Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

16 Lat a zwiazek z 25 latkiem

Polecane posty

Gość gość
Nie dość że prowo to nudne. :o A ciągnie się tylko dlatego że nołlajfom chce się go podbijać i karmić trola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
Wróciłam! trochę wcześniej adrian nic nie wie u wujka pracuje zresztą cały ten tydzień co mnie nie było tam pracuje, wyjazd super!! i nawet poznałam fajneg kolegę czecha, mam go na facebooku. Widzę że panowie trochę tu zrobili bałagan butelka po piwie ciastka i zabawki wszędzie a ciekawe jak tam mały kacper stensknilam się za nim i tym moim dużym facetem ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no i co przemyślalas cos? czy tylko zdazylas sie stesknic? no chyba nie wrocilas celowo wczesniej bo juz nie moglas wytrzymac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość limonka17
Nie wróciłam celowo wcześniej! byłam z kuzynka a ona musiała wrócić wcześniej bo jakieś sprawy na kolejny dzień miała załatwić a do czech nie jest daleko od nas więc wyjechało się wcześniej. wsumie to z adrianem miałam ciągły kontakt raz jednego wieczora nie było mnie na skaypie bo poszłam z kuzynka na miasto adrian się wściekł ale pisałam mu że będę później na kamerce ale on mi powiedział że jedyny czas jaki możemy się widzieć z odległości ja olewam- po takim tekście to się całkowicie wyłączyłam później przeprosił mnie. myślałam o moim związku i też rozmawiałam już z adrianem i powiedziałam mu że że go kocham bardzo ale jeśli będzie mnie ciągle kontrolować i znowu będą takie sytuację jak z wyjazdu to będę musiała się od niego wyprowadzić żeby nabrać do siebie dystansu! adrian ciągle twierdzi że mnie nie kontroluje tylko ma że mną kontakt utrzymuje go i chce wiedzieć gdzie jestem ciągle powtarza że to dla mojego bezpieczeństwa! co do zabaw to już wogóle zaczyna się tak rzucać że nie będzie wkładać gum bo później go oskarzam o zdejmowania uparty jest! jak wróciłam tego samego dnia zaczynał się dobierać i ani go zatrzymać ani doprowadzić do pionu ciężko jest! albo mi się wydaje albo adrian zmienił się i jest taki bardziej domagający się i używa siły swojej ale nie że bije czy coś! tylko jak mnie obejmuje to przyciska do siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W pracy też się zmienia przyszli mówi pracownicy młodsi od adriana, jak to z pracy rozmawia się z ludźmi adrian mnie wiedział że rozmawiam raz drogi czy któryś tam i dziś przez jakąś głupotę zaczol opierniczac nowych a mi powiedział że będę w biurze pracować tylko, a pod nieobecność adriana nowy kolega pytał czy ja jestem z kierownikiem aaa po prostu ktoś już rozniusl plotki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
P*****lniety czlowiek wyzywa sie na innych bo ktos cie zaczePia, wez sie ogarnij dziewczyno bo ja w zyciu bym sobie nie ozwolila trzymac sie na smyczy jak ty. I co myslalas cos o was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wyjadę na studia do krakowa! będę wracać na weekendy - myślę że taki dystans sprawi że adrian zmieni podejście i zaufa mi wkońcu że nikt inny mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest prowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i co na to adrian?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Limonka17
No nie jest zachwycony ta wiadomością niestety ale będę stać przy swoim to może zaakceptuje to wkońcu !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten facet Cie kontroluje a się tego perfidnie wypiera. a jesteś dorosła to chyba wiesz co robisz i nie pchasz się sama w niebezpieczeństwo. a on wielki pan starszy i chce cię wychować przecież tak sam ci mówił. A kwestia zabaw była poruszana wyzej. Zmądrzejesz wtedy dopiero jak zaciazysz ? gumy same nie spadaja a jak ktoś nie ma ochoty wkładać to stosuje się inne metody. Ale ze wielce cwaniak chce dziecko i ma młodsza laskę to chce ja omotac i na nie namówić. To ze ma ochotę na seks to normalne. każdy ma w tym wieku rozbudowane potrzeby. Ale większość umie się kontrolować a nie tylko myśleć o brzuchu. A wyżywanie się na innych nie daje Ci do myślenia ? moja koleżanka tak miała musiała przepraszać za to ze ktoś do niej zagadał albo na nią spojrzal. Też były zakazy jak u Cb tego nosić nie możesz tego też nie. Z czasem było coraz gorzej. Pewnie gdyby się nie rozstali musiała by przepraszać za to ze żyje i jest kobieta i ze