Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam1pytam

co gorsze putin czy ukraina

Polecane posty

Gość gość
"..To dopiero bestialstwo, gorsze od przeżynania piłą i rozpruwania brzucha.." Ciekawe czy rozpruwanie brzucha byloby ok gdyby zastosowali do Twojej rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"są dla nas mili" co za p****y tu piszą :) w ogóle jakie słownictwo :) najpierw cięli nas piłą do drewna a teraz są mili :) milusi są dla nas bo chcą nas wysiedlić z naszych terenów, podajmy sobie rączki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dam porównanie, jak w Korei Północnej trzymają więźniów w klatce, nie dają im jedzenia, więc są zmuszeni łapać szczury, by przeżyć. Kolejna tortura to kopania w klatkę piersiową aż zaczną pluć krwią. Dalej nie czytałam, nie dałam rady czytać, bo to się dzieje teraz i jak dla mnie to gorsze bestialstwo. A jakie tortury stosuje się na domniemanych terrorystach za naszym przyzwoleniem w Starych Kiejkutach? Jak domniemanym terrorystom(bo nie udowodniono im jeszcze niczego) wkłada się ścierkę do gardła i zalewa wodą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"są dla nas mili" odnoszę wrażenie ze napisała to jakaś suka po pedagogice

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
lepsze są już te tortury które opisałaś niż cięcie człowieka żywcem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakich terenów chcą nas wysiedlić? Czas zmienić kalendarz, bo my mamy już 2014r., nie 1943. Wysiedliliśmy to my ich podczas akcji Wisła. Tak, Ukraińcy są dla nas mili, ''nice'' z angielskiego. Dużo też zależy od nas, jeśli my będziemy dla nich w porządku, oni dla nas też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ciekawe, czy chciał(a)byś być tak torturowany/a, bo po cięciu żywcem przynajmniej się umiera, a tortury mogą trwać miesiącami. Nie, nie jestem po pedagogice, po prostu ''mili'' to pierwsze słowo jakie mi przyszło do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakich terenów? kolejny niedouczony, chcą nam zabrać ziemię od Przemyśla po Stalowa Wolę ale jak ktoś czerpie swoją wiedzę z cafe to trudno się dziwić. Rok 2014

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Więc bądźmy mili żeby nas nie zarżnęli, niech się leczą w naszych szpitalach, niech wezmą nasze ziemie, nasze miasta. Musimy uważać żeby nie w*****ć ukrainy bo przestaną być dla nas tacy mili jacy są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
putin i ukraińcy to taka sama kłamliwa sowiecka swołocz, a ukraina to dzicz. Każdy polski polityk mówi, że to zaklamani ludzi, których slowo nic nie znaczy. Co innego mówią, a za chwilę co innego robią. Nawet tak im życzliwy Kwaśniewski twierdzi, że ukraińcy nie dotrzymują żadnych porozumień. I putin co do jednego ma rację, banderowcy nie dotrzymali porozumienia wynegocjowanego przez ministrów spraw zagranicznych polski i niemiec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
właśnie dlatego założyłam temat, chciałam zauważyć że putin ma trochę racji i nie napadł na ukrainę bez powodu, oczywiście jest mu to na rękę, ta cała sytuacja, ale oni sami do tego doprowadzili

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam1pytam
siekiera motyka dwa balony Putin zgubił kondony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kondon a co to takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie jakaś upośledzona wersja kondoma, teraz wiadomo skąd tyle ciąż u nieletnich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, bo one zamiast kondomów i prezerwatyw kupują kondony z wyciągiem z dziurawca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta, akurat Przemyśl nam chcą odebrać. Jeden nawiedzony facet, na którego Ukraińcy mówią ''psychicznie chory'' tak palnął, a do tego ''Rzeczpospolita'' zmanipulowała wywiad(nie pierwszy raz zresztą), a Polacy od razu podnoszą alarm, sami krzycząc ''Lwów do Polski''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ukraińcy żadnych ziem Polsce nie odbiorą, ale na Ukrainie jest bieda, a będzie jeszcze większa bieda. Będą się rozwijały najrozmaitsze ruchy populistyczne i skrajne, w tym narodowe, faszystowskie i antypolskie. Sympatia Ukraińców do Polaków i proeuropejskość skończą się bardzo szybko, bo ani Polska, ani UE nie będą im rozdawały pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Amerykanie pomoga Ukrainie i UE tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na Ukrainie jest kilka ruchów nacjonalistycznych, ale przesadą jest nazywanie ich faszystowskimi, a już na pewno antypolskimi. Kto niby tam jest antypolski? Swoboda, która współpracuje z Narodowym Odrodzeniem Polski i której duża część członków ma polskie korzenie? Prawy Sektor, który pomaga Polakom mieszkającym na Ukrainie? A może UNA-UNSO, chcący założenia Unii Słowiańskiej, której najważniejszymi państwami byłyby Ukraina, Białoruś i Polska?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×