Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Nie rozpowiadam o 1 razie tylko tak jakos rozmowa zeszla na ten temat i tak gadalyzmy o tym razie, nie bylam tera bo mam okres zapisalam sie na 4 listopada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze zdobyc jakos te tabletki! chcialaby to zrobic tak zeby nie zalowac. szukalam tabletek mamy ale niema hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze zdobyc jakos te tabletki! chcialaby to zrobic tak zeby nie zalowac. szukalam tabletek mamy ale niema hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze zdobyc jakos te tabletki! chcialaby to zrobic tak zeby nie zalowac. szukalam tabletek mamy ale niema hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie możesz brać tabletek mamy, tyle czekasz to nic się nie stanie jak poczekasz i tak musisz czekać na okres żeby brać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I tak ich nie znalazlam, a mam okres to akurat by styklo ale nie zeby uprawiac seks tylko sie zabezpieczyc i zobaczyc jak organizm bedzie reagowal. Adrian mi tera gada ze ten wyjazd bedzie jeszcze raz , po swietach kurcze!! A i kupil mi jak to mowi szmatke na noc, powiedzialam zeby to oddal to mi powiedzial ze juz zaplacil i nie odda. Po tym szkileniu adrian bedzie mial wiecej obowiazkow w pracy itak ma juz duzo a pozniej bedzie mial nadgodziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem to nie jest dobry pomysł bo twoja mama może mieć inne niż ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z korzyscia dla was takie wyjazdy, zdarzycie zatesknic, przemyslec. A jak bedzie mial wiecej roboty to i mniej pomyslow glupich moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Moze moja mama miec silniejsze te tabletki, za adrianem juz tensknie, dziwnie sie czuje jak go niema tu! dzis mu powiem o tym zeby umnie spedzil swieta i razem odwiedzimy groby tylko boje sie ze chlopak bedzie chcial u siebie spedzic weekend. bylam tez na chwile w pracy i szef adriana przyszed zaczol rozmowe jak mi sie pracuje tu, czy juz zdazylam sie zorjetowac w tych pracach biurowych pozniej mi mowi ze juz niedlugo mature bede miala ze zima minie szybko i wiosna i ze im sie tu ktos przyda na pelny etat zeby adriana odciazyc, pytal czy z chlopakie rozmawialam o pracy wogole mnie zaskoczyl bo nic niewiem a pozniej pytal na jakie studia ide i ze slyszal od adriana ze mnie autocad bedzie uczyl i ze fajnie bo to przydasie w pracy. boze ja niewiem nic o tym co szef gadal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet poprzez prace chce cie zatrzymac, praca na etat to studia zaoczne zostaja tylko. Musisz ty to przemyslec czego chcesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede zaocznie studiow robila wykluczone! adrian knuje jak wroci to z nim pogadam o tym wypytujac o co chodzi z tym etatem i wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko czemu twoj facet opowiada szefowi ze cie czegos tam uczy? Zachwala cie do niego bo chce zebys w tej firmie pracowala. Tylko czmu robi wszysto bez konsultacji z Toba? Uziemisz sie z nim w 1 robocie, na studiach tam gdzie on chcei w 1 domu a potem przejrzysz na oczy ze to moze nie to co chcialas w zyciu robic , jakbys sie z nim kiedys rozstala albo cos to bedziesz dalej na niego skazana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maturę będziesz miała ? I piszesz: zaczoł, tensknie, zorjetować Analfabetką jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No pokazuje mi co robi i tlumaczy naczym polega cala produkcja i dokumenty i inne tam sprawy z segregatoram mi czase kaze pracowac albo w biurze sama zostaje, ale to czym adrian sie zajmuje nigdy nie polapie zaduza odpowiedzialnosc i to jeszcze kontakty z ludzmi z dostawcami masakra kiedys mowil ze mnie wezmie do firmy ale nie bralam tego na powaznie! Chlopak szkoli sie na programiste maszyn CNC ale szef prowadzi ten oddzial z maszynami a adrian kieruje tym dzialem jak on pojdzie tam pracowac do 2oddzialu to zostawi ten co ma teraz caly nie nie ja sie nie zgodze!