wygląda jak wygląda. A takie rzeczy ze ktoś się dowiedzial to normalne jak twój książę robi cyrk w pracy to się każdy domyśli. Ile razy już zapewniał poprawę a ty myślałaś ze się zmieni i co i nic. nie widzisz ? dla Cb szansą jest kraków ale on będzie cię mamił, beczał, prosił aż w końcu zostaniesz. ten typ tak ma. całkowicie człowieka nie zmienisz. nieświadomie chyba lubisz być pod czyjąś kontrolą i opieką bo normalnie każdy by już się wkurwił i to zmienił albo rzucił w cholerę tak się żyć nie da na dluższa metę a wy jesteście zaręczeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę to jak adrian się zachowuje... ale jak nie ma powodu jakiegoś głupiego to jest naprawdę super mogę rozmawiać i wszystko z nim robić. o dziecku mi wspominał wczoraj bo kacperkie się zajmował i taki szczęśliwy i podwrażeniem mi opowiadał co robili napewno będzie z niego fajny tata w przyszłości. już go prostuje i wychodzę z domu do znajomych dziś do koleżanki, trochę tam czasu byłam ale adrian pisał esy ale już nie pisał y sposób że wam wracać itp. tylko tak wymieniamy sms na jakiś temat to już coś jest z zmiany!! teraz jedziemy z adrianem na wczasy na 2 tygodnie, tylko my razem trochę się boję i jutro mam wizytę u ginekologa będę prosić o tabletki żeby się zabezpieczyć na tych wczasach bo napewno będzie coś z zabaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla mnie zmian nie ma. nie po to się idzie do znajomych żeby wisieć na telefonie i wymieniać się z facetem sms. mieszkacie razem to chyba można nie pisać ze sb jak się 2 h nie widzicie. A on najchętniej to by wyrzucił z roboty tych co z toba gadali. więc jet jeszcze gorzej. masz wizyte ale niewiadomo czy dostaniesz te tabletki. a poza tym jak dostaniesz to musisz je zacząć brać w 1 dzień okresu i o tym powinnas widzieć już przecież . inaczej trzeba się zabezpieczać dodatkowo tak jak w sytuacjach kiedy podczas brania tabletek ich działanie może być osłabione. będzie na wakacjach tyle na ile pozwolisz. no chyba ze poniesie cię chwila i będzie seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na plaży będziesz w stroju to uważaj żeby Cię nie zaczął ręcznikiem przykrywać. będzie twierdził ze wszyscy się na Cb patrzą. będzie się denerwował. zaznaczał swoją własność czyli Cb będzie cię całował, klepał po tylku itd. żeby wszyscy wiedzieli ze jesteś zajęta. radzę nawet nie spoglądać na innych facetów bo też będzie zazdrosny. broń boże z nikim nie gadać. i nie oszukujmy się może liczy na seks, wspólny urlop, będzie chciał zrobić nastrój itd. więc lepiej sama zakup te gumki przed wyjazdem bo on ich na pewno nie weźmie. żebyś tylko nie zaciazyla bo to jedyny sposób na zatrzymanie Cb. a nawet jak będziesz brała tabletki to ci może wyrzucić albo je podgrzać w słońcu. nie jest głupi i umie kombinować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na wyjezdzie Powodow sie znajdzie multum, w zyciu rowniez. policz sama ile jest na miesiac takich sytuacji u Was? Tobie jak kazdemu w zwiazku te dobre chwile zaslaniaja te gorsze. Tylko zeby z czasem nie bylo tylko tych gorszych. A skoro tak kocha dzieci to skad wiesz czy dziecko nie bedzie wazniejsze od Cb jakbys urodzila? To wyglada na jakas manie. WG mnie zeszla bys na drugi plan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde nie dostałam tabletek! a ginekolg znowu mi każe badania zrobić jezu i Tak do około zamiast je przepisać mi wkońcu, jeszcze głupio pyta czy zamierzam uprawiać seks że tak mi zależy na antykoncepcji !! wkurzyla mnie i sama wezmę tabletki od koleżanki bo już nie wiem jak je zdobyć?! adrian nie jest taki, raczej zależy mu i na mnie i dziecku- napewno byłby w jakimś szoku że to jego r wogóle ale on nie wytrzyma długo bez mnie. mam nadzieję że nie będzie tego typu sytuacji i adrian się powstrzyma od robienia wstydu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idź do innej. niektórzy przypisują na 1 wizycie. a ty wiesz co to wgl antykoncepcja hormonalna ? chyba nie skoro piszesz ze weźmiesz od koleżanki. nie raz tu było pisane o tabletkach widocznie nie czytałaś dokładnie. jak masz brać tylko 1 opakowanie to nie bierz wcale. rozregulujesz sobie organizm, a po tym opakowaniu możesz łatwiej potem wpaść bo niektórzy po odstawieniu mają większe szanse na dziecko bo im hormony szaleją. weź się za czytanie stron o tabletkach bo mnie krew jasna zalewa jak Ci się pisze tyle razy i