Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Nie mam ochoty z nim gadac i on o tym wie bo caly dzien jestem bez chumoru. Moze mu pokarze rachunek z auta albo jego matke zapytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo jutro u niego bede spac moze jak bede sie zachowywac jak zawsze to mi da ta bielizne, moze dzis juz bal sie zaczynac widzac moje miny. napisal mi sms czy spie, i kilka innych typu myszko, diablico, filoncia probuje mnie rozbawic a moze chce mnie tylko ulaskawic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bał sie Ci dac bo pokazujesz humory. Myslal może ze na niego wyjedziesz. Jestes dziwna seksu nie chcesz niby a spac u niego mozesz? Co rodzice na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i nie pytaj matki. Ta bielizna to w twoim rozmiarze? SKąd on zna twoj rozmiar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no oczywiscie rodzice sie nie godza ale bym im zadzwonila ze zostaje u adriana i jest jego mama to wtedy wiedza ze ona nas pilnuje i lozko wspolne niema mozliwoscale i tak po kilku godzinach adrian by przyszedl do mnie, ale w spaniu razem niema nic zlego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przymierzalam sukienki na slub jego siostry i pewnie stad wie mniej wiecej a rozmiar piersi wie bo kupowal mi bikinina basen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
on zaspokaja zapewne swoje potrzeby własną raczką a nie kochanka. to normalne u facetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeżeli ta bielizna to w twoim rozmiarze to nie masz się co martwić na pewno jest dla Cb a on będzie czekał może na odpowiedni moment. ciekawe czy to bielizna erotyczna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kiedys mi stenknol jak gadalismy w nocy przez tel jak zapytalam co sie stalo to stwierdzil ze sie oblal woda pewnie jak mowisz raczka robil,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem jakiego typu ale mam nadzieje ze jakas normalna bielizna stanik i majtki bez wymyslu czy erotyczna to juz wogole chyba by takiej nie kupil mi na pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ty sobie też powinnas zacząć działać to byłoby Ci łatwiej potem z nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ze co mam sie masturbowac nawet niewiem jak do tego sie zabrac i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bielizna to i tak wg mnie za szybko. takie prezenty nie w tak wczesnym etapie związku. wy nawet nie widzieliście swoich narzadow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie czułas podniecenia ? nawet jak jesteś z facetem i tylko się calujecie nie robisz się mokra?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale to adrian ma jakies odchyly z ta bielizna nie wiem co on sobie wyobraza moze mysli ze bielizna mnie zacheci do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem mokra i mam taki etap ze gesty sluz jest cos jak podczass okresu sam sie wydobywa w wiekszej ilosci jest to masakra dla mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziwne uczycie dostaje jak mnie dotyka mocno po tylku i sluz sie wydobywa az dreszcz jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak sama nie będziesz wiedziała jak się do tego zabrać i nie poznasz swojego ciała nie będziesz wiedziała co Ci sprawia przyjemność to nie licz ze od razu tak łatwo przejdziesz do seksu . wiesz ile można innych rzeczy robić oprócz seksu i się nawzajem zaspokajać ? ale dla was na pieszczoty jeszcze za wcześnie chyba. spróbuj masturbacji i nie marudź ze nie wiesz każdy na początku nie wie. co ty myślisz ze od razu będziesz miała orgazm? zapewne nie. niektóre kobiety latami nie mają ani w trakcie pieszczot ani w seksie bo nic same nfi próbują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprobuje jakos zaczac sama ale bedzie trudno. ten sluz mnie meczy juz stringi mam cale id tego i spodnie a pozatym nie moge sobie wyobrazic jak faceci moga tam lizac jak jest mokra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak facet dostanie orgazmu i zaplani bielizne i lozko a kobieta bedzie z nim spac moze z tego cos byc. