Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszla niedoswiadczona mama

jestem w ciazy kiedy moge pojsc do lekarza

Polecane posty

Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja widzialam sam pecherzyk. Nic wiecej. Nie martw sie na zapas. Bo napewno wszystko bedzie dobrze i za 3 tygodnie zobaczysz fasolke. Ja we wtorek mam do gina ponownie. I juz na pewno uslysze serce bo mi karte ciazy zakladaja :) to moj 10 tydzien juz. Jak to leci!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty co teraz jak jestes w ciazy siedzisz na zwolnieniu i 24 na h na kafeterii wysiadujesz bo nie masz co robic królowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość barszczzuszkami
No to również moj 10 tydzien ale sie ciesze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
A ja w koncu mam troche luzu i dzisiaj poszlam po wyniki z toxo :) i sa na szczescie ujemne :):) jestem szczesliwa :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malutkaona - postanowilam do ciebie napisac, ostatnia @ mialam 4 lutego, wiec powinien byc teraz 8 tydzien, dowiedzialam sie ze ciaza mlodsza, nicn ie widac, prawdopodobnie ciaza obumarla .... widze ze tobie stwierdzili 5 tydzien i 2 dni? moze mam jakos podobnie, cykle dlugie, nawet 40dniowe, owulacja pozna, moze jest jeszcze jakas szansa .... dzisiaj ide do innego lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczely mi sie zachcianki wczoraj mialam taka ochote na grzyby.no i zjadlam maly sloiczek w occie i dzisiaj tego zaluje bo mnie cala noc suszylo a pozniej latanie co chwila do lazienki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Natalcia ja zachcianki tey mam straszne :) ale smak mi sie zmienil. Niby cos kwasnego ma dla mnie lekko kwasnawy smak. Ale ogorki kiszone to bym zjadla :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Dziewczyny juz ponad miesiac, jak zalozylam ten temat :) jestem szczesliwa ze nadal tu jestescie, ze nadal mozemy sie wspierac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to wczoraj mialam straszna ochote na pizze z salami.tak sie objadlam ze myslalam ze sie ociele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Hahaha :):) zebysmy przez te zachcianki nie zrobily sie wieksze niz powinnysmy :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja juz chce usłyszeć serduszko mojego skarbka!!! Nie wytrzymam do jutra :(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Do goscia- daj znac co inny lekarz powiedzial. Ja jak zapytalam czy to normalne, bo przeciez ostatnia @byla 8 lutego,to powiedzial,ze termin porodu od om moze sie roznic od usg,gdyz to od om to tylko zalozone ogolnie,a owulacja mogla by byc duzo pozniej,ze mam wrocic za 3 tyg z aktualnym zdjeciem usg i zobaczymy wtedy co sievdzieje. Czekam na odpowiedz co z Toba...., bo znowu sie zmartwilam,a kiedy bylas u lekarza ostatni raz? Jak teraz na dniach to odczekaj daj dzidzi urosnac,jak jakis czas temu to idz i probuj u innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malutkaona - niestety, zarodek zatrzymal mi sie na wczesnym etapie rozwoju i nie rosnie, mam nadzieje ze u ciebie będzie inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
O kurcze przykro mi,az sie boje:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Hej kobietki. :) bylam u ginekologa, moja dzidzia ma juz 26,2 mm. Wszystko rozwija sie super, moje wyniki jak ksiazkowe :) jestem bardzo szczesliwa. MalutkaOna. A ty jaka masz grupe krwi? I jaka grupe krwi ma twoj maz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myslisz ze moze miec konflikt syrologiczny?z tego co wiem nawet jesli by tak bylo to przy pierwszej ciazy by nic nie bylo,dopiero przy kolejnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Ja mam A Rh (-) a moj ma A Rh (+). I ginekolog kazal mojemu zrobic badania na grupe krwi bo grozi konfliktem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Szczerze to nie wiem, moja tesciowa ma konflit i ma 3 dzieci po kazdej ciazy dostawala zasyrzyk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja ciotka miala i dopiero prz 2 dodtawala zastrzyk.dobrze ze moj ma 0- to chociaz nie mam problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
No a my niestety mamy tego pecha, ze mamy konflikt. W pierwszej ciazy to moze nie jest takie zagrozenie bo przeciwciala nie zdarza sie wytworzyc, dopiero po 6 miesiacu moga. Na szczescie temu mozna zapobiec. Dzisiaj rozmawialam z lekarzem na ten temat. Dlatego musi moj zrobic badanie na grupe krwi. Bo mial jako dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Hej dziewczyny ;) ja już w domu ;) samopoczucie takie sobie, bardzo szybko się mecze :( przyszla mamo spokojnie w pierwszej ciazy bardzo rzadko dochodzi do konfliktu serologicznego. Znam pary ktore maja dzieci a maja wlasnie taka grupe jak Ty i Twój M ;) nie ma się co martwic, zyjemy w takich czasach że postepowanie w takich przypadkach jest już znane i calkowicie do opanowania :) My nie mamy takiego problemu, ja i mój mamy grupe ARh+ także jest idealnie ;) ja w poniedzialek jade na badania do por. Zakaznej i jak wroce chyba do gina na usg ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam taki problem nie wiem czy tez tsk macie.jak kaszle albo kichne to strasznie boli mnie lewy jajnik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Huanamaria ja jestem spokojna akurat o to bo moj lekarz prowadzacy juz mi powiedzial ze bedziemy to kontrolowac. Wiec ja sie nie martwie. :) a jak kochana z twoimi badaniami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość huanamaria
Natalcia ja też tak mam, czasem też jak się przekrecam z boku na bok albo chcę szybciej się podniesc. Na takie specjalistyczne badanka jade do kliniki do wawy w poniedzialek :) zobaczymy co wyjdzie ;) jestem dobrej mysli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Huanamaria napewno bedzie wszystko dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Czesc dziewczyny. Ja dzis zrobilam ponownie test nie z pierwszego moczu tylko pizniejszego..nie wiem co mnie podkrecilo, i czwrwona druga kreska bardzo slabiutka,czemu tak czyzby hormon spadal i mam nastawic sie na najgorsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutkaOna
Czesc dziewczyny. Ja dzis zrobilam ponownie test nie z pierwszego moczu tylko pizniejszego..nie wiem co mnie podkrecilo, i czwrwona druga kreska bardzo slabiutka,czemu tak czyzby hormon spadal i mam nastawic sie na najgorsze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla niedoswiadczona mama
Oj, dziwne ze ci spada... szczerze ci powiem ze nie wiem dlaczego tak masz. Ale badz dobrej mysli. Nie nastawiaj sie na najgorsze. Bo sama sie dolujesz kochana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×