Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
dziwne że w wieku 16 lat nic nie wiesz o metodach anty, nie masz pojęcia a twój facet również taki nie wyedukowany? My zrobiliśmy to po roku związku, mój facet był oczytany i ja też. Nawzajem się edukowaliśmy. Gadalismy o tym godzinami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiam z mama o tabletkach ale juz teraz jestem zniechecona do nich to plemnikowanie jest dla mnie nie do przyjecia wole tylko okres miec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed tym byłam u ginekologa, bo pewnie nie wiesz ale nie każdą błone mozna przebić w czasie 1 razu. Niektóre dziewczyny maja blone ktora musi rozciąć błone. Lepiej wczesniej sie do niego udać i się zbadać. A i z nim mozesz pogadać o metodach anty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma czegos takiego jak plemnikowanie ! W czasie tabletek masz ten okres jako krwawienie z odstawienia = okres. Plamienia można mieć albo nie w czasie zaczynania przygody z tabletkami. Potem jest już normalnie. Okres regularny krotki bezbolesny prawie. Tak jest w moim przypadku. Czemu nie czytasz tego co napisałam wczesniej o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam 16 i seks mnie nie interesowal nawet chlopaka nie mialam to po co mialam sie zaczytywac w metody antykoncepcji, a mam pytanie bo czytam taki tekst i tu pisze ze pierwsza wizyta badania u ginekologa dziewicy jest przez tylek ? zeby blony nie zerwac to prawda? a adrian mowi mi ze pierwszy raz bede stekac z bolu i nie spodoba mi sie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie nikt nie badał przez tyłek. Miałam usg żeby zobaczyć czy wszystko dobrze a potem badanie na fotelu ginekologicznym. Ginekolog dotknął błone i oglądnął. A skąd on może wiedzieć jak będzie wyglądał 1 raz ? Kazda jest inna i kazdy inaczej przeżywa. Niektórzy tracą błone wcześniej przez rózne zabawy intymne. żeby myslec o seksie to na początek nalezałoby poznac swoje ciała nawzajem i spróbować innych rzeczy a nieod razuporywac się z motyką na słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupoty pisza ze przez tylek sie bada, a to badanie blony to ginekolog jak robil palcami czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
palcami lekko dotknął.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To juz wiem ze bedzie problem z wizyta u ginekologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu problem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytam o antykoncepcji jutro ale z adrianem ja ty z chlolakie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Problem bedzie z badaniem z rozebraniem sie przed obcym to glupie ale brzydzi mnie jakis staruch ktory ma mi wsunac palce i bedzie sie gapil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kto powiedział ze staruch ja byłam u młodej lekarki która była super miła i i od razu jak tam weszła to się przestałam stresować a myślałam tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak z nim zaczniesz czytać to on pomysli ze juz nie dlugo bedziecie to robic wiec moze powoli wszystko w swoim czasie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poszłam do ginekologa bo byłam zdecydowana na tabletki i rozpoczęcie współżycia. Chciałam sprawdzic czy wszystko ok po tym jak dowiedziałam sie ze pewna dziewczyna miała taka błone ze po 1 razie wylądowała na pogotowi i miała zabieg usunięcia błony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcialabym ju z miec to jak ty za soba cale te badania ginekologiczne! a z adrianem bede czytac ale odrazu powiem ze to tylko zeby sie orietowac w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu naprawde, mam tylko nadzieje ze umnie taka akcja nie bedzie z ta blona,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwazam po prostu ze fajnie jest najpierw isc sie zbadac zeby nie było potem problemu. a przy okazji mozesz porozmawiac z nim o metodach antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u mnie mialo nie byc problemu blona elastyczna a i tak udalo sie nie za pierwszym razem i bolalo jak cholera ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az taki bol masakra to juz wiem ze bedzie ciezko umnie nie lubie bolu a okresy mam bez bolowy praktycznie kiedys jak dostalam pierwszy raz to tak mnie bolalo ze nie dalam rady chodzic i zadna tabletka nie radzila sobie z bolem, a faceta cos boli tak wogole ? czy oni tylko maja rozkosz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zawsze radziłam sobie z bólu ale wtedy nie dałam rady i mój facet musiał pare razy przerwać bo to nie było dla nas obojga przyjemne . facetów nic nie boli . Ale jak facet jest początkujący to też może mieć problemy ze wzwodem i z seksu nici.. facet też może z różnych powodów nie stanąć na wysokości zadania wystarczy stres i klapa. musisz się umówić z nim żeby przerwał jak coś i nic nie róbil wbrew twojej woli. Mój wiedział gdzie jest granica i co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez paniki może akurat nie poczujesz ze to już może nawet nie będzie krwi podczas pierwszego razu przy przebiciu błony może nawet przebijecie ją wcześniej bez seksu a przy pieszczotach . każdy jest inny i inaczej przechodzi to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gadalam z adrianem o seksie temat poszed na zabezpieczenia tabletki anty i chlopak sie uniusl ze nie chce zebym brala jakies gowno po ktorym dzieci sie rodza chore a o prezerwatywach to poszedl do auta i wrocil z prezerwatywa wyglupial sie zebym zalozyla mu wkurzal mnie tym podejsciem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po tabletkach dzieci nie rodzą się chore. Czytałaś z nim o tabletkach ? Niech on nie opowiada głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma 25 lat a zachowuje się jak gówniarz,ale widzisz już się wyposażył w gumki więc już myśli że prędko do czegoś dojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem na tabletkach i je polecam. Ale każdy może mieć swoje zdanie. Ale nie cierpie jak się ktoś wypowiada jak nic nie poczyta ani nie ma pojęcia o czym mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem autorka choc mam prawie podobny problem a nawet wiekszy moj chlopak krzysiek pije ostatnio weekend caly z kolegami przepil. jestem z nim 2 lata i sie zmienil od tak kicha zerwie z nim i do autorki zwiazek z starszym facetem nie wyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja też nie rozumiem jak ten twój burak może się wypowiadać na tematy na które nie ma pojęcia. nie miałabym ochoty nawet na seks z kimś tak tępym. też biorę tabletki. I też mi guma pękła. chociaż mój facet zakładał ją setki razy i wiedział co i jak. twój nie chce tabletek bo chce Cię wrobić w dziecko a wtedy cię na siłę zatrzyma przy sobie. on nie chce żadnego zabezpieczenia i pewnie nie chce czytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Halo ale ja nie gadalam z adrianem dzis niemialam czsu zeby zaczac ten temat jakas limonka debilstwo pisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to poczytaj sobie wcześniej sama o antykoncepcji żeby mu się nie dać wpuścić . a dopiero jak już podstawy będziesz znać poczytaj z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×