Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kurs do egzaminu LCCI

Polecane posty

Gość gość
dzięki TFLS mój angielski bardzo szybko się rozwinął i przez kilka miesięcy jestem już w stanie dość płynnie rozmawiać, co uważam za wielki sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bzdura! Kursy NIC NIE DAJĄ. a dlaczego? Bo kurs uczy Cie języka przez 2 lata i na tym koniec nauki. Potem siedzisz sobie w domku i słuchasz angielskiego ALE RZADKO ROZMAWIASZ Z KIMŚ bo już nie chodzisz na kurs. I umiejętność rozmawiania zaczyna zanikać. A kto chce rozmawiać z kimś kto duka? Na dłuższą metę nikt nie chce gadać z dukaczem. Tak więc kurs to tylko namiastka języka. Język musi być ćwiczony CODZIENNIE z drugą osobą w rozmowie a do rozmów ciężko kogoś znaleźć. Osobiście korzystałem ze stronek do spikowania z obcokrajowcami i to też NIC NIE DAJE,bo ci obcokrajowcy gadają w kółko to samo (jak masz na imie,ile masz lat,gdzie mieszkasz) i to są mega podstawy - tak nie da sie nauczysz lepiej języka. Trzeba wyjechać do Anglii lub USA i wbijać sie w środowisko native speakers a nie obcokrajowców,bo wielu obcokrajowców używa angielski na poziomie A1 i od nich niczego sie nie nauczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam świetnego lektora na kursie lcci a chodzilam do tfls, pan Michał jest najlepszy, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Warto iść na LCCI do TFLS, bo szkoła specjalizuje się w tego typu kursach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uczęszczam do TFLS na zajęcia grupowe z języka angielskiego i serdecznie polecam! Lekcje prowadzi doświadczona lektorka, która wie jak zmotywować do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Szybko przełamałam barierę i po kilku miesiącach mogę porozumiewać się bez problemu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Bardzo dobrzy lektorzy, którym zależy na tym, żeby uczniowie osiągnęli językowy sukces, miła i kompetentna obsługa biura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też polecam TFLS , bardzo dobra szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodzę do szkoły TFLS na LCCI, wszystko bardzo profesjonalnie zorganizowane i świetnie prowadzony kurs, jestem zadowolona z tej szkoły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Zajęcia tutaj są przyjemnością, lektorzy są bardzo pozytywni. Super szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS. Moja lektorka była bardzo profesjonalna i zaangażowana w pracę z naszą grupą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda

Ja mogłabym polecić TFLS. Ceny bardzo przystępne, a lektorzy wymagający.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc
Dnia 24.10.2018 o 12:27, Gość gość napisał:

chodzę do szkoły TFLS na LCCI, wszystko bardzo profesjonalnie zorganizowane i świetnie prowadzony kurs, jestem zadowolona z tej szkoły

również polecam TFLS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona

Potwierdzam poprzedni wpis. Dobrze przygotowują do egzaminów w szkole TFLS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

ja tez myślę że TFLS ma dobre kursy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

w TFLS można dobrze się przygotować do LCCI, szkoła bardzo dobrze sprawdza się w egzaminach certyfikowanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asia

Chodzę na angielski do TFLS i jestem bardzo zadowolona. Lekcje na najwyższym poziomie. Super atmosfera, zero stresu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cool

Jak najbardziej polecam TFLS - jedna z niewielu szkół godnych uwagi. Ceny niewysokie, jakość przekazywanej wiedzy bardzo dobra, a lektorzy mili i uprzejmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malgo

Polecam naukę w TFLS. Zajęcia są różnorodne, kreatywnie przygotowane i tempo jest naprawdę intensywne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiśnia

Polecam naukę w szkole TFLS. Świetna placówka, bardzo miła obsługa i przede wszystkim ciekawie prowadzone zajęcia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vince

Polecam szkołę TFLS. Szkoła ma doświadczonych lektorów, bogatą ofertę i zajęcia w małych głupkach. Lektor ma doświadczenie, fajnie tłumaczy, po każdej lekcji czuję, że umiem więcej. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa11

Ja bardzo polecam szkołę TFLS. Kursy są w całkiem niezłej cenie. Zajęcia są bardzo przyjemnie prowadzone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila

Polecam TFLS. Szkoła na wysokim poziomie nauczania. Zajęcia są prowadzone bardzo przyjemnie i ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eryk

Jestem bardzo zadowolony z kursu w TFLS. Konkretna nauka, dopasowanie zajęć do moich potrzeb, fajny lektor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aneta

Polecam TFLS. Zajęcia prowadzone są w sposób ciekawy, na zajęciach skupiamy się na mówieniu, grupa jest mała dzięki czemu znamy się nawzajem i tworzymy grupę dobrych znajomych. Atmosfera na zajęciach jest naprawdę fajna a lektor kompetentny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosc

Ja bardzo polecam TFLS w Warszawie. Zależało mi aby przygotować się do certyfikatu, potrzebne mi to było do pracy. Zdałam egzamin bez większego problemu. Dobra szkoła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hubi

Polecam TFLS. Lektorzy bardzo kompetentni i naprawdę mają znakomite podejście do ucznia. Nauka przebiega w bardzo miłej atmosferze bez stresu a z zajęć można bardzo dużo wynieść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×