Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
stosunek przerywany to nie metoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie pisałam tu wszystkiego i jakieś dotykanie się było i teraz jest mi głupio, ale wiem że jeżeli z kimś to najbardziej z nim chciałabym przeżyć mój pierwszy raz i zaczynam o tym myśleć b. czesto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może powinnam przestać myśleć tylko o sobie i zrozumieć ze on tez ma potrzeby. .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak wyglądało to dotykanie ? Doprowadzilas go albo on Cb do orgazmu ? Widzieliście się nago ? Myślisz często bo on ciągle nalega a to daje do myślenia. Nie becz potem ze za miesiąc będzie chciał dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dotykałam go przez spodnie, ocierałam sie o niego, reszte nie chce pisać bo to osobiste bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na razie to myślisz tylko o nim i o jego potrzebach. O sobie to już zapomniałas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A to nie tak że cały czas myślałam o sobie...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Właśnie wcale nie. Ciągle piszesz on to itd . Wg nie masz pojęcia o niczym nawet o tych metodach a po prostu boisz się ze cię zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny powiedzcie...może zrobiłabym romantyczną kolację, rodziców nie ma...mielibyśmy to z głowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rób co chcesz dla mnie twoje zachowanie jest głupie . Im dłużej się czeka tym się bardziej docenia. Ale pan coś powie trzeba robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale on też ma potrzeby....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co będziesz mieć z głowy? Skąd wiesz ze za 1 razem się uda przebić blone ? Będziesz może beczec z bólu a poza tym żeby się potem nie okazało ze wchodził w Cb bez gumki bo inaczej nie mógł a ty jesteś w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ja kocham Adriana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No a jak on kocha ciebie to poczeka ale jak się boisz ze cię zostawi to lec i rób co chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
poczytaj swoje wypowiedzi na poprzednich stronach. Nic nie swiadczy o tym ze jestes gotowa. A szczegolnie to ze pytasz nas co masz zrobic ? Po prostu jestes naiwna, glupia aon chyba takiej szukal i pewnie dostanie to co chcial. ebys tylko potem nie zalowala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
1 klotnia o seks i juz ma zgode dziewczyny - dobry jest haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja chcę aby jemu i mi było dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tobie niestety nie bedzie dobrze za 1 razem. Bo on nawet nie zrobil Ci dobrze jeszcze. Popieram wpisy wyzej: Chcesz tego bo sie boisz ze Cie zostawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo smieszne durna IDIOTKA BEZ ZYCIA OSOBISTEGO MA ZABAWE WCIELAJAC SIE POD MOJA OSOBE I ADRIANA !! od godziny 13.59 to wszystko KLAMSTWO ktos sie wciela w moja osobe beznadziejnie zreszta !! ja dopiero teraz jestem i wszystko co u gory to brednie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dobrze bo juz myslalam ze autorka na mozg upadla :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawdziwa autorko co tam u Cb ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Glupia babo wcielajaca sie pod moja osobe nie wstyt ci ? nie masz pracy czy co? siedzisz na zasilku a moze rodzice ciebie utrzymuja? tyle czasu spedzac na internecie moga tylko takie elementy ja ty !! wogole skad temat seksu pogielo ciebie totalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie rozmawialam z adrianem dzis bo pojechal na kontrole dopiero wraca, obrazony jest temat wczorajszy nie wyjasniony i wogole nic jestem zla na niego i mnie po prosty wku.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miejmy nadzieje ze prawdziwa autorka nie dalaby sie szantazowac i nie zgodzilaby sie na seks gdyby chlopak tego zadal :) A po za tym to nie przejmuj sie ta prowokacja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bede robic tego co adrian chce a tym bardziej jak on sobie chce, nie jestem gotowa na wspolzycie !! a pozatym chyba spozniony okres dostane bo mnie brzuch boli od rana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale i tak powinnas iść do lekarza bo w twoim wieku to już powinnien się coraz bardziej unormowac i być regularniejszy a ty już dostać dawno powinność

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kilkanascie dni jest znow spozniony, moze to przez stres tak reaguje organizm? albo przez ten brak zelaza cala ta anemie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiem jak z adrianem juz rozmawiac! ta calasytuaja z dyskoteka i jego zabranianie mi to jest chore !! bo on niechce to juz mam robic jak on chce a sam pewnie chodzil na dyskotemi a teraz gra swietego siedzacego w domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są duże wahania, przyczyną wyjdzie po badaniach. On już swoje przeżył i dlatego zabrania. Musisz robić co uważasz ale nie możesz go ze wszystkim słuchać i robić co on chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niech mnie ktos juz dobije !!!adrian wziol jakies obce dziecko i do mnie przyjechal z nim a najgorsze ze moja mama go wpuscila i jeszcze zachwycona malym Byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×