Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Wracam do domu, prawdopodobnie u adriana będę na święta i coraz częściej myślę żeby nasz pierwszy raz był w ten weekend, nie chce już czekać bo koleżanki na uczelni ciągle pytaja a ja muszę kłamać że uprawiam seks z narzeczonym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a dlaczego musisz kłamać? Czy to wstyd, że nie uprawiasz seksu? Ja uważam, że to jest indywidualna sprawa każdego człowieka, nie daj sobie wmówić, że musisz to robić. Seks jest super, ale trzeba do niego dojrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem w związku i narzeczona mam starszego chłopaka i co mam mówić że nie uprawiany seksu to wstyd i będzie tylko śmiech ludzi bo każdy to robi, ok bliskiej koleżance mogę prawdę powiedzieć ale nie kilkunast osoba, przecież pomyślą że coś z nami nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to po co z nimi rozmawiasz na te tematy? Ja o moim życiu seksualnym rozmawiałam może z 5 osobami w całym swoim życiu? Oczywiście nie wliczając osób, z którymi to robiłam ;) po prostu nie widzę sensu w dzieleniu się tak osobistymi rzeczami z obcymi ludźmi. Jeśli naprawdę chcesz uprawiać seks, to super, idź na całość i baw się dobrze, bo to naprawdę super rzecz, ale przemyśl najpierw, czy robisz to dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ale jeśli naprawdę jesteś zdecydowana, to moim zdaniem nie ma co się zastanawiać, tylko zabezpiecz się dobrze i będzie super ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jestem do końca przekonana bo boję się pierwszego razu i bólu i całego tego co z tym się wiąże ale droga strona to w końcu zaczęłabym wkońcu coś więcej z adrianem. zaraz dojadę do cieszyna adrian czeka na mnie hm ciekawe czy on też będzie chciał to zrobić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adrian znowu na taki smutny humor bo wspomina o ojcu będzie ciężko i pewnie nie będzie chciał nic robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Limonko, co tam u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Dziwne ze jak tak si dlugo nie widzimy w tygodniu z adrianem to kazdy spedzony weekend jest taki super milo spedzony taki wyczekamy. Jest wspaniale miedzy nami, jest tyle milosci, uczucia ciagle tylko razem jestesmy jak wracam do domu! W ten minionym weekend to praktycznie spedzilismy go razem tylko obiad u rodzicow i spotkanie u tesciowej i na grobach a tak to w lozku ciagle calowanie tazaniesie po lozku ale najfajnie to adrian w sobote mnie zaskoczyl bo zrobil kapiel tylko we dwoje ale zeby byl akcent swiat to zrobil buzie w dyni i wlozyl do nich swiece super bylo jak wylaczyl swiatlo to ta atmosfera juz niezle nas nakrecila, platki rozy na podlodze he he piana w wannie my i nastrojowa muzyka, bylo tak super ze kilka razy dolewalismy wody cieplej adrian naprawde byl tak romantyczny jakbym go pierwszy raz poznala z innej strony! ! Ale co mnie martwi bo niechec seksu, dochodzilo miedzy nami do zabaw i to kilka razy ale on ciagle twierdzi ze teraz to musimy poczekac na monet kiedy bede dluzej w domu czyli na swieta !! Teraz tak sie zastanawiam czy on mysli w ten sposob ze jak zaczniemy to co adrian bedzie chcial codzien ? Wyskoczyl z slubem tylko ze teraz z cywilnym, a koscielny w lipcu. Mam egzamin z prawa w piatek koszmar bo dawno nie jezdzilam zaniedbana podejscie do egzaminu masakra wczoraj adrian dawal mi auto do prowadzenia ale tak sie najadlam strachu bo pelno policji ktora mijalam a adrian sie smial ze jak mnie nie zatrzymali to znaczy ze dobrze prowadze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zauważyłam że więcej ćwiczy jego klata jest wyrzeźbiona coraz bardziej a jak przytula to mięśnie czuje. a i mi kasę przesyła żebym od rodziców nie brała bo on się czuje jedyną osoba która jest nr najbliższa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje się wam to dziwne? Młody chłopak w pełni swoich sił i pożądania, co udowodnił niezliczoną ilość razy, czekał długo na ten seks, marzył o nim i próbował swoją narzeczoną namówić, żeby się rozochociła w czasie pieszczot, świata za nią nie widział - nagle ta upragniona, ukochana dziewczyna daje zielone światło, chce się z nim kochać, a on?....... zdziera z niej ubranie przy pierwszej okazji, gdy są sami?.... byłoby to logiczne?.... ale nie, on - odmawia tu się coś nie zgadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co masz na myśli ? ja myślę że adrian boi się że po pierwszym razie będę chciała kolejny a jak wyjadę to nie będzie jak to zrobić, fakt jest taki że jazdy pierwszy raz czy to pieszczota czy całowanie jest czymś super co chce się powtarzać jaknajczęściej może adriana tak myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce bo chce Cie sprawdzic. WIe ze pierwszy raz moze Cie bolec itd. jak bedzie przebijal blone. A sie boi ze jak zaczniecie cos robic a potem moze bedziesz chciala go zdradzic bo bedziesz chciala czesciej albo ze jemu bedzie trudno wytrzymac no albo ze ty cos wczesniej mozesz zrobic i chce sprawdzic jak bedzie przy waszym pierwszym razie czy cie bedzie bolec czy nie. Idiotyczne tak zmieniać zdanie jak on

