Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
właśnie go bronisz przez 26 stron tego wątku, a skoro się boisz jego reakcji teraz to co będzie potem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro moze zaczne mowic o ginekologu ale jak zacznie adrian cos sie zloscic to sie wycofam, a jago mam to Z tym seksuologiem pojechala naprawde i tak bym tam nie poszla bo niemam o czym rozmawiac nawet seksu nie mialam i niewiem jakie to uczucie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Potem chyba opadnie mu cisnienie i juz nie bedzie taki jak teraz bo ile mozna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz mu nie mówisz to potem tym bardziej mu nie będziesz mówiła bo ciągle będzie ten twój strach . powiedz czego się boisz ze cię pobije? czy ze się pokłócicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy jest coś czego tu nie mówisz? przecież coś jest nie tak jeżeli po miesiącu dziewczyna boi się rozmawiać z chłopakiem boi się jego reakcji. wycofuje się z rozmowy żeby nie denerwować go. ty zawsze byłaś szara myszką która nie unię zawalczyć o swoje i o normalne zachowanie w tym związku? nie chcesz czegoś więcej od tego Adriana niż teraz masz? nie chcesz spokoju zaufania możliwości rozmawiania o wszystkim . teraz tylko ciągle musisz kontrolować co mówisz i kiedy . nie musisz go tu ciągle bronić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie nie adrian mnie nie bije nigdy nawet tego nie sugerowal zeby chcial uderzyc !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mowie wszystko nie bronie go!! Gdyby tak bylo to bym nie mowila o klopotach tu. Bo to jest tak ze jego nastruj moze zmienic byle co, co z jego strony jest nie do pomyslenia noewiem jak to wyjasnichmmm mmm moze tak ze zaczelam dzis okrezna droga mu mowic o ginekologu o tej calej wizycie i jak tak mu mowilam co i jak ze chce sie zbadac i troche o tych tabletkach pogadac no to adrian przytakiwal ze fajnie ze dbam o to ze mysle o tym ze zawsze dobrze jest wiedziec od specjalistow co i jak z komplikacjami naprawde rozmowa fajna byla chlopak jak nie czuje zagrozenia to jest ok ale jak powiedzialam co mysli zebym poszla do faceta ginekologa bo jaki pisalysmy wczesnoej ze sa delikatni i wogole no to adrian powiedzial ze wykluczone, a jak mowilam ze on widzial tysiace kobiet to adrian stwierdzil ze moze i macac miliony kobiet ale mnie nie bedzie zaden facet dotykac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czego ty sie tak boisz z nim rozmawiać o wszystkim ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie wydaje ze nie chcesz isc do faceta bo Adrianowi się to nie podoba a nie dlatego ze sie wstydzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyciagnol zemnie ze ta wizyta u faceta i powiedzial ze po mnie przyjedzie i poszukamy prywatnej kliniki gdzie kobieta bedzie oczywiscie, ja tez niechce isc do tego faceta ginekologa i zgadzam sie z adrianem mama sie wkurzy ale dla mnie to trudne ona nie rozumie mnie w jakiej sytuacji stawia mnie. Nie jestem szara myszka, na moja prozbe chlopak nie pali juz, nie pije piwa tak jak wczesniej z kolegami w garazu i nie jest tak ze nie rozmawiam z nim o wszystkim bo mowimy na rozne taty tylko czasem unikam. Adrian jest kochany i doceniam to ze tak sie opiekuje i dba o mnie i tez wymaga tego odemnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja naprawde niechce isc do faceta ginemologa !!!! brzydzi mnie to ze bedzie mnie dotykac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niechce nawet myslec co bym czula na badaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty za dużo myślisz. Idź do kobiety i spokój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie pójdę do kobiety,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie dzwonił 2 razy nie odebrałam miał już spać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a czemu tak nagle nie odbierasz od niego telefonu? Udajesz że spisz ? Bo on chce zebys wcześnie spać chodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chodzi o to, rozmawiałam z nim o tym spaniu. On lubi rozmawiać i napewno chciał się dowiedzieć co robiłam jak mnie odwiózł do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to czemu nie odebrałaś>?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo niechce mu się że wszystkiego co robię tłumaczyć, dlatego nie odebrałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mam takie pytanie czy wzrost u faceta ma powiązanie z długością jego Tygryska czy to niema znaczenia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma te teorie to bzdury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tygrysek to glupia nazwa :) masz swoje lata, nazywaj rzeczy po imieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba nazwa Tygrysek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian się obraził bo chce rozmawiać a ja nie i teraz mi na es nie odpisuje specjalnie żebym zadzwoniła jejjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie odbierałaś a teraz mu nagle sms napisałaś? Albo sie nie kontaktujesz albo odbierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie jest dziecinna choćby dla tego ze tak do nazywasz a nawet go nie widziałaś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jestem dziecinna! Po prostu Tygrysek ładniej brzmi niż penis czy k***s! Zresztą to mój facet i mogę jego cześć ciała nazywać jak chce! I ty pewnie też nazywałas lub nazywasz zdrobniale! A pozatym to chłopaka nazywam Misiem lub kotkiem też powiesz że to dziecinne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Własny szef
Ja proponuję nazwać go po prostu, po staropolsku i jednoznacznie FIUT :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisałam mu że chce spać bo ciągle wydźwaniał że jutro porozmawiamy no i dlatego ten es

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×