jest Tak ze Jak kazdy ma okazje to korzysta tylko teraz udaja takich swietych a to tylko z zazdrosci ze ktos dostane a on nie dlatego autorko nie przejmuj sie tymi obelgami Bo to tylko iwylacznie ZAWISC!!! Typowa dla polonusow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bo każdy polak uważa, że należy się tylko jemu - a reszcie wała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maz drugi rok juz pracuje....juz czesc dokumetów złożylismy...teraz mam przesłac mu zaswiadczenie dotyczace składu rodziny...ale mamy inny adres zameldowania...i nie wiem ,czy mam sie udac własnie do Urzedu Gminy(zgodnie z moim zameldowaniem),czy tez do Urzedu Miasta (zgodnie z jego zamledowaniem)...z góry dziękuję za pomoc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co was obchodzi czy ciągnie czy nie ciągnie? Jej sprawa. Gdybyście mieli okazje też byście skorzystali z takiego przywileju. Zazdrosne polaczki. Ja też klepie biede w PL i nic mi nikt nie da i wiem jak ciężko przetrwac każdy miesiąc mając dziecko na karku i 200 zł do wyżywienia i ubrania. Nie rozumiem takich ludzi. Jak nie potraficie pomóc to sie nie udzielajcie. Kiedyś wy możecie być w trudnej sytuacji ciekawe jak wtedy będziecie śpiewać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie wiem. ja bym poszla tam,gdzie jestescie zameldowani-ty i dzieci .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale zazdrosc hahaha wiecie co? autorka dostanie po 184 euro na dziecko, powyzej 2 czy 3jki ma troche wiecej. jak maz pracuje 2 lata, to dostana zwrot za te 2 lata. to sa rodzinne w de,niezalezne oid zarobkow. wlazne,ze podatki placi tam maz. takie drogie dziewczynki, teraz zazdroscie, bo lasce przyjdzie pare ladnych tysiecy euro.) a ile to bedzie na zlotowki?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niech sie nacieszy poki jeszcze moze, bo nowo wybrany rzad planuje w pierwszej kolejnosci taka sytuacje ukrocic kindergeld jest z zalozenia dla dzieci mieszkajacych w niemczech, jednak pewne luki prawne daja wyzej wymieniona mozliwosc, jak w sytuacji autorki beda ciecia, wielkie ciecia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawo w stecz nie dziala. jelsi dostana, to juz do ukonczenia 18rz beda dostawac. koniec i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
beda ciecia, wielkie ciecia xxx nie ciesz się - cięć nie będzie! komu przyznali to mu nie odbiorą - po prostu nie dadzą nowym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znalazly sie krowiska polskie znajace sie na prawach w Niemczech. Gowno dostaniesz a wstecz takie samo gowno. beda wielkie zmiany a mianowicie kindergeld beda dostawac te rodziny, ktorych dzieci mieszkaja na terenie Niemiec i tyle w temacie. pomarzyc mozna. Dobra rzecz. suki byscie sie wstydzily. Bekartow narobia, maz pracuje i co jeszcze malo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No tak, niektórym Frau wymówiła sprzątanie, stąd teraz na kafeterii się wyżywają. A prawda jest taka, że po pierwsze na wszystkie dzieci, bo Niemcy są w Unii Europejskiej niestety, a prawo unijne tak stanowi. Tak, że na dzieci zamieszkałe w Polsce też, a po drugie do czterech lat wstecz. http://forum.mypolacy.de/topic/23476-kindergeld-czas/ - tutaj jest mniej zawiedzionych Putzfrau, wylewających pomyje na cafe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję bardzo za odp....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość Gowno dostaniesz a wstecz takie samo gowno. beda wielkie zmiany a mianowicie kindergeld beda dostawac te rodziny, ktorych dzieci mieszkaja na terenie Niemiec i tyle w temacie. && potwierdzam prawda :) i bardzo dobra prawda Niemcy robia to samo co Cameron zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyżby? póki co płacą - wstecz również!!! ale ty byś chciała,żeby autorka gów/no dostała - od razu widać,że jesteś z tych co co wieczór odmawiają "modlitwę Polaka" z Dnia Świra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skad w niektórych ludziach tyle jadu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
stad skad - coraz wiecej nieudacznikow ktorzy licza na manne z nieba i robia Nam Polakom tylko wstyd tym pieprzonym zebractwem emigracja po calym swiecie ! jakos Czecha Slowaka czy innych obcokrajowcow nie zobaczysz tak czesto poza granicami ich kraju- jak Polaka ktory w dodatku tylko kombinuje jak wyludzic kase !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdyby w PL bylo dobrze to nikt by nie musiał wyjeżdżac,poza tym o jakim żebraniu tu mówiny,skóro ktoś pracuje i mu się należy to co ma oddać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze juz wprowadzaja zmiany :) przyjezdza takie barachlo i tylko wstyd robi w dodatku honoru nie ma i sprzedaje sie za grosze zaniza stawki i zyje jak plebs byle od pierwszego do pierwszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja Siostra mieszka obecnie w De,dzieci tam sa z nia zameldowane i dostaje na nie, teraz jej wstrzymali Kindergeld bo jeden syn. jest w POlsce z babcia i od tego roku nie beda przyznawane pieniadze na dzieci Nie mieszkajace w De..przez to wstrzymali jej kase na Calais trojke dzieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×