Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Pisalam dzisiaj do nich od rana samego i dzwonilam ale nikt nie odbiera ani domowego ani komorki !! I nie jestem zadnym darmozjadem !!! Bede sprzatac w sobote a nie zawalac szkole bo tesciowej chce sie sprzatacz czy robi obiad !! Jeszcze mowi ze ziemniaki przesolilam i trzeba bylo wyrzucic a warzywa za grubo obrane i takie jakby kwadraty sie porobily po oskrobaniu , pokaze wam i innym ze mi sie uda dopieor mnie potem bedziecie przepraszac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na razie to wynika ze malo umiesz cos zrobic i jak dla mnie jestes pasożytem. na ewno ie bede cie rzeraszac. jestem starsza, umiem wiecej niz ty to klaskac ci nie bede. Obiady sie gotuje 7 dni w tyg. A ja z tesciowa w orownaniu do Cb mieszkac nie bede. Ale i tak jej duzo omagam chcociaz nie mieszkam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jakbyś chciała to byś poszła tam a nie tylko dzwoniła. a ile ty zarobisz ? rachunki i utrzymanie domu i twoje to kosztuje. także jak dla mnie z motyka na słońce. i jeszcze mamy cię przepraszać ? zapomnij. jak osiągniesz tyle co ja w moim wieku to ci będę gratulowac. na razie to masz przerabane na własne życzenie. tam u niego na razie nie jesteś w domu nikim i masz mało do powiedzenia jak nie ma koło Cb adriana .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisalam wczoraj ze po szkole ide do pracy nie mialam czasu tu wchodzic na kaffe teraz mam chwile w pracy bo druk robie a wy od 11:01 wierzycie w podszywa gierki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiscie nie zauwazylismy, ja wchodze tu z doskoku na tel, wiec nie zauwazylam roznicy. Mam nadzieje ze jestes madrzejsza jednak niz ten podszyw bo te poglady to masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napewno mam wiecej w glowie niz podszyw!!! sprzatam ta lazieke adrian mi pomagal ale jego kuzyn przyjechal i gadaja, pranie nastawilam takze tylko rozwiesze i tesciowa sie nie przylepi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do domu nie myslisz wracac? kiedy ty masz czas na nauke?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dzis nic sie nie uczylam tylko zadania zrobilam,. niewiem moze w weekend bede sie uczyc, narazie nie widze czasu na nauke a do domu jak wroce jak mi mama walizke spakowala nie pisze i wogole sie nie oddzywa nic to chyba mnie niechce widziec wsomie sama sobie to zrobilam wiec jakos sobie poradze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sadze ze powinnas ty sie pierwsza powinnas odezwac napisac albo zadzwonic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, moze jutro zadzwonie dzis juz dam spokoj im, a tesciowa to znowu bedzie tu spac wczoraj to darla sie ze adrian ma otworzyc drzwi i ma sie przenies do pokoju jej corki nie zrobilam tego i teraz chodzi troche zla ale juz klucq w drzwiach niema albo zabrala albo adrian ma,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu pewnie wprowadzila sie by was pilnowac, nie dziwie sie ani twoim rodzicom ani jej. Chca dobrze i boja sie o Cb i przyszlosc. A po prpstu wam juz nie ufaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian mnie dotykal po brzuchu az poczulam jego tygryska jak sie ruszyl troche sie przerazilam ze sperma przebije jego bokserki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jutro zadzwon koniecznie albo ich odwiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przebije, co najwyzej zmoczy. Uwazaj po prostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ufac moga !! to ze bylam z nim w wannie to nic przeciez bylimy na basenie i pretensi nie mieli a teraz strasznie wkurzaja sie!!! lepiej zadzwonie bo jak nie beda chciec gadac to przynajmniej pod drzwiami nie bede stac !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdajesz sobie sprawe ze takie mieszkanie i brak seksu a ciagle zabawy to troche niebezpieczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze wziasc prysznic kuzyn adriana sie zbiera a ja niechce sytuacji ze on bedzie chcial zemna, oj boje sie troche tej nocy z chlopakiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po prostu oboje jestescie niedoswiadczeni, mieszkanie razem, kazdna noc razem, w koncu nieswiadomie mozecie rzekroczyc granice, chwila zapomnienia i wszystko prysnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wie, zdaje sobie sprawe zabawy z facetem i jego sperma moga skonczyc sie zle chwila nie uwagi i leze musze ukrucic to i poloze sie wczesniej spac zeby uniknac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet w takim wieku ma potrzebę współżycia, jeśli teraz z nim będziesz mieszkać to jak sobie myślisz spać z nim bez czułości? Przecież co dzień będziecie się zbliżać do siebie aż wkońcu ciebie złamie a co wtedy? Jesteście niedoświadczeni jest duże prawdopodobieństwo że będziesz mamusią dla upragnionego dziecka chłopaka to juz Ci wczoraj ktos pisal, czemu tego nie przemyslisz jeszcze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedziesz sie kladla spac wczesniej codziennie? wiadome ze facet sie polozy i zacznie sie dobierac. Moj tak zawsze robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurcze twoi rodzice są naprawdę inteligetni, fajnie działają i zupełnie inaczej niż wszysty inni rodzice co robią awantury i nic z tego niena. Dają ci lekcje życia i obowiązków jak widzisz łatwo nie masz, naprawdę jeśli mogę dodać szanuj ich! Bo nie którzy nie mają tyle szczęścia co ty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytalam to co ktos napisal o tym dziecku upragnionym adriana wiem ze tak jest bo jednak jakos dziala na faceta cialo kobie i wiem ze bedzie sie zblizal ale co ja teraz moge zrobic tylko uciekac spac wczesniej albo wciskac ze zmeczona jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ile tak mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Góra jeden dzień, bo jutro już się nie nabierze na tak bajkę. Zrób tak dziś mu wciskaj kit o tym zmęczeniu a jutro dzwoń do mamy i pogadaj z nią tak jak z teściowa otwarcie napewno cb nie zostawi tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przeliczylas sie po prostu, znowu nie rzemyslalas wszsytkich za i przeciw. Niestety jak gosc wyzej trzeba wracac do domu. Tak sadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zrozum mnie zle ale ty tak na prawde nie chcesz ani nie dasz mu tego czego potrzebuje i pragnie - dziecka. Facet ma swoje lata, jest bardziej poukladany niz inni. Ten temat was kiedys zameczy. I musisz sie z tamtad wyniesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz ten rok nauki, mature, potem 5 lat studiow pewnie dziennych to kiedy to dziecko? potem bedziesz chciala pracowac. czy on tyle wytrzyma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co chcecie powiedziec ze lepiej zebym z nim zerwala bo nie jestem gotowa na seks czy dziecko!? adrian jest dorosly jak sam zdecyduje ze nieda rady dluzej zyc zemna bez dziecka to odejdzie przeciez nie bede spelniac tylko tego co on chce i jakie ma marzenia bo ja tez mam swoje zycie i marzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×