Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gośćuuuu
Wez go dziewczyno olej , czytajac caly ten watek widac odrazu ze z tego nic nie bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozesz go bronic ile chcesz ale i tak stwierdzam ze to d**ek- egoista, a ty jestes naiwna, łatwowierna i dajesz soa manipulować - koles jak mu nie odpisujesz oskarza cie o to ze chcesz kontakt urwac a tak a prawde chce miec kontrole nad Toba 24h w pracy, w domu obojetne gdzie jestes i to jest was największy problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian sie przyznal ze rano jezdzil pod moim domem powiedzial mie ze sobie motor sprawdzal ale kurde wymowke ma akurat pod moim domem o 3 rano. nie odbieralam tel od niego ani esow nie odp wiec chlopak zadzwonil do mojego brata i zapytal go co robie a moj braciszek mu powiedzial ze z mama leze na sloncu, adrian oczywiscie po pracy przyjechal do mnie przeprosil mame wymawiajac sie ze sytuacje jaka mama zapoczatkowala bardzo go wkurzyla bo oskarza nas o cos!! a tak naprawde on sie mna opiekowal bo zle sie czulam mama juz go olala a adrian wziol zdjol koszulke i wziol sie za lopate i pomagal zwozic mul tacie i bratu jeszcze nie skonczyli i pija piwa a tata do mojej mamy mowi bexziemy niec pomocnego syna a mama mu zeby zeslonca zeszedl. chce sie podlizac rodzica!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z kolezankami umowilam sie ze wieczorkiem pojdziemy na dyskoteke odprawimy moje urodzinki mama niema nic. przeciwko wiec super a adrian bedzie zmeczony praca i juz jest troche w % wiec moze pojdzie spac zreszta to babskie wyjscie i on nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wymowka a ty uwierzylas zamiast opieprzyc dzwonienie po rodzinie - kolejny stopien kontroli przyjazd po pracy - sprawdzanie Cie wymiawianie sie przed mama zamiast normalnie przeprosic bez zadnego ale - zalosne nie ekscytuj sie ze ci tak sie uda wyjsc z nim to nic nie wiadomo, moze po pijaku nie bedzie cie szukal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jego sprawa jak sie zachowuje ja to olewam, koniec. z jego wychowywaniem mam tego dosc, wzielam prysznic ubiore sie i wychodze tylko adrian jest umnie ale mam to gdzies i tak pojde nie bedzie mi zabranial

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ciekawe co z tego wyniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jak tam dalej sprawy sie tocza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian wczoraj sie wsciekl i to bardzo jak sie dowiedzial ze jestem na dyskotece ju i ze nic nie powiedzialam mu ze wychodze, jak domnie dzwonil to pytal gdzie jestem powiedzoialam ze jestem na dyskotece z kolezankami a on ze gdzie no to wykorzystalam to ze pil i mu powiedzialam ze mi cos obiecal nie dotrzymal wiec teraz to ze jestem tu bez niego jest czyms w rodzaju tego co on robi i jak nie liczy sie z moja prozba, jak sie zdenerwowal a ja sie wylaczylam hehe pozniej dzwonil pisal esy ze mam wracac. Olalam go i tak jak z mama sie umowilam wrocilam przed 24 i bylo super bawilam sie urodzinki odprawione!! a mama mi mowila ze on strasznie sie o mnie boi i odniej chcial wyciagnac do ktorej dyskoteki poszlam a mama mu powiedziala ze mu nie powie ale powiedziala ze przed 24 wracam a on mi es wyslal ze mam sie sluchac mamy i byc przed 24 i 3 razy mi to przypominal w smsie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dzis tak sie balam ze zrobi mi awanture ze udawalam najpierw ze mi sie chce spac jak przyjechal po 8 rano dzis to powiedzial ze ok spij i ze pozniej po kosciele przyjedzie to pogadamy znow udawalam ze mnie glowa boli a on juz ze pilam powiedzialam mu ze nie pilam ze od glosnej muzyki boli. Adrian mnie zaskoczyl!! bo nie wrzeszczal ani nic powiedzial ze faktycznie mialam prawo tak zrobic przeprosil mnie i powiedzial ze mnie kocha i zebym tak mu nie robila wiecej ze bez uprzedzenia ucieklam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciesz się masz fajna mame i nie powiedziała mu gdzie jesteś bo by wszystko zepsuł. Chociaż może wtedy dowiedziałabys się do czego jest zdolny. Poza tym postawisz się mu raz od wielkiego dzwonu a potem się boisz co pan i władca powie. Nie stawiaj się go skoro się go boisz. Wczoraj pisałaś ze olewasz jego zachowanie a dzisiaj udajesz chora . Jesteś głupia czy tylko tak piszesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niechce od samego rana sluchac. wkurzonego adriana bo zawsze jak cos to ma pretensje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama adriana znowu chce zemna rozmawiac! ciekawe o czym. adrian zaczol swoje pytania o dyskoteke jakie mam wrazenia i czy poznalam kogos tam jej on mysli ze poszlam tam zeby go zdradzac czy jakie on tam ma mysli, powiedzialam mu prawde ze byli panowie z ktorymi tanczylam ale nic wiecej zadnych nr tel nie dalam a teraz chlopak jest taki cichy, wziol sie za malowanie pokoju a ja wrocilam bo musze do dziadka zawiesc tabletki dla psa chlopak chyba mysli i sie zastanawia, moze wkoncu przestanie robic odchyly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zdziw sie jak dostaniesz zakaz chodzenia na dyskoteki albo Ci powie ze mozesz chodzic tylko z nim. Ten typ tak ma i raczej sie nie zmieni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmawialas z jego mama?