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty napalilas sie zeby cos robic a jak sie zamierzasz zabezpieczac? juz sie nie boisz ciazy? no on gumki nie zamierza wkladac. Nasluchalas sie kolezanek i nagle taka chcice masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie słucham koleżanek tylko myślę że już może pora na tego typu poważne podejście do tego, boję się bólu ale myślę że adrian to zrobi tak delikatnie że aż tak mnie niebędzie boleć, a zabezpieczenie to prezerwatywy na pierwszy raz przecież itak jeśli się uda to długo trwać to nie będzie i wyjdzie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślisz ze napalony prawiczek wyjdzie zanim się spuści ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra kazdy wierzy w co chce a nie widzi ryzyka. Twoj facet teraz ma jeszcze wiekszy powod zeby wpasc. Juz nie pamietasz jak chce miec dzieci? ALe ty wolisz seks uprawiac zeby nie byc gorsza od innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chodzi o to! poprostu myślę że już dość czasu minęło że seksu nie było, a skoro jestem pełnoletnie i na studiach mam faceta to dlaczego mam tego nie robić? wiem zagrożenie jest ale będę wymagać prezerwatyw od niego! hm o dziecku skończył gadać a pozatym to małym kacperkiem nie pozwala się opiekować mi może mu przeszło z tym dzieckiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
napisalas ze dlugo trwac to nie bedzie długo i wyjdzie to zrozumialam ze chcesz zastosowac gumke i przerywany ale to rzadko sie sprawadza przy 1 razie. Z reszta nigdy nie wierz facetowi jak mowi ze nie zalozy i wyjdzie na czas. Zawsze jak tu pisalas ze mu przeszlo to potem znowu wracało. Poczytaj wstecz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na fb u adriana a ten z kolega pisała że te moje studia wyjazdy są katastrofa bo nie może się do tego przyzwyczaic że znowu sam jest a kolega mu odpisał że i tak ma się dobrze bo ja w weekend wracam a inni zostają całe pół roku na uczelni i spotkaja się strasznie rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam na fb u adriana a ten z kolega pisała że te moje studia wyjazdy są katastrofa bo nie może się do tego przyzwyczaic że znowu sam jest a kolega mu odpisał że i tak ma się dobrze bo ja w weekend wracam a inni zostają całe pół roku na uczelni i spotkaja się strasznie rzadko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, żaden przerywany! myślałam o pierwszym razie że wejdzie i wyjdzie przecież to ból a nie wyobrażam sobie wytrzymać długo na pierwszym razie no chyba że nie będzie aż tak boleć to wtedy będą prezerwatywy! tragedia będzie jeśli nawet nie wejdzie wiem i widzę jakiego adrian ma i mam obawy co do seksu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie zaczynaj sie uzalac nad biednym misiem bo sama mowilas ze widzisz plusy w tych studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wy na prawde macie dobrze inni nie maja tego luksusu spotykania sie co weekend. Nawet jesli wracaja to nie mieszkaja razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale mnie to też kosztuje takie wyjazdy i powroty do domu z krakowa nie oszukujmy się ale wydatke jest, wydaje na to kasę która zrobiłam i ostatnio adrian zaczol mi przelewać pieniądze ale głupio tak od niego! brać ! uzgodziłam z nim to że będę wracać na weekendy jeszcze przed rozpoczęciem studiów ale wtedy to nie wiedziałam że to wszystko tyle kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym Ci tez pisałyśmy. Jazda do domu kosztuje, ale chyba wiedziałaś po ile jest 1 bilet. Oszczędności szybko stopnieją i zostaniesz na utrzymaniu chlopaka skoro wolisz brac od niego a nie od rodzicow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice mi dają pieniądze ale adrian traktuje mnie jak własność i sądzi że on powinien mi dawać wszystko żeby mi niczego nie brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rodzice mi dają pieniądze ale adrian traktuje mnie jak własność i sądzi że on powinien mi dawać wszystko żeby mi niczego nie brakowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niezły frajer z tego adrianka patrzac na wasze lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×