Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Taki wózek to pare stow i jak on takie kupuje to jest chory. Opiekować ok ale bez przesady nie widzisz ze on jest dziwny jakiś ? Weź mu trochę nagadaj bo jutro wróci z czym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale ja niechce miec ani tej ani innej choroby!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie no jutro swieto nic nie kupi! wozek twierdzi ze kolega ma stary bo widzial wiec kupil chyba mu go da ! adrian jest troche dziwny bo kazdy inny facet takby sie nie zachowywal no ale moze to tez przez to ze wychowal sie bez ojca i teraz taki jest pomocny i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I nici z naszej nocy dzis szkoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On kupuje za swoje pieniadze nie bede mu rozkazywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiadomo ze nikt nie chce byc chory, ja ci tylko mowie ze takie cos istnieje a nie ze ty to a pewno masz. nie mozna wszsytkiego tlumaczyc brakiem taty. To jest dziwne zachowanie, nie wiesz czy te kolega bedzie chcial przyjac taki prezent, pewnie bedzie mu glupio bo to sa koszta moze bedzie chcial oddac kase a musi tera oszczedzac i moze dla tego mial stary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"chyba mu da" czyli moze jednak dla was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie prezenty trzeba czasem przemyslec zeby kogos nie urazic a nie od razu leciec do sklepu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Adrian Zna tego kolege takze chyba wie jak zareaguje a moze akurat niema wolnych srodkow na kupienie wozka. dla nas napewno nie bo to jeszcze daleka droga do dzieci.chlopak mi mowil ze malego opieka moze zabrac do domu dziecka jak warunki beda zle mieszkaniowe i w opiece przykre troche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja to rozumiem ale ten wozek byl stary bo uzywane sa tansze ten kolega pewnie chcial zaoszczedzic, z powodu wozka mu dziecka nie odbiora ale lepiej zeby sie nie dowiedzieli ze dzieckiem wy sie zajmujecie bo to nie swiadczy na jego korzysc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziecko moga zabrac jak sie nim nie zajmuje, jak jest brudno w mieszkaniu itd. jezeli jest skromnie i czysto i widac ze dziecko zadbane to nie zabiora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiemy ze bedzie problem jak sie dowie ktos i zakabluje w opiece maly jest taki grzeczny szkoda mi go !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wlasnie ten twoj Adrian raczej w chwili zakupu nie myslal o reakcji kolegi :D tylko poplynal chwila i pewnie zwiedzil sklepy i naogladal sie tych wszystkich rzeczy. fajnie ze chcecie pomoc ale twoj chlopak na prawde uwazaj bo za bardzo sie zaangazuje w dzieciece tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znowu adrianowi odbija wyslal mi mms z tym strojem co mi kiedys kupil a mial pracowac do pozna klamczuch

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to nie paradujcie z tym wozkiem i nie pokazujcie sie z dzieckiem w miejscach publicznych . A twoj facet niech wiecej nie dodaje zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przejdzie mu zawsze na poczatku jest zachwyt pozniej opieka dzieckiem bedzie normalnoscia i adrian przystopuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oby mu przeszło. Może ten strój zabierze na wczasy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
watpie zeby ktos sie zorjetowal ze to maluch akurat kolegi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej dmuchać na zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jezu faktycznie ten stroj moze zabrac kurcze jak pojedziemy to napewno mu waliski przeszukam !!! swintuch ja nie moge jacy faceci moga byc okropni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet jak facet ma fantazję tylko nie widzi ze to jeszcze nie czas na takie zabawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z fb adrian nie usunol zdj mojego z malym tylko zablokowal zeby tylko jego znajomi widzieli! a tam jego rodzina sie wypowiedziala ze slubu mnie pamietaja chyba jego ciotka napisala A TO JUZ TWOJ MALUSZEK, NO WKONCU JUZ PORA NA POTOMKA ADRIANKU MASZ SLICZNA DZIEWCZYNE BEDA SLICZNE DZIECI POZDRAWIAMY masakra te kometarze czytac !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No i tobie to pasuje że nie kazałas mu usunąć zdjęcia ? A on się pewnie podnieca tymi komentarzami bo to w jego przypadku pewne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazalam mu usunac ale on tego nie zrobil a teraz to juz i tak wszysty widzieli co mi z tego ze teraz usunie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I tak ja usunelam z fb na profilu dane w zwiazku z adrianem zly jest ale mam to gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nic ale widzisz sama gdzie ma co do niego mówisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A adrian juz nie pali i nawet dawno nie pil fajnie widac ze sie stara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No dobrze ze się stara ale jak widać nie we wszystkim. Ja jestem wyczulona i jak mówię coś do faceta to oczekuje ze zmieni to co trzeba. A takie zdjęcie to mógł wgl nie dodawać zważywszy na twój wiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki charakter ma p*****ly go ciesza nie jego dziecko a dal mnie i malego na fb troche dziwne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiałas z nim o tym wyjeździe ? Jedziesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×