Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Lece sie ubrac i wychodze do sklepu z kolezankami strasznie mnie ciekawi jak adrianek sie zachowa jak sie dowie i zobaczy jak sie ubralam, jeden zly przesadny Tekst i nie ide do kina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powodzenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem to zalezy od dojrzalosci ludzi przeciez :) www.youtube.com/watch?v=G4uoOwny5Uo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ubiore sie jak średniowieczny paź i pujde sie dopczyć pod biedronko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak z Adrianem ??:) opowiadaj wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:-) z Adriankiem juz dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak sie zachowuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdystansowal sie i traktuje mnie z zaufaniem stara sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian naprawde sie zmienil zrobil sie bardzo MESKI wczoraj przyjechal po mnie o 14 byl ubrany jak naprawde na randke buty od garnituru spodnie jans koszule i marynarke wyglaedal bardzo powaznie jak go zobaczylam to mnie zatkalo do teraz pamietam jego usmiech i jeszcze roza ladnie ozdobiona aaaaaaaa jest kochany, kurcze bo ja sie spoznilam prawie 17minut :-( myslalam ze sie wscieknie za to jak bylam ubrana ale calkowita zmiana chlopak powiedzial ze slicznie wygladam niechcial zebym sie przebieralam i tak wyszlam w leginsach buty muszkieterki czerwony sweterek dlugi zakrywal mi tylek jak mini, z odkrytimi ramionami ale wlosy rozpuscilam i tak po kilku minutach wyszlismy. Moj mis zabral mnie do kina pozniej cos zjesc potem poszlismy potanczyc bylo super cala randka byla naprawde mila, wsumie wrucilam po 19 godzinie bo jeszcze bylismy na zakupach. Zrobil sie czuly, nie byl jak wczesniej ze nachalnie sam decydowal o przytulaniu i calowaniu opanowany byl ja Bylam gora teraz! Zostal na noc umnie ogladalismy tv do pozna przytuleni umnie w pokoju a pozniej i nie omacywal mnie ! adrian mial spac w salonie ale mnie zaskoczyl przyszedl do mnie z poducha pod pacha i kocem czy moze spac zemna hihi taki misiek mial mine smieszna pozwolilam ale on zamiast do mnie to polozyl sie na dywanie obok powiedzial ze zemna bedzie po slubie hehehe zartownis dalam mu kouderke i na niej sie polozyl. A dzis wpadl na pomysl zorganizowania spotkania moich rodzicowz jego unas i wypalilo rodzice sobie do gustu wpadli ale byla reprymeda ze mamy nie uprawiac seksu! I takie tam gadanie. Myle ze calkiem fajnie teun weekend byl i swietnie ze Adriana przycislam z ta zmiana teraz wiem ze mnie kocha nie kazdego byloby stac sie zmieniac dla baby i to 16tki. Adrian powiedzial mi dzis ze Jestem dla niego najwazniejsza Kocham Go!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
! A jeszcze bylismy dzis na gokartach swietna zabawa!! I z jego znajomymi na bilardzie tez kego koledzy fajni ale wydaje mi sie ze jeden mnie podrywal ucieklam od niego do adriana nie mowilam nic chlopakowi niewiem czy dobrze robie nie mowiac mu?? Ale oczywiscie zobaczymy czy w kolejnych dniach tez taki bedzie!! Adrianek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to kurde megaa :) Zazdroszcze Ci az! Tez mam 16 lat :D I chcialabym miec takiego chlopaka, no moze ciut mlodszego :) Ale widac, ze nie jestes mu obojetna skoro tak bardzo sie postaral. Zycze Ci dalej powodzenia i wytrwalosci :) niech wam sie uklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak jeszcze raz spotkasz tego kolesia i bedzie cie podrywal to powiedz chlopakowi, wtedy mu wp******i i po klopcie :D zobaczysz jaki zazdrosny sie zrobi ajajajja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe na jak długo ta zmiana. A może tylko Ci się wydawało ze cię podrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzieki:-), boje sie ze jak mu powiem to z zmiany nici! bo niechce zeby znow mnie kontrolowal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To narazie nie mow mu o tym :) moze juz koles nie bedzie cie g****il wzrokiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Posmdrywal mnie na na tanie slowa o wygladzie i dal mi na kolano reke wtedy poszlam od niego to gwizdal jak to robia faceci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
krecisz facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze Adrian ma racje ze nie powinlam zabardzo wychodzic tak ubrana bo znajdzie sie debil co mysli ma idiotyczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiek Adriana hm nie jest przeszkoda przynajmniej on jest odpowiedzialny i bede z nim kocham go i wiem ze on zawwsze mnie obroni i napewno jest lepszy od wielu innych facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a kiedy planujecie pierwszy raz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslalam ze na urodziny 18 w jakis romantyczny momecie, ale szczerze jak zblizam sie z adrianem do calowania i sa te wszystkie tarcia dloni o cialo to nas to podnieca juz Nie wiem moze adrian zadba kiedys o romantyzm i miejsce wyjatkowe to wczesniej bedzie niechce tak pospolicie tego zrobic w pokoju czy w aucie troche jestem wymagajaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale adrian mi mowi ze pierwszy raz spokojnie i bez prezerwatywy bedzie bo on ciagle wspomina o dziecku tematy nawiazuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na dziecko sie nie zgadzaj w tak mlodym wieku :) nauka sie musisz zajac jak na ten czas, a potem myslec co dalej. wiele przypadkow jest ze koles chce dzieciaka a pozniej w net cie zostawia sama z obowiazkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze do tego pierwszego razu, seksu adrianowi przejdzie z dzieckiem. niechce sie naraziw wpakowywac w ciaze moze jak bede miec 25 to wtedy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za tydzien w niedziele zabiera mnie na basen uczyc plywac juz nawet stroj kupilismy a w majowke chce mnie zabrac do Czech do AquaParku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian mnie napadl! weszedl na mnie jak spalam i tylko mnie obudzil bo calowal mi usta przestraszylam sie go:-( i powiedzial ze i tak lo mnie przyjedzie po szkole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A na pierwszy raz to weź tabletki anty+ prezerwatywa bo on może coś kombinowac . Kto normalny wchodzi na dziewczynę ją całować ? Mój facet tak robi ale my już dawno śpimy razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pierwszy raz nie zawsze jest piękny . Ja miałam na raty bo tak bolało więc nie nastawiaj się tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On z tym parci em na dziecko to może dziurawic prezerwatywy . A on tak codziennie ma zamiar do Cb przychodzić? Kiedy będziesz miała czas dla znajomych czy na naukę. On nadal robi to samo osacza cię i kontroluje. A kto płaci za te zakupy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×