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak będzie pchał swoje brudne raczki w Cb to tak. a facetów kręci jak jest mokro przynajmiej mojego .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci sa dziwni przeciez beda miec cala buzie od sluzu beeee ! bede musiala uwazac na niego zeby mnie nie dotykal rekoma w tamtych okolicach bo juz byla sytuacja ze doszedl ! kurcze dzi pada czyli nigdzie nie pojedziemy pewnie w domu bedziemy adrian moze wkoncu mi dzis da ta bielizne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko język nie całą buzię nie przesadzaj. ty jak mu będziesz coś robić ustami o ile będziesz to myślisz ze będzie sucho? co to za sytuacja ze doszedł ? wystarczy się umyć woda zabija plemniki, chodzi tylko o to żeby brudnymi rękami nie dotykal cię tam i nie wkładał palców zbyt głęboko. albo żebyś sama się nie dotykala jak mu coś będziesz robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hej :) poszukuję osób nieletnich, które chcą zrobić sobie operację plastyczną. jeśli jesteś taką osobą, lub też taką znasz badzo proszę o kontakt: justek88@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bylo juz kilka dni temu jak adrian doszedl. Po treningu bolaly mnie miesnie lytki powiedzialam adrianowi ze mnie tam boli a on stwierdzil ze mi zrobi masaz polozylam sie na brzuch no i robil jakas chwile no alezaproponowal ze mi plecki tez zrobi zgodzilam sie bo myslalam ze przez bluzke a on zdejmuj uuuu no to zdjelam usiadl mi na tylku i zaczol normalnie masowac ale pozniej zaczol sie opcierac o moj tylek tygryskiem a potem to sie polozyl na mnie calowal szyje i robil te ruchy ciagle trwalo chwile to bo dostal orvazmu i mi powiedzial w ucho juz. Dlatego pytalam czy moze cos byc jak facet dojdzie w lozku! W bieliznie. A mial dresowe spodnie wtedy wkurzyl mnie troche bo wtedy mu mowilam zeby przestal probolalam sie wysliznac ale nie udalo sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A WcZoraj chlopak mnie totalnie zaskoczyl zaczol rozmowe o naszym zwiazku ze juz jestesmy dlugo ze sie kochamy i zaproponowal mi zebysmy sie odwazyli na cos wiecej i on chce zemna sypiac ale nie ze sie rozbieramy do stanika i majtek tylko on chce na poziomie sie zemna kochac w bieliznie bardziej do tego stosownej i mi pokazal bielizne ta o ktora go posadzalam ! masakra jak mi ja pokazal to odrazu mnie zamurowalo majtki to nie nmajtki kawalek szmatki z przodu a po bokach dwa sznureczki do tego gorsecik czarno czerwony z futerkiem i jeszcze podwiazki do polowy uda z zaczepami Boze skad on to wziol to nie wiem przerazona patrze na to a on jeszcze szpilki kupil i w taki sposob chce zebym to ubrala i poszla z nim do lozka sie kochac bez seksu ZWARJOWAL powiedzialam ze niema teraz takiej opcji zebym to wlozyla i mu sie pokazala naszczescie tel zadzwonil i facet jego matki zaprosil nas do siebie na zareczyny jego matki z nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj chcial sie zemna kapac w wannie na co nie poszlam za duze ryzyko ! a dzis wozil mnie na motorze i podjechal do kolegi tam oczywiscie wiocha totalna sasiad gapil sie jakbym cos miala na glowie a to przez to ze plotki sie rozchodza szybko i wszysty gadaja na adriana ze z taka mloda jest i mysla niewiadomo co!!! denerwuje mnie to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jutro jade na wycieczke na dwa dni adrian juz jest smutny i musialam mu obiecac kilka rzeczy zebym byla w ciaglym kontakcie z nim, rano mnie zawiezie na autobus troche nie fajnie bo znajomi nas zobacza chcialam uniknac tego ale nie da sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty sie zgodzilas na seks?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale jak on kochac sie chce bez seksu? nie rozumiem w jakim sposob?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×