Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość przyszla niedoswiadczona mama
Mam nadzieje ze ci przejdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafekafekafeefak
Jeśli macie taką możliwość to osobiście polecam poród rodzinny. Mąż/partner potrafi bardzo pomóc, jego wsparcie jest wtedy bardzo potrzebne. Inaczej kiedy za rękę trzyma położna a inaczej jak kochany :) Naszemu synkowi daliśmy na imie Igor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja coreczka bedzie Marcelina a dla chlopca nie mamy jeszcze wybranego,myslelismy nad Adamem alboPiotrem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafekafekafeefak
Adaś, piękne imie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja tez chcialabym miec dziewczynke, ale najwazniejsze jest zdrowie bobaska :) ja myslalam nad imieniem Nina ale mojemu sie nie podoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Igor, ale ladnie :) moj kochany nawet nie chce slyszec o tym ze nie bedzie przy porodzie. A co najlepsze ubzdural sobie ze bedzie nagrywal. Haha. Oczywiscie moze tylko pomarzyc bo mowy nie ma o czyms takim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam dla chłopca Nikodem , ale dla dziewczynki zastanawiam się nad Nel , ale to nic pewnego , a chciałabym dziewczynkę ;) Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi sie podoba imie Rozalka ale mojemu sie nie podoba.zas z kolei mojemu podoba sie Szymon a mi nie bardzo.chyba zostanie Adas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Mi zawsze podobalo sie imie Szymon i Alan ale ze Alan juz od niedawna w mojej bliskiej rodzinie jest wiec zostaje Szymon. Ja tez patrze na to ze w tych czasach dzieci sa bezlitosne i nawet z imienia potrafia sie wysmiewac. I tak poza tym mnie sie nie podobaja imiona super modne w tych czasach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Hania♥ to chyba imie wybiore :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Adam to bardzo ladne imie :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paulina , ja też byłam zakochana w Alanie , ale jak poczytałam o tych wszystkich wyśmiewiskach to sobie odpuściłam ;) Adaś to piękne imię , a Hania też śliczne , ale jak dla mnie zbyt popularne u mnie na ulicy aż 4 są ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze to wole 1000 razy bardziej polskie imiona chociaz sa popularne niz Alan,nicola,jesica itd.w koncu zyjemy w polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
My wybraliśmy dla dziewczynki Liliana a dla chłopca Hubert, Bartosz albo Oliwier. Ja chcę rodzic naturalnie jesli nie będzie zadnych kąplikacji i wlasnie porod rodzinny z narzeczonym. On sobie nie wyobraza nie byc przy porodzie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
A w mojej okolicy imie Hania nie jest popularne :) ale kolezanka wywrozyla mi synka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi syn wychodzi z chińskiego kalendarza :d Marysia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Mojej siostrze mowili ze na 100% corka bedzie a tu suprise- chlopczyk :D wiec pozyjemy zobaczymy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
I jak sie czujecie dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Witam... moze opowiem moja historie... jestem juz po dwoch poronieniach samoistnych... pozniej dlugie starania... i nic. Aktualnie jestesmy z mezem w Anglii ... dalej sie staralismy,ale w koncu jakies trzy miesiace temu odpuscilam... przestalam zazdroscic kolezanka,ze one maja dzieci ,a ja nie (wiem paskudne to)... zmienilam okolo miesiac temu prace na troche lzejsza,mniej sresujaca..i nie musze dzwigac ciezkich rzeczy... no i w koncu poprzednia miesiaczka byla 8 lutego... kolejna juz nie przyszla cykle okolo 30dniowe... okolo gdyz przez poprzednia prace zatrzymywaly sie i przychodzily po terminie@ ... wczoraj zrobilam dwa testy... dwie kreski...jedna troche bledsza,ale jednak widoczna. Dzis powtorzylam to samo jedna bledsza ... co o tym sadzicie?na usg nie moge teraz isc,gdyz w uk usg robi sie kobiecie dopiero w 12tyg ciazy ...musze poszukac lekarza polaka,bo tylko oni najczesciej prywatnie robia usg... objawy? Czasem bolacy brzuch... i bolace piersi lekko powiekszone...zero mdlosci itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Wg waszych obliczen ktory to tydzien?i kiedy sie wybrac by bylo juz widoczne serduszko? Wczesniej nie doczekalam tego... nie chce narazac sie na stres i robic sobie nadzieji... nikomu jeszcze nie powiedzialam nawet mezowi...jak bede pewna to powiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malutka ona kup test clearblue cyfrowy (pokazuje tygodnie od zaplodnienia )kupisz na ebay albo w kazdym supermarkecie czy boots A jesli chcesz miec usg w uk bezplatnie wczesniej niz w to 12 tyg to poczekaj ze 3 tyg idz do gp powiedz ze masz nieregularne miesiaczki i ostatnia mialas np w styczniu i nie wiesz w ktorym tyg ciazy jestes , skieruja Cie na skan ja mialam scan 2 dni po wizycie u gp z potwierdzeniem ciazy. Mozesz tez isc prywatnie do jakiejs polskiej prywatnej kliniki ale to wczesna ciaza wiec moim zdaniem i tak nie ma sensu isc wczesniej niz za 3 tyg,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
malutkaOna witam cie :):) nawet jak ta kreska jest slaba to i tak oznacza ciaze. A jestes w 7 tygodniu ciazy :) wiec juz na pewno usg pokaze :) a co do twojej sytuacji... poszukaj lepiej polskiego lekarza ktory wykona badanie w celu potwierdzenia. Bo dziwne ze tamci robia od 12 tc. Teraz dbaj o siebie i ciesz sie ze rozwija sie w tobie male szczescie :) GRATULACJE!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyszla niedoswiadczona mamo...dziekuj***ardzo za wsparcie,staram sie sobie zalatwic luteine,ae za nim ja otrzymam to tydzien , poltora...boje sie,ze to troche pozno.. tutaj ogonie ciaze uwaza sie powaznie od 12tyg ciazy....ciazy nie ratuje sie we wczesnych tyg tak jak w pl...lekarze tutaj twierdza,ze Natura wie co robi.. , a ciaza zajmuje sie polozna jak wszystko bedzie ok to i przy porodzie mozecie lekarza nie widziec. Kochane mamuski jak u Was z dolegliwosciami?? U mnie bolace piersi nic wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Powyzej to ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja mam tylko apetyt i piersi bolace :) luteina? Z tego co wiem to luteine stosuje sie na spozniajaca miesiaczke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
A jezeli nie masz plamien ani nic to po co ci brac luteine? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Luteine i duphaston bierze sie gdy zaczyna sie plamic lub gdy wczesniej poronilo sie bardzo wczesnie. Luteina to progesteron,ktory odpowiada za utrzymanie ciazy...u mni ryzyko jest wysokie,wiec zaczne brac... . Ciesze sie,ze moglam do Was dolaczyc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×