Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość Limonka17
Ale moj zwiazek z adrianem jest inny od waszych adrian ma problem i wczesniej tego nie bralam tak na serio a teraz to bez wspierania go ani rusz! Wiem czym grozi to ale ja sie sama nie bawie a wiecie jaki adrian jest ja nie jestem czase w stanie tak szybko reagowac a on tez posuwa sie dalej wymysla roznosci i trwa to dluzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro cie to nie bawi to po co to robisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Nie chodzilo mi ze sie nie bawie osobiscie tylko ze ta zabawa jest wspolna i adrian zaskakuje mnie, jest mi z nim swietnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobrze ze jest swietnie ale nie zmienia faktu ze trzeba nie tracic glowy i sie pilnowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
I tu problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no właśnie dziwię mu się. byłyby tabletki to nie trzeba psuc tych fajnych momentow na zakladanie albo szukanie gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Ostatnia zabawa byla w srode gdzie adrianowi kazalam prezerwatywe wlozyc poszedl do toalety i wrocil tylko ze w trakciie zabawy adrian powiedzial ze guma chyba mu pekla wogole niewiem jak to mozliwe byl w bokserkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no widzisz czyli nie jest ekspertem od gumek one czasem pekaja gorzej jak to kiedyś zatai prze toba ze pękła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty to widzialas jego k****sa tak wgl na zywo kiedys?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu on wychodzi zakładać gumke do łazienki przecież chyba lepiej widzieć co robi z tą gumka i czy dobrze ja zakłada a nie coś kombinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Musimy jakies wieksze rozmiary chyba kupic tych gumek bo adrian stwierdzil ze bardziej sie podniecil tylko i juz pekla mu , nie no skoro teraz mi mowi o tym ze pekla to jest szczery ppozniej mam nadzieje ze tez tak szybko bedzie reagowal na to. widzialam juz tygryska moze nie od tak zeby mi pokazywal ale byly momety ze widzialam nie w calosci, narazie z adrianem nie pokazujemy sobie intywnych miejsc tyle co dotykamy i przez bielizne, ale chlopak chce cos juz wiecej i prosil czy pozwole mu piersi masowac, ja i tak nie umiem wkladac prezerwatywy a pozatym mam pazury, to jest tak ze my sobie narazie nie pokazujemy intywnosci tylko dlatego zeby pozniej jak sie zdecydujemy nie bylo tak ze ja widzialam a on nie i on ma wiecej radosci niz ja dlatego wychodzi zakladac do lazieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jaki rozmiar mają jak miały 53 to kupcie 56 albo jeszcze większe xl .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a piersi mój widział dużo wcześniej niż moja intymność .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sądzę ze przed pierwszym razem lepiej jest poznać swoje części ciała. jedna się rozbiera 2 sprawia jej przyjemność i potem na odwrót

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
nie wiem jaki rozmiar byl tych gumek adrian ma opakowanie dopiero jak wroci z pracy to pojdziemy kupic ale moze w aptece teraz xl chyba za duze beda! Adrian tez widzi piersi ale w staniku calosci nie pokazalam mu jescze dotyka sciska i tyle ale juz mu nie wystarcza to, Bedziemy sie rozbierac ale przed planowanym 1 razem teraz niechce bo boje sie ze przex pieszczoty i dotykanie nieswiadomie przeniesie sperme na mnie i wpaddne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a pamietasz nazwe tych gumek albo kolor pudelka? to sa z durexa? Ja bym na twoim miejscu zrobila to co my robilismy. Za ktoryms razem sciagij ten stanik niech sobie podotyka przez to przeciez nic sie nie stanie. a kiedys tam pozniej jak bedziesz gotowa na cos wiecej pozwol mu wlozyc reke do majtek albo je sciag mozesz wtedy nie sciagac stanika jak sie wstydzisz byc calkiem naga. chlopak musi poznac twoja cipke bo inaczej dla was te 1 raz moze byc meczarnia bo nawet nie bedzie mogl sobie trafic w odpaowiednie miejsce swoim czlonkiem. Oczywiscie on ma byc ubrany conajmniej w bokserki i nie dotykac cie nawet penisem przez majtki wtedy jest bezpiecznie..Potem np ty sie ubierasz i dotykasz jego. Musi cie nauczyc orgazmu i wiedziec gdzie dotykac zeby potem wam bylo latwiej i obylo sie bez bolu. A jesli chodzi o wpadke to lepiej zeby w takich zabawach najeirw facet dotykal ciebie a potem ty jego wtedy dojdzie na koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Byly czerwone i zolte gumki ale ostatnia z fioletowego opakowania byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
tak zrobimy jak ktos pisze powyzej tylko ze dam mu dotykac piersi zdejme stanik ale on rece wsunie mi pod bluzke i tak niech podotyka a pozniej calosc zdejme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Tamta co pekla byla chyba przezroczysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdz sobie na strone i oczytaj jakie ktora ma rozmiary my za cb tego nie zrobimy bo mi ta wiedza niepotrzebna na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
prawda jest taka ze nawet jak super dobierzesz to i tak sie moze zdarzyc ze peknie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Poczytam bo jak dzis kupim to lepiej zeby nie pekla znowu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gumki sa zazwyczaj wszystkie przezroczyste a opakowanie maja kolorowe to juz powinnas wiedzeic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
adrian kiedys mial Classic i powiedzial ze go tak sciskalo ze musial wywalic i teraz juz o niebieskich niechce slyszec. adrian jest wysoki bardzo wiec to tez wplywa na wielkosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to nie wplywa wogole na wielkosc, czasem bardzo wysocy maja strasznie malutkie peniski a czasem nizsi wielkie. Masz dziwne wnioski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to dziwne bo classic maja 56 mm jak praktycznie wszystkie czerwone wiec moze zle zalozyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zolte sa po 53 52 mm i niby dobre w takim razie on nie do konca sobie radzi, to tez zalezy od tego czy sa cienkie, ultarcienkie a niebieskie to sa chyba najgrubsze i nie ma takich odczuc jak przy cienkich ale raczej nie pekaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a niebieskie to nie tylko classic przeciez, jest wiecej niebieskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Nie wiem tak jakos mi sie wydaje ze u wysokich musi byc wszystko duze proporcjonalne do ciala, moze faktycznie zle wlozyl albo mimo wielkosci sa jakies sciskajace

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×