Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
powiedz mu to co ty tu piszesz ze nie chcesz i ze on musi to szanowac. On nie widzi czy nie chce widziec ze masz dopiero 16 lat ? Czemu tylko jego zdanie sie liczy w tym waszym zwiazku? Dziecko po 30 to dziadek? niech nie przesadza. Z nim to sobie nie poszalejesz bedac w zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takich tabletek nie mozna brac wiecej niz 2 w cyklu a poza tym one strasznie wplywaja i zaburzaja gospodarke hormonalna. Cuda sie po nich moga dziac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jedna tabletka kosztuje powyzej 60 zl z tego co slyszalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie myslisz ze jak zaczniecie seks uprawiac to bedziecie to robic kilka razy w miesiacu? Ja bym poczekala minimum rok jeszcze z tym na twoim miejscu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To on tak mysli bomowie mu ze jak bede miec 25 lat to wtedy ciaze chce a on mi juz wylicza 9 miesiecy ciaza on juz po 30 stce z wozkiem nie widzi tego, szkola 7 lat to on juz po 40 bedzie a chce miec 2-3 dzieci, mowi ze bedzie dziadkiem na wywiadowki latal z zadyszka, Bo on jest uparty przy swoim zdaniu i dlatego ten zwiazek tak wyglada i pewnie matka adriana dlatego nas tak pilnuje bo wie do czego syn jest zdolny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakby mi tak facet wyliczal to od razu by bylo ze idz sobie szukaj innej naiwnej albo starszej ode mnie ktorej marzeniem jest tylko dzieci urodzic. W koncu bym go przerobila albo kopnela w tylek i zostawila a juz na pewno bym z nim sie nie kochala albo tak i brala tabsy nawet w tajemnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a dlaczego nie kilka razy w miesiacu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kocham go poza tymi odchylami jest kochany niechce narazie seksu wiec. jakos bezpieczna jestem, a ja niemam jeszcze okresu spoznia sie znacznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wczoraj jak byl umnie wieczorkiem to rozmawialismy troche o naszych cialach i mu powiedzialam ze jestesmy razem a nawet nie widzialam jego tygryska ani nie dotknelam a on juz ze moze mi pokazac i sobie podotykam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak uprawiam seks prawie codziennie. no chyba ze nie widzimy się to potem nadrabiamy, nie ograniczam się do kilku razy w miesiącu . jak on pokaże Ci swoje ciało to ty będziesz musiała mu pokazać swoje jesteś na to gotowa ? my po niecałym pół roku zaczęliśmy siebie nawzajem zaspokajać na różne sposoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widocznie okres masz nieregularny więc metody liczenia dni płodnych i niepłodnych to u Cb nie ma racji bytu więc na to też się nie zgadzaj ani na żadne naturalne metody planowania rodziny. to jest jak rosyjska ruletka raz się uda drugi raz może się nie udać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niebardzo jestem gotowa zeby siebie nogo mu pokazac. i dac dotykac. ale skoro on chce mi sie pokazywac. to czemu nie a ja moje bede przeciagac, okres sie spoznia tydzien piersi mam nabrzmiale strasznie sa twarde juz bym chciala dostac okres zeby nie bolalo mnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tydzień to masz nieregularny. tłumaczyłysmy Ci niektóre rzecz i sama podobno czytalas o seksie i ty chciałaś stosować stosunek przerywany i myślisz ze twój facet wyjmie w porę swój sprzęt z twojej pochwy ? jeśli tak to głupia jesteś czy tylko udajesz ze nic nie wiesz ? tłumaczymy C***ewne rzeczy a ty teraz piszesz ze chciałaś to stosować ? ogarnij temat antykoncepcji bardziej bo inaczej to skończy się źle. odróżniasz chociaż anal od oralu albo petting od seksu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale chodzilo mi ze na poczatku chcialam przerywany jak jeszcze nic nie czytalam wtedy o seksie i tych sprawach teraz to napewno nie zgodze sie na ta metode !! za duzo ryzykuje a jeszcze wiem ze adrian mysli o dzieciach wiec. napewno NIE! wiem co to anal oral itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie szpilki? tesciowa kupila mi rozowe ze niby beda laczyc sie z kokardka rozowa w sukience? jaki kolor pasuje do tej sukienki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
POKAŻ CYCKI SZMATO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teściowa skoro Ci kupiła różowe to może i pasuje ale będziesz wygladac jak barbie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie jak barbi nie bede wygladac az tyle rozu nie ma tylko buty i kokardka. Mam wiekszy problem adriana cos uszczypilo wziol mnie na spacer i zaczol gadac ze chce bliskosci chocby w ubraniach ze jest w napieciu i nie moze wytrzymac a na dlusza mete sam sie zaspakajac nie potrafi aaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zrob mu dobrze reką :) to mu zejdzie napięcie :D a skoro wytrzymal jako prawiczek do 25 to i dalej wytrzyma albo niech idzie na d**y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O boże niezła rada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nie wiem czy niezla pisze co mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale coś w niej jest! Jak się nie zdecyduje na coś to pójdzie do innej, ale on nie może wywierać presji na mnie że mu się chce i nie myśleć o mnie i moim zdaniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisalam ze jak sie ty nie zdecydujesz na cos to on od razu poleci do innej tylko ze wytrzymal tyle to wytrzyma jak Cie kocha jeszcze wiecej a jak nie to niech spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem co pisałas, trudno mi z tym teraz ale nie mogę ulec tylko że on na napięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja bym udawała ze nie było rozmowy i żyła nadal bez wracania do tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A nie boisz się że na ślubie chłopak wypije i będzie się do ciebie docierał? Skoro teraz ma napięcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pomysł nad tym bo możesz trafić na zagrożenie, które ci ufunduje chłopak a wtedy napewno seks w ubraniu nie przejdzie, wiem co mówię młoda jesteś pilnuj się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarowno ty i twoja niby teściowa to totalne bezguście. Doradziła Ci niezmiernie wybornie. Ani w twojej 1 ani w 2 sukience bym nie poszła nigdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj to cos dla Cb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×