ty chcesz je brać a nic nadal nie rozumiesz. bądź dorosła chociaż ty jak twój facet z wiekiem robi się dziecinny. a to co ktoś napisał o urlopie też sądzę ze będzie wiocha bo tak to wygląda z boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam wszystko tylko boję się jechać bez tabletek u ginekolog ich nie dostanę a do kolejnego nie zdążę już iść bo znów da badania robić ! ! od koleżanki wezmę a po urlopie zdobędą własne żeby nie przerywac brania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a myslalas co bedzie jak CI nie beda pasowac? caly wyjazd plamienia bedziesz miala byc moze, tego chcesz ? i co potem powiesz ginekologowi? jak je zdobedziesz? a u innego moze nie trzeba bedzie robic wgl badan idz to jakiegos poleconego . Robisz glupote. A tak wgl to jak zaczniesz brac nie w 1 dzien okresu to i tak nie jestes zabezpieczona. to po co? nie umiesz sie sama kontrolowac ze sie tak boisz? w domu jakos idziesz na zywiol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W domu się kontroluje i pilnuje ! ! nie wiem co będzie na wyjeździe wolę się zabezpieczyć ale nie mam tabletek więc nie jestem zabezpieczona ! mam teraz obawy przed wyjazdem może to stres hm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiedzialas o wyjedzie wczesniej, moglas o tym myslec. Jestes w zwiazku nie od dzisiaj wiec skad nagle ten strach? Dla mnie bez sensu jest brac cos czego nie bralas wczesniej bo jedziesz gdzies. skoro chcialas zaczac brac to mniemam ze masz okres wkrotce czy chcialas brac byle jak? Ja mialam plamienia caly 1 miesiac, zadnych innych skutków. Wiadomo ze na oczatku rzez 3 pierwsze miesiace maja rawo dziac sie rozne rzeczy. A co jak bedziesz miala jakies bole glowy itd. Nie dosc ze bedziesz lezec na plazy i sie zwijac bo masz okres to jeszcze sie martwic skutkami? Jak sie bierze dluzszy czas to wiadomo mozna kombinowac i dowolnie ustawiac kiedy ma sie okres jak sie planuje jakies wyjazdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak nie będziesz chciała to do niczego takiego nie dojdzie. skoro niby panujesz nad sobą i nie chcesz na razie seksu to Cię nikt siłą do tego nie zmusi. ale musisz być mądrzejsza i nie robić takich zabaw jak tu kiedyś opisywalas bo to zbyt duże ryzyko. A nie zapominaj ze twój facet ściąga gumki wtrakcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"ale te całe plemniki umierają w wodzie, boję się bo jest wiele sytuacji takich że oplatam nogami adriana i same wiecie na jakiej wysokości to jest a inne sytuacji to jak jestem na górze to adrian tygryska odchyla tak żeby był między moimi poskadkami zmuszam go do prezerwatywy ale nigdy jej później nie ma na nim" to jest uwazanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
głupie ale już tak nie robię bez gumki! mam obawy zawalilam mogłam iść do innego ginekologa może teraz byłobywszystko ok. adrian się bardzo cieszy że jedziemy, wczoraj mi już mówił że będziemy zachody słońca oglądać na plaży i wschód jego wyobraźnia jest nie możliwa więc się boję że będzie chciał i pre dobierac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawalilas to na wyjezdzie nie zawal i sie pilnuj. WEz gumki i licz na to ze Cie facet nie oszuka albo nie rob nic czego nie chcesz. 1 chwila moze przekreslic Ci studia wiec warto myslec co sie robi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będzie trudno to wszystko pilnować ale muszę już nic nie zmienię! jestem z małym kacperkiem teraz i kończę pakowanie się a adrian dalej u wujka kończy pracę dzis! ciekawe jak mały będzie sobie rodzice jak mnie nie będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na mnie mozliwosc wpadki dzialala jak plachta na byka i sie balam cokolwiek robic. Wiec dla mnie dziwne jest to co ty robisz. A wtedy tez dopiero zaczynalam studia,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bezinteresownie postępuje ! ! taka prawda, nie wyobrażam sobie tego że miałaby być matka zajśc w ciąże itp. i to tak niespodziewanie może dlatego tak igram z ogniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dostałam opieprz od adriana że w damskich bokserkach chodzę a to normalne spodenki są na pasek głupi on jest ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już dostałam opieprz od adriana że w damskich bokserkach chodzę a to normalne spodenki są na pasek głupi on jest ! ! !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×