Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

No ok obiecal i bedzie juz dobrze, zreszta sam wie i widzial jaki kwas z tego pomyslu jego wyszedl! zostawil umnie tez spodnie i pendrajwa mial w kieszeni tak mnie korci zeby zobaczyc co tam jest na nim bo zawsze go nosi z soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dlaczego nas pytasz o zdanie w takiej kwestii ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chce kupic sobie bielizne w intimissimi taka na noc, jak adrian wroci to ja wlozyc cos nowego chce miec wkoncu seksu nie uprawiamy to przynajmniej to jako nowosc bo tak ciagle w staniku i stringach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko pytanie czy chcesz go prowokowac czy tylko z nim spac? ja nigdy nie spie w staniku . Z reszta dla mojego faceta to nawet jakbym spala w jakiejs dziecinnej pizamie to i tak by zaczynal swoje z twoim pewnie to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak pytam bo moja mama w nocy podobno byla umnie w pokoju i widziala ze adrian jest umniew lozku i powiedziala ze zawczesnie wpuszczam faceta do lozka i co ludzie by powiedzieli ? takie pytanie zadala mi. powiedziala ze chlopak mial odkryta noge i doczepila sie ze on spal zemna w bokserkach i bez podkoszulki. niechce prowokowac go, sypiam roznie ubrana ale jeszcze bez stanika to tylko chba raz jak z adrianem jestem bylam, moj tez sie dobiera do mnie niezaleznie od ubioru, kiedys to w jego koszuli bylam i sie dobieral

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mamy to szok byl i tyle, na ja bedac stazem to raczej nie afiszowalam sie ze spimy w 1 lozku. Spal na kanapie bo mam w pokoju u sb. ALe tez spi tylko w bokserkach. Teraz to juz spimy razem. ALe to u mnie u niego nie sypiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli nie chcesz go prowokowac to nie kupuj. Na prawde cudujesz skoro twierdzisz ze nudno sie ubierasz do lozka. Na przebieranki macie jeszcze czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tata tez spi z mama w bokserkach, ale adrian mial spac. na materacu umnie ale po tym jak rodzice ida spac sie przeniusl do mnie do lozka a rano mial wrocic na materac, dobrze ze mama tylko troche widziala jego bokserek i nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale szok to nie powinien Byc bo jak mieszkalam u adriana to spalam z nim w lozku i mama wie o tym od tesciowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie napisalam ze nie mozesz czy nie powinnas to ty musisz ocenic ile ci wolno i wypada w twoim domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie twierdze ze nudno tylko chcialam kupic cos kobiecego ladnego na noc, teraz to mam stanik i jego bluze na sobie jest dluga i zaslania mi tylek to troche takie chlopiece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma Ci byc wygodnie przede wszystkim no i cieplo :) i tak spisz bardziej kobieco niz ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie moglabym tak jak ty chodzic ciagle w stringach i nawet w nich spac. DLa mnie to jest bielizna sporadycznie uzywana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie widze w tym nic zlego ze spie z chlopakiem w 1 lozku wkoncu juz jestesmy kilka miesiecy razem a pozatym spimy tylko bez seksu to tez wazne, a pozatym ja sama zaproponowalam ze na materacu adrian moze spac i mama sie zgodzila ze umnie w pokoju. no ja tam niewiem czy to jest kobieco raczej moim zdaniem malo, a ty w tej podkoszulce nocnej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adrian mi klika es ze zaraz bedzie na skaypie ma jyz jakiegos kolege tam i ciagle pisze ze mu sie dluza godziny tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie spie w zadnych pizamach ani podkoszulkach zazwyczaj spie w bokserce bez stanika + bokserki lub jakies majtki.do tego mam wielki szlafrok i tyle , no chyba ze zakladam jakis komplet bielizny na specjalna okazje, na codzien to wiadomo cos klasycznego i ladnego w neutalnych kolorach. WIesz co mowi moj facet ze woli jak jestem ubrana i mnie rozbierze niz jak wszystko ma podane na tacy,a jakbym nosila tylko stringi to to jest oklepane, facet nie bedzie mial zmiany tylko wiecznie nagi tylek i to jeszcze do nie kazdych ubran one pasuja. A tak to wole nawet zwykle majtki tylko cale z koronki i juz jest cos . I to mu sie podoba. Nie musze szalec z bielizna dla niego bo jeszcze nie potrzebujemy wielkich wspomagaczy zeby dzialac :) a twoj to tylko szybciej bedzie tryskal jako prawiczek jak bedziesz miala niewiadomo co na sb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja wkladam tez damskie bokserki, stringoszorty figi czy jakies koronkowe tego typu ale w stringach czesciej jestem. chlopak mi juz powiedzial ze stringi odkladam na lato bo teraz zima i ten pasek mnie nie ogrzeje w tylek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wy uprawiacie seks a ja nie i ta bielizna jest bsrdziej dla oka, a wczoraj mialam bokserki a jak mam stringi to przed spaniem jak jeszcze wiem ze bede chodzic to mam mini na sobie i to nie tak ze ma podane na tacy bo tez nie paraduje przed nim w stringach tyllko sie zakrywam. pierwszy raz ktos sie z adrianem zgadza szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tylko ze sama szykujesz na siebie bicz i go kusisz a nic nie robicie potem . Zgadzam sie z nim w zimie nie nosze praktycznie wgl stringow. Podane na tacy= ten tylek nawet jak dotknie to juz wie co tam jest nie dajesz mu szansy sie zastanowic co tam i ciezej sie dostac do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze u was tez jest nalot komarow? bo unas juz od tygodnia jest ich duzo i atakuja a srodki odganiajace slabo dzialaja na nie!!! wlasnie mnie ciachnol w posladek!!!! adrian jest na kamerce jupiiiii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale fajnie mi sie gadalo z adrianem, prawie do 1 w nocy rozmawialismy, adrian glupi chwalil sie koledze ze mu paznokciem zrobilam dziare na ramieniu, nawet rozmowa byla bardziej pikantniejsza niz realnie, chlopak powiedzial ze mnie w tym sweterku jego by rozpiol weszedl do srodka zemna i zapiol grzalibysmy sie razem hehe kolega przywiezie do mnie malucha zebym go bawila bo on musi do tesciow jechac a ja nic tu do jedzenia dla niego niemam ani pieluch a kolega mi mowi ze on jak wroci od tesciow to kupi a teraz mi tylko 1 pieluche chce dac zwarjowal chyba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Siostra kolezanki namawia mnie na 1raz z adrianem, powiedziala ze juz wystarczajaco dlugo jestesmy razem zeby sie zdecydowac na to. A maly od kolegi jest troche przeziebiony i bylam z nim u doktora ale jakies baby zaczely gadac ze coraz mlotsze maja dzieci ale sie nasluchalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a to wszystkim musisz gadac o 1 razie? nikt cie nie powinien namawiac. Ja sie z takich rzeczy nie zwierzalam obcym, sama musisz podjac decyzje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
one nie maja takiego faceta jak ty, ich faceci zapewne nie chcieli dziecka juz za 1 razem takze co CI doradzaja? Bylas u ginekologa tak wgl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×