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bedzie pracowal na 2 oddzialy przeciez Ci nikt nie odda do prowadzenia dzialu bez studiow ani doswiadczenia, nawet jesli tam bedziesz pracowac to tylko w biurze papierkowa robota. No a jesli wybierzesz inne studia to raczej tam na dluzej nie zostaniesz .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W biurze to jeszcze moge pracowac ale nie na produkcji. ja niewiem jeszcze na jaki kierunek pojde, jesli adrian robi tak jak wy mowicie to przegina przeciez nie moze mi planowac przyszlosci ! niechce przez kamerke sie klucic a jjak wroci to swieto tez przeczekac musze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem co zrobie powiem mu ze juz sobie prace na wakacje znalazlam wtedy odkreci to chlopak u szefa a ja poznoej cos na szybko znajde w wakacje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro cos on kombinuje to ty przynajmniej nie klam.wymowka smieszna, pomysl glupi. Na razie tam pracuj i sie zastanawiaj co dalej chcesz studiowac. A z chlopakiem porozmawiaj i mu powiedz ze nie wiesz czy chcesz to robic w przyszlosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
popatrz jak to jest twoj facet po studiach, ciagle sie rozwija, nowe mozliwosci, szkolenia itd a Cb chcialby juz uziemic z dzieckiem jak jeszcze matury nie masz. COs jest nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Rozmawialam z adrianem o tym co szef mowil i chlopak mi mowi ze studia mi nic nie daja bo jest duze bezrobocie i o dobre stanowisko trudno bez doswiadczenia i znajomosci no chyba ze chce zapierdziela gdzies jako kelnerka czy barmanka i miec inzynier a on mysli o mnie i chce mi stanowisko oddac w przyszlosci teraz chce mnie wkrecic na staz u szefa a pozniej etat bede miala i lepszy start przejme jakies jego obowiazki i naucze sie kierowac a po studiach obejme stanowisko juz niewiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ma racje ze jest bezrobocie ale jak sie czegos nie chce robic to chyba lepiej sie nie brac. Mysl czego chcesz, my za cb nie zdecydujemy. Twoja mama tez chce ci pomoc w swoim zawodzie wiec decyzja nalezy do cb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez studiow tez nic nie osiagniesz , a na prace masz czas mozesz studiowac dziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale u mamy to bym musiala studia zrobic w konkretnym kierunku a u adriana pracowac w tygodniu i chodzic w weekend na uczelnie ciezko. on mi mowi ze teraz jest jedyna mozliwosc zebym zalapala sie na konkretne stanowisko bo jak nie to szef da ogloszenie o prace i juz lipa bedzie bo tu umowy sa na czas nie okreslony a nikt z stanowiska nie zrezygnuje, nie wiem musze to przemyslec ale za wczesni to jest okres studiow to zabawa a nie praca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chcac sie zalapac na konkretne stanowisko u Adriana tez musisz studiowac bo oni nie tylko potrzebuja kogos kto tylko segregatory uklada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem ze musze studia musze miec pracujac u adriana w firmie, narazie to musze kierunek wybrac a pozniej cala ta praca. niechce w zadnym przypadku zalowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A szef jest ok dzwonil do mnie ze moge sobie znicze bybrac z magazynu co zostaly rano zebym wpadla bo poznij pracownicy tez beda brac kto chce fajnie bo to sa takie z ozdobieniami duze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak czy siak musisz zdac mature i isc na studia a jakie to sama wybierzesz a pracowac tam mozesz dopoki nie beda potrzebowac kogos na stale na etat potem moga Ci podziekowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt za Cb o tym decydowac nie moze. Ani facet ani my ani rodzice itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Adrian przyjechal ledwo a juz tesciowa do niego wydzwaniala wkoncu on pojechal a na moja propozycje zeby umnie swieto spedzil powiedzial ze woli zebym ja do niego sie wprowadzilam na weekend !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×