Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
a musisz jutro isc na te zakupy? W tyg wez mame i juz :) tylko nie idz jutro z tym swoim bo znowu przyniesiesz do domu kolejna szmatke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian zaraz przyjedzie do mnie bede musiala uciekac powoli, a tak pozatym na slubie matka adriana powie rodzinie ze jest zareczona i tu kolejna kwestia uroczystosci, mam troche obaw jak mnie odbiora ludzie ze jestem z adrianem masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wszystkim sie to moze spodoba bedziesz musiala to olac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama w tygodniu nieda rsdy pracuje jako weterynarx a po pracy jezdzi po domach robic zastrzyki kotom, i tak kicha. moze wieczorem uda mi sie ja wyrwac. adrian jest wysoki bardzo i ty z szpilkami niema problemu ze go przerosne tylko chodzi o to czy w miom wieki wypada wkladac je? pamietajcie ze rozne sa spostrzezenia co w byscie pomyslaly o mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pasuje ich nie wlozyc do sukienki bo bedziesz wygladac smiesznie. Szpilki minimum do kosciola tylko jakies proste i eleganckie pasujace do sukienki. I nie strasznie wysokie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
okres mi sie spoznia piersi to mam juz tak nabrzmiale bola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpilek nie chcesz wlozyc a sukienke taka wyzywajaca czerwoną to mogłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to szpilki bede musiala kupic i jak radzisz tak zrobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pamietaj to wszystko musi byc spojne i schludne a nie jakies mieszanie 10 kolorow. Dodatki albo zloto albo srebro w zaleznosci jakie jest wykonczenie sukienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To adrian sie uparl nad czerwona !! kupilam dla swietego spokoju skoro oddac. mozna to juz bez niego ja zwroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecej nie rob nic dla jego spokoju bo on w tym nie pojdzie tylko ty a poza tym za duzo chlopak sie wtraca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najpierw sukienke kupie potem buty nic bez namyslu nie kupie, adrian to by chcial miec tylko seksi bo chce zeby widzieli jaka ma dziewczyne on nie rozumie ze mnie rzuca ta czerwona sukienka na glebokka wode a tu rodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uciekam bo chlopak przyjechal spoznil sie ciekawe czemu. dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak pójdziesz seksi to zrobia tam z Cb zwykla młoda lafirynde a nie porządna dziewczynę z zasadami a na taka musisz wyglądac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj żebyś nie dala się zrobić w taki debilny sposób matką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeczytalam i tez adrianowi wydrukowalam, to taka przestroga dla nas uj bo ja tak chcialam robic jak tamta 17 stka przerywany stosunek, niechce tabletek brac a teraz to sie boje nawet kochac. w. ubraniu czy w bieliznie z chlopakiem, boje sie nawet pomyslec jak ja bym byla w takiej sytuacji!! adrian co powiedzial raczej wiadomo juz pisalam o tym jego zdaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam w sklepie ale z mama adriana. rano ona uslyszala nasza rozmowe ze che kupic. sukienke inna i sama mi zaproponowala ze pojedzie zemna :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tej dziewczynie sie udalo ale nie kazdy ma tyle szczescia :) pamietaj nie badz glupia a stosunek przerywany to nie jest metoda antykoncepcji. Znam przypadki wpadki przy takim zabezpieczeniu kupilas ta sukienke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, ale ja juz sama niewiem na jaki seks sie decydowac ! bezpieczny z chlopakiem to nie potrafie rozmawiac o tym bo on przyswoim ciagle jest. kupilam sukienke mama adriana jak zobaczyla ta czerwona to sie usmiechnela ale zmienilam na podobna tez z odkrytymi ramionami bez ramiaczek taki gorsecik niski i luzna sukienka kurze zdj bym dala bo tak z opisu niebardzo kojarzycie, do tego jest zakiecik maly zakrywajacy wlasnie tylko odkryte ramiona na poziomie piersi a pod piersiami rozowy pas z kokardka a cala sukienka jest kremowa. mama adriana powiedziala ze ta mi pasuj***ardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo gumki a w razie pekniecia lub zsuniecia tabletka po albo tabletki anty/plastry. Bo nic innego sama bym sie nie zdecydowala. A przyznam ze ja kocham sie z chlopakiem regularnie i od roku ale nie planuje dzieci i sie panicznie boje ciazy. WIec jak juz pisalam lykam tabletki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja nie lubie/nie nosze i nie podobaja mi sie takie sukienki ale to tylko opis :) skoro C***asuje to pewnie tak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Seks i zabezpieczenia to temat na ktory musze rozmawiac z adrianem upartym osiolkiem, jest zly na mnie bo go tak nazwalam przy jego mamie dalam mu czytac ten temat o 17 stce i seksie a ten domnie ze go nie obchodza inni. mi sie podoba akurat jest zakiecik zakryje plecki i ramiona pani ktora tam nam pomagala wlasnie tez twierdzi ze ladnie wygladam w niej i kolor pasuje do blondynek tylko szpilek nie kupilam jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chialam chlopakowi pokazac ale oczywiscie za tego osla sie obrazil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trzeba bylo go zapytac czy ty go obchodzisz i twoje zdanie ? nie rozumiem moj facet to byl pierwszy do takich rozmow, czytal ze mna sam sie edukowal i dopiero po wielu rozmowach wybralismy ze na poczatek skoro sie tak boje to gumki + tabletki. Ale po tym jak na nam ta gumka pekla i nie wpadlismy to zaufalam tabletkom. My oboje na razie nie chcemy dzieci-to ma byc nasza decyzja wspolna. Ale ja najpierw chce skonczyc studia potem slub a potem na pewno nie dziecko od razu. Ja 20 on 25

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zapytalam go wlasnie o to ! moze ja z nim rozmawiac. nie umiem albo on juz ma swoje plany w tym temacie jak pamietam od poczatku mowi o dziecku ze jak cos to sie bedzie bardzo cieszyc mam wrazenie jakby mnie tym zapewnianiem tylko upewnial zebym sie nie bala moze moj chlopak jest za dojrzaly na swoj wiek jesli chodzi o te sprawy, gumki to jak adrian sobie przymierzal to nic nie bylo skad mam byc pewna ze jest lojalny i nie wlozy specjalnie ciasnej ktora peknie a ja wpadne po pierwszym stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moj tez mnie zapewnia ze wpadka tonie bylby koniec swiata i ze dalibysmy rade bo z nie jednych klopotow wyszlismy ale mamy pewnosc ze ani ja nie wrobie go w dziecko ani on mnie. On zawsze mowi mi jak bedziesz chciala dziecko to ja tez bede chcial ;) ale na razie nie chcemy i nie mamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w twoi przypadku to niestety nic nie jest pewne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jak ja mam z adrianem o tym rozmawiac? mowie mu ze chce po konczyc szkoly miec studja, troche sie jeszcze wyszalec, ze niechce byc ledwo pelnoletnia a z dzieckiem juz, a on zawsze mowi ze niechce byc starym tatusiem i jak tu dojsc do porozumienia? moze powinien inna starsza dziewczyne znalez ktora juz jakos jest bardziej gotowa na ciaze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba ze bede go z seksem do mojej 20 trzymac albo po kazdym seksie bede brac tabletke specjalna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×