Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
takich spraw się nie załatwia przez telefon czy skype . zrobisz co uważasz za słuszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A niewiem co juz robic!! przerasta mnie to. jade do fryzjera wkoncu te odrosty zafarbowac fajnie bo z mama jade to moze jej sie poradze troche ale prawdy nie powiem bo mnie w tym aucie zaciuka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian zrobil sie dziwny!! przyjechal do mnie taki powazny mowi kochanie przeraszam znam swoje bledy i przegiolem masz racje ale musisz mnie zrozumiec kocham ciebie i chce cb zaskakiwac, rozbawiac chce zebym nigdy nie zwatpila w jego milosc, zebym czula sie bezpieczna z nim i zeby mi ngdy niczego nie zabraklo, powiedzial ze jak tylko wroci to wszystko naprawi i da mi to czego chce w moim wieku. dal mi karte bankomatowa zebym miala dostep do pieniedzy, klucze od domu i jak bede miala problem to kolega wie i moge do niego isc, powiedzial zebmi ufa i ja tez moge w 100% mu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A pozniej zapytal czy mozemnie przytulic odmiana! i tak chwile mnie trzymal a serce mu bilo strasznie powiedzialam mu co tak sie denerwuje a on ze bal sie ze z nim dzis zerwe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bylam u fryzjera to w toalecie zauwazylam troche krwi w moczu myslalam ze okres ale teraz krwi niemai niedawno 2 raz bylam wc ale krwi w moczu niema juz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie możesz mu ufac ani czuć się bezpiecznie. nie ekscytuj się tak od razu ze niby się wielce zmienił. i dziękuje bardzo za takie zaskakiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian tez pytal czy moze umnie spac w piatek przed wyjazdem juz jakas zmiana jest bo napewno by chcial zebym uniego nocowalam i pewnie zabawy jakies by zaczol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wcale nie możesz mu ufac ani czuć się bezpiecznie. nie ekscytuj się tak od razu ze niby się wielce zmienił. i dziękuj***ardzo za takie zaskakiwanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie obiecuj sobie za duzo i nie nastawiaj sie na cuda. ja bym sie nie zgadzala na pt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Postanowilam ze w piatek bedzie umnie spac, chce jeszcze z nim porozmawiac a to bedzie dobra chwila zeby sobie wyjasnic kilka zaleglych spraw przed wyjazdem i uzgodnic cos wiecej, a jak pojedzie to bedziemy mogli na spokojnie przemyslec te sprawy i co wazne zatensknimy za soba. Kupilam mu maly drobiazg tak na wyjazd, troche juz mi smutno ze wyjezdza ale nie mowie mu tego. Niewiem czy to dobry pomysl ale chce go zaprosic do siebie na swieto zmarlych zeby sam nie siedzial w domu pomyslalam ze razem bedziemy odwiedzac groby naszych Zmarlych nie mowilam mu tego teraz ale niewiem czy to nie blad bo on mnie moze zaskoczyc. Czyms a ja bede zalowac ze wczesniej nie powiedzialam wogole jak myslicie czy to dobry pomysl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mów na razie mu tego. jest jeszcze tydzień

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem mu dopiero jak wroci albo przez skaypa, zeby tylko on czegos nie wymyslil wczesniej i powiedzial. jezdzilam z adrianem aute ale pod domem zrobilam cos glupiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co takiego niby zrobilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zachowujesz się jakby wyjeżdżał na pare miesięcy a to tylko szkolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Wiem ze to pare dni ale trudno jest sie rozstac jak sie jezt ze soba codziennie !! pojechal jeszcze do pracy mnie podrzucil i wrocil spac do mnie do domu przyjechal po pracy po mnie i mielismy tylko godzine dla siebie bo o 14 mial wyjechac, ciezko bylo nienawidze pozegnan!!! smutno mi bez niego, teraz wiem co czuja osoby ktore musza sie rozstawac na dluzej. kupilam mu prezenty takie na droge swetr cieplejszy i okulary przeciwsloneczne ucieszyl sie i nawet swetr wlozyl odrazu na siebie. moja mama mi dokucza ze teraz bez chlopaka jest jak dawniej Bo mamie pomagalam w pozadkach ogrodowych itp. wiecej z nia bylam jak kiedys. a teraz mnie namawia zebym korzystalam ze jego niema i poszla na dyskoteke z kolezankami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie takie trudne jak sie tego tak nie przezywa i przygotowuje do tego jak wy. Ja jak moj wyjezdza na pare miesiecy nie robie mu wyprawki, pozegnan tez nie robimy. Nie wiesz co czuje bo twoj jest tylko na szkoleniu a nie w delegacji dlugiej. Zajmij sie soba i wykorzystaj ten czas dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przyzwyczajaj sie jakbys wyjechala na studia to to bedzie norma ze sie nie widzicie tydzien czy dwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedze w domu mielismy rozmawiac na skaypie ale u niego jest jakis problem i czekam az skonfiguruje ustawienia, to tak z mysla o nim te prezenty unas juz na minusie temperaturu a swetr bedzie akurat ja tezz sobie wlozylam jego bluze teraz przynajmniej jakos jego obecnosc czuje tu, nie przezywam tylko to cos nowego dla nas ze zostajemy sami na kilka dni. zaplanowalismy wczoraj ze spedzimy mikolajki,adrian w piatek chyba oczekiwal ze umnie w domu sie zabawimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz co wy za duzo planujecie a nie zyjecie chwila i dniem dzisiejszym tylko stale sie zastanawiacie nad wszystkim zamiast cieszyc sie mlodoscia to jak 30latki sie zachowujecie. . Potem sie wam to sypie. Ja nigdy nie planuje nic na przod i mi z tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko mikolajki zaplanowalismy sobie bo to weekend wypada i mozna poszalec, wole uniknoc takich sytuacji ze adrian mnie gdzies wywozi, dlatego taki plan mamy. zreszta obiecal ze juz tego nie zrobi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z tym ze to jest za ponad miesiac to dla mnie to za duze wybieganie :) po prostu ja tak wole. Obietnic tez nie znosze ;) moj facet mi nic nie obiecuje raczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obiecal ze juz tego nie zrobi = obietnica . Nie lubie sie bawic w obietnice bez pokrycia. WOle same czyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kazdy zyje jak chce wy wolicie tak my inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×