Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

kurs do egzaminu LCCI

Polecane posty

Gość gość
LCCI jest w TFLS a to faktycznie dobra szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodziłam na kursy przed wyjazdem za granicę, musiałam mieć certyfikat aby dostać tam prace. Po kilku miesiącach nauki w TFLS z powodzeniem zdałam certyfikat FCE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS to świetna szkoła. Jestem zadowolona z ich usług. Nauka języka z Nimi to czysta przyjemność. Pełen profesjonalizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zdecydowanie polecam szkołę TFLS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duzy wybór ale chyba własnie w tfls najlepiej przygotują. moja siostra tam byla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, TFLS jest najlepsza w tym temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja chodzę do TFLS nie tylko ze względu na statystyki zdanych egzaminów, ta szkoła skutecznie uczy języka i lektorzy robią to z pasją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W TFLS dobrze przygotowują do LCCI. Na zajęciach lektorka męczyła nas... ale opłacało się, bo egzamin zdany, bardzo pomogły mi mock examy, dzięki nim wiedziałem jakie robię błędy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę językową tfls. Bardzo dobra kadra, zajęcia prowadzone tak jak należy. Wymagający nauczyciele, wysoki poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mnie w TFLS skutecznie przygotowali do LCCI. Polecam lektora, Pana Adama :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Weszłam na temat bo faktycznie szukam jakiegoś kursu przygotowującego do LCCI. Ale widzę że dzisiaj ktoś nieźle szaleje z reklamą konkretnej szkoły .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS specjalizuje się w przygotowaniu do egzaminów. Ja chodziłam na kurs CPE i zdałam z niezłym wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotowywałam się w TFLS do egzaminu LCCI i bardzo polecam tę szkołę. Fachowe podejście do ucznia, ciekawe metody nauczania, grupę miałam małą także fajnie się pracowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faktycznie, to jest jedyna chyba Szkola TFLS która jest centrum egzaminacyjne i potrafią tak przygotowac do egzaminu zeby zdać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam TFLS, zwłaszcza jeżeli chcesz przygotować się do egzaminów CAE lub TOEFL. Ja u nich oba te kursy zaliczylem i z uzyskaniem dobrych wyników z tych egzaminów nie miałem żadnych problemów. Polecam także ze względu na to, że mają w promocji darmowe kursy i konwersacje z nativami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie polecam kurs w TFLS. Przygotowywałam się u nich i zdałam na Pass with credit. Na kursie duży nacisk był kładziony na mówienie i pisanie, bo jest to ważne własnie na egzaminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chodziłem do TFLS na IELTS i muszę przyznać, że szkoła ma doświadczenie w przygotowaniu do takich egzaminów, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdawałam egzamin i byłam na kursie w szkole TFLS w Warszawie bo są centrum egzaminacyjnym, jednym z największych w Warszawie. Polecam, potrafią przygotować do egzaminów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej iść na kurs do znanej szkoły, która ma w tym doświadczenie. Ja wybrałam Szkołę TFLS i egzamin zdałam z dobrym wynikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie numerem jeden w Warszawie jest TFLS. Chodze na kurs LCCI. Na zajęciach duzo rozmawiamy, atmosfera jest mega luźna co mi też się podoba. Grupe mam wiekowo dopasowana do siebie, więc świetnie się rozumiemy. Dojazd na zajęcia bardzo dobry, polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mogę polecić kursy w szkole TFLS. Szkoła ma ogromne doświadczenie i renomę. Ja chodziłem do nich na kurs ogólny, a potem na LCCI. Egzamin zdałem bez najmniejszego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z mojej strony polecam TFLS, szkoła ma naprawdę świetnych lektorów i każdy z nich podchodzi do ucznia indywidualnie , zajęcia odbywają się w bardzo miłej atmosferze jak na razie jest to jedyna szkoła która spełnia wszystkie moje oczekiwania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez chodziłam do TFLS na kurs przygotowujący do egzaminu lcci3 i zdwałam tez egzamin w tej szkole. Miła komisja, super warunki . Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodze do tfls i jestem bardzo zadowolona z tej szkoły. Zajęcia w małych grupach, lektor ma dobre podejście do grupy, jest wymagający i trochę nas ciśnie, ale fajnie tłumaczy i mobilizuje do nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS ma fajną ofertę kurów. Byłam na lekcji próbnej - było bardzo sympatycznie. Lektor miły i widać, że ma duże doświadczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TFLS to szkoła dla każdego, kto chce nie tylko skutecznie i efektywnie uczyć się języka, ale również robić to w bardzo fajnej, przyjaznej, życzliwej i bezstresowej atmosferze. Polecam w 100 procentach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jestem teraz na kursie w TFLS i powiem Wam, że naprawdę warto! Super szkoła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam szkołę językową tfls. Bardzo dobra kadra, zajęcia prowadzone tak jak należy. Wymagający nauczyciele, wysoki poziom. Zajęcia są blisko metra więc miałam super dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przygotowywałam się do egzaminu w TFLS i byłam zadowolona z przygotowań i wyniku. Lektor zwraca uwagę na wymowę, duży nacisk kładzie na mówienie a to zawsze u mnie kulało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×