Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Przeciętny mniej uniwersalny

Z przeciętniakiem kobieta pójdzie do łóżka tylko będąc z nim w związku

Polecane posty

Gość bo prezencja jest
mega wazna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ON_24_WRO Nie jestem pewien, czy piszesz o mojej wypowiedzi z 07.03.14 12:23 , zakladam, ze tak. No coz, moze i jestem p***a chociaz powinienem uzyc czasu przeszlego. Bo od kilku lat jestem w szczesliwym zwiazku z kobieta, o ktorej wiem, ze nie wytarla soba siedzen polowy czarnych beemek w miescie. A jesli chodzi o wyglad, miesci sie w gornych 5 procentach. Swego czasu zamiast tracic czas i pieniadze na ciuchy czy silownie, zeby spodobac sie laskom plytkim jak kaluza, wolalem poswiecic to na swoje pasje zupelnie innego rodzaju. I oplacilo sie, pod kazdym wzgledem, takze i finansowym. To prawda, przykro, ze ominelo mnie troche przypadkowego seksu, ale jakos to odzalowalem. A te dziewczyny, u ktorych wtedy nie mialem szans, bo nie wygladalem jak ciacho, teraz po latach zazdroszcza mojej zonie. I wiem o czym mowie. Wiec drogi kolego Przecietny mniej uniwersalny, jesli jestes naprawde wartosciowym czlowiekiem, masz dobrze poukladane w glowie, to z pewnoscia trafisz na kobiete, ktora to doceni. Juz one maja swoj rozum. A chyba lepiej, zeby poznala sie na tobie jakas porzadna kobieta, niz dyskotekowa blachara, ktora po jednonocnym podrywie, tez moze zobaczyc z kim przypadkiem wyladowala w lozku i juz ciebie nie wypuscic. One to potrafia, maja swoj***abskie sposoby. Ja wiem, ze czasami przykro i chcialo by sie przytulic jakies cieple cialo, ale trzeba to przezyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
tyle, że ta rzekomo porządna też może mieć za sobą przygody i różne igraszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie, ze moze miec za soba przygody i igraszki. Ale przede wszystkim to sie na szczescie nie wymydli. I trzeba poznac jakim jest typem kobiety, czy poleci na glupia gadke i szpanerskie ciuchy, czy chce czegos wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do gość
rzekomo porzadna kobieta mogla jeszcze rok temu, na studiach szukac sobie do seksu plytkich szpanerow w modnych ciuszkach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze i mogla, ale trzeba troche znac sie na ludziach, zeby poznac czy to robila. Chociaz rzeczywiscie 100% pewnosci nie bedzie, ale tak na 90% to i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To mit :P Jestem wcieleniem przeciętności, a kilka razy zdarzyły mi się numerki z przygodnie poznanymi kobietami :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Doktor Proktor
ale moze nosisz kozackie ciuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×