Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

prośba o radę zakup pierwszego mieszkania

Polecane posty

Gość gość
Ja kupiłam mieszkanie i w końcu wyprowadziłam się od teściów. Nie chodzi o to, że było ciasno, niewygodnie, bo dom mają ogromny, ale mimo tego i tego, że to wspaniali ludzie, to jednak zawsze jest to mieszkanie u kogoś - nie możesz zrobić wszystkiego, co zrobiłbyś u siebie prawda? Dlatego ja do tego długo dążyłam i namawiałam męża na swoje. Ostatecznie przekonałam go, kiedy zakwalifikowano nas do programu MDM: http://mieszkaniedlamlodych.com/ Dzięki niemałemu dofinansowaniu przyspieszyliśmy cały proces kupna i w końcu jesteśmy na swoim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość julia
Tez uważam, ze to dobra inwestycja w takie mieszkanie, które należy do inwestycji MDM. Interesuje się zakupem w Warszawie bądź okolicach, ktoś coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Babara
Osobiście zdecydowałam się na zakup mieszkania od dewelopera po rozważeniu różnych za i przeciw. Cenowo wyjdzie całkiem przyzwoicie, bo łapiemy się na MDM, no i zamiast mieszkania w Warszawie postawiliśmy na Marki. gość julia - Osiedle to Metropolitan Park, dużo zieleni, spokojna okolica, blisko do M1, sklep osiedlowy i przedszkole na terenie, a dojazd do Warszawy dość sensowny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsza rada>? sprawdzony deweloper :) Polecam Tybkbud1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Watiant 2. Mniej wiecej podobnie sami zrobilismy z tym ze mieszkanie bylo od dewlopera. Kupilismy 64m2 - trzy pokoje plus kuchnia. Wprowadxilusmy sie z jedym dzieckuem. Po pieciu latach mieszkanko sprzedalismy z zyskiem. I juz z dwojka dzieci mieszkamy w domu - dom z rynku wtornego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cymka771
Tutaj https://www.eurostyl.com.pl/spektrum.html są nowe mieszkania Gdańsk Przymorze. Obok osiedla jest centrum handlowe Galeria Przymorze, a w promieniu 2 km wszystkie niezbędne punkty usługowe. Lokalizacja jest naprawdę ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ola Smyk
Zakup mieszkania to nic strasznego, oczywiście trzeba zdrowo myśleć i nie działać impulsywnie, a wszystko pójdzie gładko. Ciekawą a na pewno opłacalną opcja są nowe mieszkania, na przestrzeni lat na pewno lepiej wyjdę na nowym mieszkaniu niż na mieszkaniu z rynku wtórnego, gdzie co chwile trzeba robić remonty. Osiedle Leśny Kwiat wpadło mi w oko, które jest na VI etapie budowy. Myślę o wzięciu kredytu, bo nie dysponuje tak dużą gotówką, osiedle ma dobrą lokalizację i w przyszłości raczej nie byłoby najmniejszego problemu z jego sprzedażą jeżeli byłaby taka sytuacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W dobraniu odpowiedniego finansowania mieszkania pomogła mi firma www.auto-finance.pl która jest na bieżąco z sytuacją panującą na rynku i potrafią pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupowałam mieszkanie u Maxus Dewelopera, teraz mają świetną inwestycję w Zielonkach pod Krakowem, zajrzyj tam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Maxus bardzo solidny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu tez jest dobre rozwiązanie http://metropolitan.kupswoje.pl Własnie teraz możecei jeszcze kupić mieszkania z etapu I. Popatrzcie sobie, być może własnie to Was zaciekawi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczerze, to jednak zdecydowałabym się na Marki - http://metropolitan.kupswoje.pl/ Zobaczcie jak to fajnie wygląda. Kameralne budynki, robia wrażenie…No i cena jak na stolice ja najabardziej na tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A widzieliście Osiedle Lawendowa, które buduje Maxus Deweloper? Rewelacyjna lokalizacja, a sądząc po Maxusie jakość tych mieszkań będzie świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie znam zbyt wielu pośredników bo w sumie współpracowałam tylko z Efektem, ale ich rzeczywiście mogę polecić bez cienia wątpliwości. Pomogli mi znaleźć najemcę na lokal, teraz nieruchomość jest wynajmowana pod sklep i nie mam żadnych problemów, sąsiedzi się nie skarżą, pieniądze z najmu mam na czas, media opłacone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W pierwszej kolejności trzeba zdecydować się na nowe lub używane mieszkanie. Ja wybrałam tę pierwszą opcję. Zdecydowałam się na mieszkanie w Rzeszowie na osiedlu www.osiedleolbrachta.pl Deweloper bardzo się postarał przy budowie tego mieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×