Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
ty jestes chyba chora? jakie w soboty? twoja mama tez sie zajmuje tylko w soboty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie powiedzialam ze nie bede tylko w sobote zrobie!! a po nocy teraz ja nie bede chodzic i sprzatac a jutro mam szkole i do pracy ide a po mam zadania zrobic nie mam czasu zeby to w tygodniu robic=!!!! a pozatym jest czysto w miare i do soboty brudem nie zarosniemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety nawet jak nie bedziesz sprzatac w tyg, to i tak prac, gotowac i zmywac musisz. Twoje wyobrazenia na temat mieszkania z facetem troche mnie zaskoczylo. Myslalam ze troche dojrzalej do tego podejdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet pracuje to wszsytkiego sam nie zrobi za Cb. Proponuje wroc do domu lepiej jutro. Tak bedzie lepiej, dorosnij troche a potem kolejny etap. Ja nie raz srzatam po nocach, studiuje, pracuje i daje rade.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obciągałaś mu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem dojrzala do mieszkania z chlopakiem ale wiem ze tesciowa robi teraz wszystko zeby mnie zniechecic a ja w jej gre nie bede grac i nie bede latac i robic to co kaze mi teraz sama wiem kiedy mam cos zrobic. mama i tesciowa to specjalnie wymyslily ale zobacza ze tak latwo im nie pojdzie zemna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
autorko czytam ten temat juz troche i kiedys pisalas ze bedziesz prowadzic dom jak zamieszkacie razem bo to taki twoj wklad zamiast pieniedzy. Ale wtedy nie wiedzialas co to dom>? mysle ze twoj chlopak moze przejrzy wkrotce na oczy i zrozumie ze jeszcze dziecko z nim mieszka. Jak on moze myslec o dziecku z Toba to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego uwazasz ze jestes dojrzala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pranie gotowanie i zmywanie naczyn to codziennosc. i przez wakacje tak robilam u adriana po pracy cos szybko ugotowac. na obiad a pozniej zmyc naczynia wiec niemowcie ze nie umiem !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mowimy ze nie umiesz,tylko jeszcze wczoraj czy przedwczoraj isalas ze wiesz ze nie dasz rady wszystkiego pogodzic to dziwi mnie twoje postepowanie i radze po prostu wrocic do domu. bo nie wierze ze tesciowa odpusci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I bede zajmowac. sie domem ale po swojemu a nie przez rozkaz tesciowej i glupie knucie mamy!!!! i nie wroce do domu i udowodnie wam, tesciowej i rodzica ze potrafie zadbac o faceta i prowadzic. dom prosze bardzo i jestem dojrzala !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a w lozku tez bedziesz taka dojrzala? ktos tu dzisiaj pisal o tym ale ie skomentowalas ? uważaj zeby cie w nocy ie zaplodnil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka: szkola, praca, treningi, obowiazki domowe, zadanie, nauka do matury to duzo. a o studiach w krk to juz pewnie zrezygnowalas. mi jest cb po prostu szkoda. tracisz najlepsze lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niee musicie straszyc !!!! musze konczzyc. adrian zaraz wroci z lazieki i sie kladziemy do lozka tesciowej chyba pomysly sie wyczerpaly bo przestala wymyslac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zadne zabezpieczenie nie daje 100 %

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spanie w 1 lozku to nie jest 100. ile tak pociagniesz bez seksu? facet ma potrzeby. predzej czy pozniej bedzie nalegal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet w takim wieku ma potrzebę współżycia, jeśli teraz z nim będziesz mieszkać to jak sobie myślisz spać z nim bez czułości? Przecież co dzień będziecie się zbliżać do siebie aż wkońcu ciebie złamie a co wtedy? Jesteście niedoświadczeni jest duże prawdopodobieństwo że będziesz mamusią dla upragnionego dziecka chłopaka bo przecież on już miał akcje z dzieckiem. Dziewczyno ty patrz na konsekwencje swojego postępowania! Masz maturę szkole i jeszcze pracę a teraz u chłopaka mieszkać będziesz musiała zająć się domem, zbyt dużo jak na 17 latke ja mam 25 i nie wyobrażam sobie siebie w twoim życiu!! Będziesz żałować że za szybko wkroczyłas w dorosłość, a masz fajny wiek na zabawy imprezy poznawanie ludzi. Pomyśl jak może być i posłuchaj tu ludzi, którzy dobrze ci radzą cytat z wczoraj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie poszlam dzisiaj do szkoly !! a wiecie dlaczego , bo mama adriana kazala mi umyc wszystkie !!! okna , poscierac kurze z szafek i poodkurzac wyborazacie sobie !! Jestem taka wkur ze szkoda gadac a jeszcze przed chwila mi napisala esa ze jak wroci z zakupow to bedziemy razem obiad gotowac bo jej synowa to musi umiec robic zeby adrian nie chodzil glodny !! Tesciowa zwariowala tak jak moi rodzice oni wszyscy sa jacys nienormalni !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jej dom to jej zasady , zawsze możesz wrocic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieormala to jestes ty, oni po prostu cie chca zycia nauczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakiego zycia !! Przeciez wiem jak sie sprzata nie mam dziesieciu lat jestem prawie dorosla !! Zaraz bede obierala warzywa na obiad tesciowa mi powiedziala ze pokaze mi jak sie robi mielone , dopiero poludnie a ja juz jestem zmeczona bo pracuje od siodmej rano ona mnie chyba chce wykonczyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro juz jestes zmeczona to rzeczywiście chyba malo mialas obowiazkow w domu. Nie jestes nauczona pracy w domu. Ja tez od rana tyram w domu i nie narzekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak wyglada dorosle zycie trzeba ciagle z********ac i tyle. DOrosnij a nie tylko powtarzaj ze jestes prawie dorosla. doroslosc to nie 18 lat na karku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a przynajmniej sie przekonasz ze ciagle Adrian ci nie bedzie pomagal, a dziecko to jeszcze 10 x tyle . Ile twoich kolezanek mieszka u chlopakow? chcialas to ciesz sie ze cie przyjrzeli albo wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jedna moja kolezanka mieszka u chlopaka ale to dlatego ze maja razem dziecko a w przyszlym roku biora slub !! Ona specjalnie zaszla w ciaze zeby z nim razem mieszkac mnie tez na to namawiala ale ja nie jestem taka glupia i nie zajde w ciaze !! To nie moj dom i nie jestem sprzataczka praczka i sluzaca tesciowej , a do rodzicow wrocic nie moge bo ani nie odbieraja telefonu ani mi nie odpisuja tacy sa podli !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to masz bardzo madrych znajomych, a ty wczoraj im odpisałaś? sama sie chcialas wyprowadzic . przecież mieszkasz tam to jest teraz twoj dom. jak możesz tego nie rozumieć? Rodzice twoi nie sa podli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i jeżeli chcesz mieszkać u tesciowej to musisz jej pomagac mieszkasz w jej domu i na razie nie mas prawa glosu tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze uważałam ze jetes mądra dziewczyna ale to jak rozwalilas swoje życie poukładane w ciągu paru dni to szok. jesteś taka głupia czy tylko udajesz ? nie twój dom to sprzątać nie musisz ? chore. darmozjadem chcesz być ? robisz w tym domu wszystko albo wypad do siebie. nikt przecież nie będzie cie ulgowo traktował. mieszkasz to robisz. a rodziców masz mądrych, nie są podli, chcieli dać ci szansę a ty nie skorzystalas. a jak chcesz wrócić to idź do nich i z nimi porozmawiaj. rozmowa im się należy po tym jak uciekłaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×