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak, Mama adriana wkurzona byla ze chlopak w sobote pijany byl i ze przez to ze ja na dyskogeke poszlam bez niego a on sie upil, jakie bzdury ta tesciowa gada masakra nawet nie wypytala adriana w niedziele jak bylo naprawde i mnie na dywanik wziela. Powiedzialam jej ze juz kilka razy mu mowilam zeby nie pil duzo a on swoje a ja nie mam zamiaru juz gadac z nim o tym bo robi co chce a w sobote sam pil a ja nie bede go nianczyc pijanego bo sobie pozwala na zbyt duzo a dyskoteka tu niema nic do zeczy bo pil zanim sie dowiedzial ze na nia poszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wkurzyla mnie i jeszcze ma pretensje ze jak bylismy u siostry adriana to on powiedzial ze za jakis czas tez bedziemy miec dziecko a ja wtracilam ze nie planuje i nawet nie rozmawialismy o tym a on juz decyduje zla byla ze tak powiedzialam ja juz niewiem co ona chce raz ze mam do ginekologa zabezpieczac sie a teraz to no kurde to jest moja i adriana sprawa czy bedzie dziecko czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ze on będzie robił akcje z dzieckiem to było do przewidzenia. Ale skarżyć się mamie nie musiał ze poszłas na imprezę. Czy ty raz na zawsze nie możesz z nim zakończyć ten temat dziecka ? A teściowa jak już się teraz wtrąca to z czasem będzie jeszcze gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bede musiala poruszyc. temat dziecka bo faktycznie juz za daleko poszlo!!! zeby mi jeszcze matka jego uwage zwracala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzwonilam do chlopaka i zaraz przyjedzie musze sie dowiedziec co on nagadal swojej mamie i o dzieciach tez powiem co mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu ze nie chcesz dziecka i mi życzysz sobie żadnych uwag i żadnych jego tekstów takich jak u siostry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiedz mu ze nie wypada facetowi w jego wieku spowiadac się mamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisz pozniej jak pojedzie od Ciebie co mowil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty masz 16 lat a on ciagle na Ciebie wywiera presje. Bron moze nie podporzadkowuj mu sie nigdy wiecej, pisze to ostatni raz. Wiem, ze go kochasz i ciezko Ci bedzie go zostawic ale nie zmarnuj sobie zycia. Wiele przed Toba, jak bedziesz bardziej starasza mozesz zalowac ze sie nie wyszalalas , bedzie Ci czegos brakowalo.jestes pouklada a twoj chlopak namącił Ci w glowie i sie poglubilas. Nie pozwol mu na nic****ilnuj sie bo po nim wszystkiego mozna sie juz spodziewac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezu adrian jakos dziwnie sie zachowuje ja mu mowie ze jego mama mnie opieprzyla za dyskoteke i jego picie a on mowi ze z nia porozmawia i wyjasni, mowie ze przesadza z tym ze ciagle mowi o dziecku planuje snuje jakies plany a nic zemna nie rozmawia, to mnie pyta czy chce wogole dziecka z nim jezu wytlumaczylam mu to w ten sposob ze my nawet nie mielismy pierwszego razu a on juz przechodzi do tak powaznych planow! a moze ja bede chciala najpierw wiecej seksu miec niz odrazu po razie dziecko ze dlaczego nie mysli o moich potrzebach a on na to zebysmy sprobowali pierwszy raz juz masakra zdenerwowal mnie i mu powiedzialam ze niechce teraz byc. w ciazy ani za jakis czas i ze zmusza mnie do brania tabletek anty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pojechal teraz po cos do domu i zaraz wroci niemam pojecia co on kombinuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powinie odpowiadac przed wymiarem sprawiedliwosci za uprawianie sexu z nie pelnoletnia i wtedy sad go osadzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozegralas to jak zwykle zle, od razu trzeba bylo powiedziec ze nie chcesz dziecka przez najblizsze lata z nikim, ale ty jak zwykle jak glupia c**a sie do tegoz zabierasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a moze pojechal po prezerwatywy ? skoro mu tlumaczysz sie ze pierwszego razu nie bylo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj znac potem co on chcial jak pojedzie pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×